בחזרה

המלצה למלון דירות באזור קנזיי בדולמיטים • שלום, אשמח להמלצה מנסיון למלון דירות שיתאים ל-5 משפחות (כולל מטבח וכו) באזור קנזיי . תודה!


 • @נעמהש

  אנחנו היינו במלון דירות מאוד נחמד בקנזיי: Residence Contrin. מיקום מעולה ומחיר ממש סביר. הדירות מצויידות במטבחון ומתאימות לעד 5 אנשים. מעתיקה לך את הביקורת שכתבתי על המקום בבוקינג:
   

  😊מיקום מצויין. על כביש הדלומיטים, במרחק הליכה מהרכבל ומבריכת השחייה, ממש במרכז העיירה. נקודת יציאה מאוד נוחה לטיולים בעמק פאסה. המלון מאוד נח למטיילים דתיים: אין מפתח אלקטרוני והמלון מרוחק כרבע שעה הליכה מהמלון הכשר. היינו בחדר שכלל מיטה זוגית, עליית גג עם 2 מיטות, וספה ששימשה גם היא כמיטה. בחדר היה שולחן אוכל קטן, ומטבחון קטנטן. המחיר של המקום היה זול יחסית למקומות לינה אחרים בקאנזיי, וביחס של עלות מול תועלת, קיבלנו תמורה ראויה לסכום ששילמנו עבור הלינה.

   😕 המטבח קטנטן וללא תנור או מיקרוגל, מה שהקשה על היכולת לבשל. אין מעלית במלון, וצריך לסחוב את המזוודות לבד במדרגות (החדר שלנו היה בקומה השנייה...). החניה שצמודה למלון מספיקה רק ל-18 מכוניות. מי שלא מצא מקום חניה בזמן, צריך לחנות במגרש חניה ציבורי (ללא תשלום) שנמצא מעבר לכביש מול המלון. בגלל המיקום המרכזי, על כביש הדלומיטים, שומעים לאורך כל שעות היום והלילה רעש של כלי רכב ובעיקר אופנועים. החלונות הכפולים בחדרים הצליחו לסנן את רעש המכוניות אבל לא את רעש האופנועים. אם רוצים לישון בלילה עם חלונות פתוחים (כי בכל זאת, אין מיזוג אוויר בחדר), הרעש ממש חזק ויכול להפריע לאנשים שרגישים לרעשים. המלון נותן לאורחים את כרטיס ההנחות של עמק פאסה, אבל לא מיידע את האורחים על כך. רק אם שואלים במפורש, מגלים את הזכאות לכרטיס ההנחות. תבקשו את הכרטיס עם הצ'ק אין. • @nirit_mz

  עדיף להתמקם ל3 לילות בקנזיי או אורטיזי?

  ידןע לכם אם יש גם אפשרות באזור לוילה שמתאימה ל4-5 משפחות? (25 אנשים). תודה מראש לעונים! • @נעמהש

   

   

  תשקלו שוב את ה”וילה ל25 נפשות” זה לא מאד ריאלי , גם בהיבט כמות השירותים, אלא אם מדובר בסוג של אכסנייה קבוצתית .

  מעבר לכך- לא יודעת מה ההתנסות הקודמת שלכם בהתארגנות של טיול קבוצתי רב גילאי- זה שונה לגמרי מטיול משפחה או שתיים, בקצב, בדינמיקה וכו- תביאו את זה בחשבון בכל היבט מעברי לינה, תכנון ימי הטיול וכו.


 

בחזרה