בחזרה

נסיעה לניו יורק אורלנדו ובוסטון בתחב"צ

• שלום , אני מתכננת טיול בר מצווה לשבועיים וחצי – שלושה עם שני הבנים המתבגרים שלי ( בטיול הם יהיו בני  13 ו 16 ) ככל הנראה בחודש יולי . 

לא נשכור רכב ועל כן נתנייד בתחב”צ וטיסת פנים. 

אשמח לקבל מידע מבעלי ניסיון:

מאיפה מומלץ להתחיל? מוארלנדו לניו יורק או להתחיל בניו יורק ומשם לבוסטון בנפרד ולאורלנדו ? 

האם כדאי לטוס ולחזור מניו יורק? או לנחות בניו יורק ולחזור לארץ מאורלנדו 

האם יש מקומות אחרים שיותר מתאימים למתבגרים?  מבלי לוותר על ניו יורק בה הייתי לפני 19 שנה וחייבת לחזור …

איך עדיף לנסוע לבוסטון מניו יורק? ברכבת או אוטובוס ? 

מודה מראש לתשובותיכם 

• @חני_3180782

לגבי טיסות לאורלדנו – מה שמסתדר יותר טוב מבחינת שעות טיסה, כמות הלגים, ומחיר.

מניו יורק לבוסטון – רכבת יותר מהירה. אבל אוטובוס זה פתרון סביר בהחלט וזול בהרבה. אז כמו תמיד זו בחירה של נוחות ומהירות מול כסף. אבל כאמור אוטובוס זה פתרון בהחלט לגיטימי. שווה גם לשים לב למיקומים של המלונות כי תחנות הרכבת והאוטובוס טיפה שונות במיקומים

לגבי סדר הפעילויות – לבני נוער סביר שאורלנדו יהיה שיא הטיול ולכן סביר שעדיף בסוף. אבל את מכירה אותם יותר טוב

אם הילדים חובבי אקסטרים יתכן שווה לשקול את סיקס פלגס מחות לניו יורק (אפשר להגיע עם תחבורה ציבורית) שהוא יחסית מאד אקסטירמי

לגבי רכב – אם אין מניעה עקרונית שווה לשקול רכב. באורלדנו למרות שלכאורה מבלים את כל היום בפארק וסתם משלמים על חניה ויום אוטו, בפועל הרכב מאפשר המון נוחות. אם לקחתם יום מנוחה בין הפארקים (מומלץ) אז רכב נותן עצמאות לעשות דברים. וגם בימי פארקים רכב מאפשר לעבור בסופר להתטיידות בחטיפים, ומסעדות זולות לארוחות בוקר וערב, וזה בתורו מוזיל חלק מעלויות המזון בפארקים. באיזור של אורלנדו יחסית קל לנהוג וזה לא מאד קשה.

באיזור ניו יורק יותר קשה לנהוג, אז אם לא רוצים רכב כי “מפחדים” יתכן שכדאי לא לנהוג בניו יורק. יחד עם זאת רכב (שאפשר לשכור גם מחוץ לעיר) יאפשר לעשות טיול קטן על הדרך ולשלב דברים אחרים. סיקס פלגס שכבר הזכרנוף היכל התהילה של ה NBA, הצוללת הגרעינית הראשונה, שופינג ועוד. שווה לשקול.

בחזרה