בחזרה

מחפשת שותף/שותפה למונית ב-10.11 משדה התעופה לעיר בנקוק

• אני טסה סטיסת אלעל 81 ב-09.11 הממריא ב2300. מחפשת שותף/שותפה לחלק הוצאות מונית המוזמן מראש. אני נוסעת לסוקמווית 16. מעדיפה להימנע מהתורים למונית בשדה התעופה.🚕

• @silvia1960

מה השותף יעזור לך בהמנעות מתורים? בכל מקרה, המחיר כל כך זול(משהו כמו 250—300 בהאט, כשלושים וחמישה שקלים גג) שלא כדאי לעשות עסק מזה. לדעתי הכי קל להגיע משדה התעופה (סוברנבומי?), תרדי לקומת הרכבת, תקני ז'יטון בשלושים וחמש בהאט לתחנת "מאקאסאן", ומשם מונית לסוקהומויט 16 יעלה עוד כחמישים בהאט. זו האפשרות המהירה, הנוחה, והחסכונית מכולן אלא אם כן את מגיעה עם שלוש מאות חבילות. 

• @moslif10

חההההה.

• @silvia1960

במוניות יש גם תורים ארוכים המבזבזים זמן יקר של הטיול, והן גם נתקעות בפקקים זוועתיים, גם מחוץ לבנגקוק.

מצטרף בחום להמלצה של moslif10. רכבת מהירה עד לתחנת מאקאסן ואז מונית בתוך העיר למלון. יורדים לקומת המרתף של שדה התעופה, מחליפים שם כסף מיורו/דולר לבאהט ב-SuperRich בשער הכי טוב בבנגקוק, ואז קונים כרטיס למאקאסן ברכבת.

נסיעה טובה ותיהני!

• @moslif10

מגיעה רק עם מזוודה אחת. נשמע טוב. תודה.

• @silvia1960

אין תורים למוניות בשדה בבנגקוק, להיפך! אני יכול להבין את החשש שלך אבל כאב ראש יהיה לך לא מהתור למונית..אם ירוצו אלייך פחות משלושה נהגים, דברי איתי.

המחיר הוא לא 25 שקלים וגם לא 30

אפשר למצוא בקלות יחסית מונית לסוי 16 ב500-400 באט, אבל זה לא מה שיבקשו ממך, אלא יותר.

וגם הפקקים אף על פי שיש לעיתים קרובות מאוד פקקים איומים בתוך העיר הם פחות נוראיים במונית מהשדה לסוקהומוויט,המסלול שמשלב רכבת למקאסן ומונית לא ממש יפתור לך את בעיית הפקקים כי הפקקים הם במרכז העיר ולא להיפך, בטיול הבא שלך אם תרצי תנסי ואז תוכלי להשוות למסלול שקיבלת פה ולהחליט

אגב,, אם כבר את רק עם מזוודה אחת ובחרת ברכבת אז יש מסלול משולב עד לתחנת אסוק בסוקהומוויט(זמני ההמתנה בהחלפות קצרים מאוד!) שיוביל אותך למרחק הליכה  מסוי 16

רק שאני לא בטוח מה תאהבי פחות בסוף הנסיעה הזו, את הצפיפות בתוך הרכבת או את הפקקים בחוץ

אין שלמות בחיים

• @מטייל_4077984

מה שאתה מתאר זה אולי באמצע הלילה.

זו הייתה החווייה שלי, פעמיים (הפעם השנייה בחזרה מקוסמוי) – תור ארוך מאוד למוניות (כמעט שעה בלי להגזים), ופקקים איומים בכביש המוביל לבנגקוק, מחוץ לבנגקוק. וזה מה שצפוי לה בנחיתה אחה”צ בבנגקוק של טיסת אל על.

בנסיעה ממאקאסן לסוקומוויט 16 זה די קרוב. נכון, כנראה יהיו קצת פקקים, אבל זה ממש בקטנה, וכאן זה כבר לא כדאי לעלות ל-Sky Train שבתוך בנגקוק, בגלל המזוודה.

