בחזרה

באיחור (לא) קל (בכלל) - מסעות הפקר'ס בסלובניה וקרינתיה - אוגוסט 2019

• וואו גיל איזה דרמות….
    והתיאורים שלך….חסרות תמונות. תוסיף קצת. למה אתה מתקמצן

• @דבורה-פ – לגבי לינות:

לינה בסיבודן – 

פנסיון לינדר – קודם כל כשמו כן הוא – פנסיון – כלומר כולל ארוחת בוקר, ואין מטבחון בדירה.

המיקום של סיבודן  – מושלם! והמיקום של הפנסיון נהדר! 4 דקות צעידה מחוף האגם המקסים של סיבודן.

הדירה כוללת שני חדרי שינה ענקיים. בעלי הדירה מקסימים ועוזרים המון בטיפים ועיצות טובות.

בדירה אין מזגן – 

דירה מושלמת בבלד

אחת הדירות השוות שהיינו בהן אי פעם – פשוט מושלמת.

גדולה, מקסימה, 2 חדרי שינה ומטבח מאובזר היטב. הדירה ממוזגת, עם חנייה צמודה. ממוקמת 2 דקות מהאגם וממרכז בלד, ו-2 דקות מגבעת סטרזה. בעלת בית מקסימה שעזרה המון (כולל להתעקש לקחת לנו את קנס החנייה ולשלם בעצמה בדואר, כביסה שעשתה בשבילנו ולא הסכימה לקחת תשלום..)

דירה בעמק הסוצ'ה

מושלמת למי שלא איכפת לגור בכפר חקלאי קטן שהולך לישון ב-18:00. דירה חדשה, ענקית, מאובזרת. מזגן בכל חדר, ממוקמת נהדר על הדרך בין קובאריד לטולמין ו-50 מטר מנהר הסוצ’ה.

מלון בוינה

מיקום מדהים! ממש על המדרחוב דקה מסטפן פלאץ.

מלון מוגדר כ-4 חדרים. מעוצב בצורה קלאסית ויפה, ארוחת בוקר בסדר…

מצד שני – החדר לא ממוזג, והחלון פונה למין מסדרון פנימי שאנשים מסתובבים בו כך שלא נעים לפתוח חלון בערב.

ישנו עם מאוורר שעשה את העבודה איכשהו אבל החדר נתן תחושה מחניקה ולא נעימה.

• ושוב תודה לכל הקוראים והמגיבים :-)

ולכל ה-’מתלוננים’ על ההתקמצנות בתמונות :-) – אני מטיול לטיול מצלם פחות ובימים שלא צירפתי תמונות זה פשוט כי לא צילמתי בכלל באותו יום והיו לי ימים כאלו...

• @gillp2

הי גיל,

טיול מקסים כרגיל,  וכבר אמצתי בעבר כמה המלצות ויצא מעולה.

שאלה: איך אתה יודע לאיזה אגמים מותר להיכנס ולאיזה לא? אתה בודק לפני הטיול?

• @gillp2

ווי ווי גיל, עשית לי התקף לב עם הכרוניקה של ההתרסקות הידועה מראש של ניצן וטוב שנגמר ככה ולא גרוע יותר.

בטיול הראשון שלנו לאוסטריה בצוק העיתים ולאחר שמלאי התכניות לימי גשם נוצל נסענו יום אחד בעקבות השמש לצפון קרינתיה וזה היה אחד מהימים הכי מוצלחים של הטיול. שומרת לי במגירה את ההמלצות שלך לטיול נוסף באזור שבטח יגיע מתישהו. 

• הי גיל,

תודה על הקישורים למגורים. הקישור לדירה בבלד לא נפתח ולא מופיעה שם הדירה.

חן חן

דבורה

• @דבורה פ 

זו הדירה בבלד – apartment susnik

• @קניוניניג

א. כעקרון ברוב מדינות אירופה – אם לא כתוב במפורש אחרת אז אפשר לשחות (בשוייץ, איטליה, אוסטריה, סלובניה, גרמניה, צרפת...)

ב. כן, אני בד’כ בודק את זה מראש – כל מה שצריך לעשות זה לרשום בגוגל את שם האגם ולהוסיף ‘swimming’ ולרוב אגיע לאיזשהו דיון בטריפאדוויזור או בפורום אחר שיתן לי תשובה בסוגייה :-)

• @gillp2

קרנתיה שלך שונה מאד משלי... תודה רבה על השיתוף. כיף לקרוא!

• גיל היקר!
    תודה רבה על עוד טיול מקסים מבית היוצר שלכם.
    קראתי בשקיקיה (וקצת באיחור...).
    דרמת האופניים הזכירה לי את ההתרסקות של בתנו הצעירה לפני מס’ שנים בחבל אנגדין בשוויץ על קורקינט שטח. גם אצלנו נגמר במס’ שפשופים. מזל.
    מסכים איתך שקריניתיה מקופחת על ידי התייר הישראלי. מקווה שגם אני אתפנה לסיכום הטיול שלנו בצפון סקוטלנד מיולי האחרון.

• @gillp2

הי גיל,

תודה על השיתוף!!

עוקבת אחרי הטיולים שלכם (לפעמים גם באיחור… 😅) עוד לפני שניצן נולד.

וגם בני הבכור בערך בגילו, כך ש”טיול ראשון עם תינוק” – עם כל החוויות החדשות והשינויים בטיולים, חווינו בערך ביחד.

כייף לקרוא על הטיולים המקסימים שלכם !

בחזרה