בחזרה

טיול קראוון מעגלי לאס ווגאס

• שלום
    אנחנו מתכננים טיול מעגלי 30 ימים בקראוון (משפחה: 4 ילדים בגילאים 15,13,11,9)
    חשבנו לעשות מסלול מלאס ווגאס לסן פרנסיסקו דרך :
    ציון
    ברייס
    מואב
    פייג’
    גרנד קניון
    סקויה 
    יוסמיטי
    סן פרנסיסקו
    וחזרה דרך כביש 1 ללוס אנגלס, סן דייגו ולאס ווגאס

השאלה שלי אם זה מסלול הגיוני? האם עמוס מדיי?
    האם יש מקומות שכדאי לוותר? האם יש מקומות אחרים “על השביל” שעדיפים?
    תודות לעונים

• @Avi_3853585

סביר או לא ב-30 יום תלוי בקצב,  אני לא מומחה בקראוון ולא פחות חשוב אני לא יודע מה אתם מתכננים לעשות בכל מקום.
    הפארקים רובם ענקיים וניתן לשהות באחד גם שבוע.
    למשל ברייס אפשר רק תצפיות בחצי יום, או אפשר לרדת לטיולים רגליים.
    גראנד קניון אותו דבר – רק ששם ירידה יכולה להיות גם ל 2-3 ימים.
    יוסמיטי/ציון אפשר לעשות המון טראקים להישאר כמה שרוצים.
    ערים או כביש אחד אותו דבר.
    שווה לחלק את הטיול לימים, היכן לנים, ימי נסיעה, ולראות מה נכנס וכמה נכנס.

• @אלי-רון

תודה על התשובה
    בהתחשב בעובדה שנטייל ביולי-אוגוסט, האם לדעתך יש פארקים יותר מומלצים לשהות ואחרים שאפשר לוותר?

• @Avi_3853585

אני לא מומחה גדול בפארקים, עברתי בעיקריים אבל במסלול “מקוצר”, וגם לא בעל ניסיון בקיץ.
    קראתי כאן שוגאס רותחת בקיץ, אני לא יודע כמה זה נכון לגבי הפארקים הקרובים – רק קראתי כאן שחם אבל אפשרי.
    כדאי להמתין לתשובה של מישהו שמתמצא.

• @Avi_3853585

אנחנו עשינו מסלול דומה בקיץ האחרון ב 25 ימים מלבד מואב. לדעתי מואב קצת רחוקה. 

אין לי ניסיון בקראוון אבל ממה שקראתי במקומות העמוסים צריך להזמין חניון חודשים מראש. 

לדעתי אתם צריכים לחשוב מה מתאים לכם כמשפחה לעשות כי במסלול הזה יש מגוון רחב של אפשרויות. 

אם אתם אוהבים לטייל בטבע וללכת במסלולים יש הרבה אפשרויות בפרקים אם אתם מעדיפים “טעימות” מהפארקים ויותר מתחברים למקומות עירוניים אז צריך יותר ימים בערים. 

המסלול אפשרי. בווגאס מאוד חם בשאר המקומות נסבל גם בפארקים לא היה שרב.

בכל מקרה לא ניתן בזמן הזה לכסות את כל הדברים שיש בדרך השאלה היא מה אתם אוהבים ומה סדר העדיפויות שלכם. 

• @Avi_3853585

אני ממש לא ה"מישהו שמתמצא", אבל באוגוסט האחרון עשינו גם אנחנו סיבוב דומה מאד, אם כי ללא קרוואן,  (יכול לקרוא פירוט כאן, אולי יעזור).
    בגדול, התשובה לשאלתך היא שכן, מסגרת הזמן ורשימת היעדים שציינת אפשרית ומאד מקובלת ורווחת. כמובן שכאן נכנסת ההעדפה המשפחתית שלכם לגבי אופי וקצב הטיול ותצטרכו לקצץ, להוסיף ולגבש לפי טעמכם.
    ספציפית לגבי הפארקים בקיץ- לנו היה כנראה מזל מטאורולוגי והופתענו לטובה, אבל זה לא מובטח ובכל מקרה, אין מה לעשות, זו באמת לא העונה המיטבית לטיולים רגליים.
    ויתרנו על מואב כי נראה שבתקופה זו אין שום אופציה הגיונית לטייל באיזור הלוהט. לעומת זאת הוספנו את סדונה שהתגלתה כפנינה ואנחנו ממליצים בחום. ברייס גבוה ויחסית קריר ולגבי השאר אפשר להתמקד במסלולים המוצלים והרטובים ובשעות הבוקר ואחה"צ ולקוות לטוב...

• @Avi_3853585

בקרנו בכל הפארקים שהוזכרו יותר מפעם אחת, רוב הפעמים היו ביולי אוגוסט. אפשרי בהחלט לטייל וליהנות ביולי אוגוסט בפארקים. אני מבינה למה אנשים בוחרים לוותר על מואב מבחינת המרחק. עם זאת, אם יש באפשרותכם לשלב אותה, זה כדאי מאוד. פארק ארצ'ס הצמוד אליה הוא אחד היפים שראיתי. מבחינת מזג אויר, לא חם שם יותר מאשר בשאר המסלול. אם צריך לוותר על משהו, הייתי מוותרת על הגרנד שהוא יחסית מאכזב אבל אני מבינה שזה משהו שאנשים צריכים להיווכח בו בעצמם. 

בחזרה