• @דורון1

אז או שהיית חסר מזל או שזו החוויה האישית שלך בפעמיים שעשית את הדרך מהשדה לבנגקוק, אני מכיר מציאות אחרת לגמרי

הדבר האחרון שהיא תתקשה למצוא בשדה ובבנגקוק בכלל זה מונית

הפקקים בבנגקוק הם לא בגלל מבול התיירים אלא בגלל שזו אחת הערים הצפופות בעולם ומקומיים חיים במרכז העיר לא בשדה התעופה

לגבי סופר ריצ’ מסכים איתך, שערים מצויינים, לא בטוח שיותר ממה שניתן למצוא בעיר אבל בטח מעולים ביחס לאלה שבשדה

• @מטייל_4077984

מונית מהשדה תעלה 400-500 בהאט. גראב מהשדה = 250-300.
    הייתי מציע לפותחת השרשור להתקין את אפליקצית ה”גראב” שעובד נפלא בבנגקוק.
    אם כי יש מילכוד קטן של התחלה: גראב מאפשר הגדרת אמצעי תשלום במדינה שבה הוא פועל (לא ניתן להגדיר מראש בארץ). נדרש הסים המקומי. חברת האשראי עלולה לחסום את החיוב בגלל זיהוי חריגת שימוש. על כן כדאי במקרה כזה להכין את הסים המקומי מראש ולבדוק מספר וואצאפ שעימו ניתן לתקשר עם חברת האשראי בארץ כדי שישחררו את החיוב לגראב.

• תגובה זו נמחקה!

• @xfwind

באופן עקרוני אני לא אוהב אפליקציות שאתה נדרש להזין בהם מראש את פרטי האשראי שלך

המחיר שנקבת פה הוא 300 באט בגראב

כמה זה יוצא לך בחיוב בשקל?

אתה לא תאילנדי ואין לך באטים בעו”ש

• @מטייל_4077984

אהבת אפליקציות היא אינדיבידואלית.
    כמה עלו אותם 300 באט? אפשר לבדוק, אבל ברגע שהמחיר ידוע ואין לך עניין עם תחמוני הנהג – זה נפלא.

אני ממליץ על האפליקציה וכל אחד יעשה מה שמבין. עובד מצויין גם בויאטנם.

לגבי עניין התשלום – החיוב מתורגם לדולר ארה”ב ומחוייב מחשבון הדולרים שלי בישראל. אני יודע יש לזה מחיר המרות, הפרשי שער וכ’. אבל עדיין לדעתי ולדעת האנשים שסביבי ומהם אני לומד להתנהל בעולם זו שיטה טובה.

וכבר גלשנו לדיון על התנהלות כספית בחו”ל…

את השימוש האינטנסיבי בגראב כפי שהמלצתי – למדתי מאיש יקר שכרגע גר בבנגקוק.
    לפני שנתיים זה עוד קצת קירטע אבל נכון לאוקטובר הכל תקתק מצויין.

• @xfwind

למי שיש חשבון שקלי ישלם בנוסף לכל  היתר, המרה כפולה

לא ברור לי גם עניין התאום וההמתנה, אבל בכל זאת זרקת פה מידע על אופציה שלא בטוח שהרבה ידעו עליה קודם

לגבי התחמון של הנהגים,

מחיר רסמי זה רק במונה, אבל לך תמצא נהג בשדה שיסכים לזה, בעיר זה עוד אפשרי

מה גם שגם בשימוש בגראב לדעתי תמיד יהיו את אותם נהגים שידרשו בנוסף(תוך כדי נסיעה) את האגרות על השימוש בכביש המהיר,לי עשו את זה כבר פעמיים ולכן אני סוגר את הפינה הזו במועד המו”מ.

• @moslif10

אם עוד לא נסעת אני מכיר מישהו שמחפש שותפה למונית לנתבג , הוא פתח שתי תוכניות חיסכון וזה עדין לא מספיק אז אם תתחלקי איתו תוכלי להגיע לכפר חבד ומשם ברגל 

בחזרה