בחזרה

אופן הגעה ממינכן למאירופן

• מה ההמלצה הכי משתלמת להגיע משדה התעופה במינכן למאיירופן באוסטריה? 

• @TDRO

יש לך אוטובוס,חפש כאן:

https://www.busradar.com/ 

• @TDRO

ממינכן למיירהופן (לא מאיירופן) אפשר להגיע בכמה דרכים:

רכב שכור.

רכבת: שדה התעופה – מינכן אוסט – ינבאך – מיירהופן. אם אתה יוצא מהשדה בשעה 11:04, ב-14:00 אתה במיירהופן.

אוטובוס – כבר קיבלת תשובה.

• אם אתה למעשה “אתם” [3-4] אני ממליץ על רכב שכור. תחבורה ציבורית היא בעייתית כי צריך לתזמן אותה עם זמן נחיתה ולך תסמוך על חברות התעופה.  בזמנו בדקתי רכבת וזה הצריך נסיעה לתוך מינכן בשביל רכבת מה שמוסיף לך לזמן הנסיעה.

בנוסף- מיירהופן [גם מאיירהופן הולך 😛] זה לא “אתר” אלא אתר שמורכב מכמה אתרים והכי נוח להתנייד ביניהם עם רכב [למרות שרות יעיל של הסקי בס] . ממינכן זה 3-3.5 שעות נסיעה. אל תשכח להכנס לאחת מתחנות הדלק בדרך , בגרמניה, ולקנות מדבקה לאוטוסטרדה באוסטריה  [ זה נקרא VIGNETTE – וינייט]. עולה משהו כמו 8-9 יורו , תקף לשבוע ואם תתפס בלי זה יכאב. וכן, האוסטרים מניאקים ועושים מארבים לאלא שלא שמו לב ולא קנו. 

• @ldude

אם נוסעים יותר משני אנשים – רכב יותר זול מתבורה ציבורית.

לגבי תיזמון נסיעה ברכבת לפי טיסה:

• אם טסים בחברה סדירה למינכן (אל על או לופטהנזה), האיחור המירבי שנתקלתי בו היה חצי שעה.
    • יש רכבת מהשדה לעיר כל רבע שעה – עשרים דקות.
    • אין דרך להגיע לאתרי הסקי באוסטריה משדה התעופה של מינכן אלא דרך (ברכבת) או מסביב (במכונית) למינכן.
    • אין צורך לקנות כרטיס מראש.
    • הרכבת מאוסטבנהוף לאינסברוק עוצרת בינבך. יש אחת כל שעה.
    • ניתן להתנייד בצילרטל גם בסקי בס וגם ברכבת. מתחנת הרכבת של מיירהופן יש סקי בס לפנקנבאהן. 

• @מ-פולני

נסעתי ברכבת במרץ 2006= חופשת הסקי הראשונה שלי. היה מסוייט. ארוך, מייגע, זכור לי שהשלטים לא היו גם באנגלית, אז כל הזמן קיוויתי שאני עולה לרכבת הנכונה. היה קור אימים בחוץ. 3 תחנות ס”ה. יצאתי ב 9:00 והגעתי ב 14:30.

never again.

• @rozmar

נסעתי לפני חודש ממינכן לצל אם זה. עליתי על הרכבת מהשדה בשעה 10:45. ירדתי באוסטבנהוף. קניתי סנדביץ. בררתי (באנגלית) באיזה רציף הרכבת לוורגל עוברת. הכרוז הכריז על הרכבת בגרמנית ובאנגלית. בכל תחנה היתה כריזה גם באנגלית. האותיות על השלטים היו באותיות לטיניות. החלפתי רכבות בלי בעיות ועם שפע זמן to spare.

בשעתיים וחצי בערך הגעתי לצל אם זה. הבת שלי הספיקה לקרוא כמה פרקים בספר ואני כמה פרקים מסדרה בנטפליקס שהורדתי (בעוד מועד) לטלפון. בכל קרון היו נקודות טעינה לנייד.

• @מ-פולני

זה קרה לפני 13 שנים שחלפו להן לבלי שוב ובנוסף נערכתם היטב (פאפא פולני יודע לעשות שיעורי בית). היום לא הייתי עושה זאת גם משיקולי זמן- חבל על יום גלישה. מאיירהופן לקח לי דאז יותר זמן. much more.

• @ldude

למאיירהופן ללא פקקים מגיעים (משדה התעופה) תוך פחות משעתיים. כנראה שהתכוונת ל שלוש וחצי שעות עם הפקקים בבוקר יום שבת. 

שלוש וחצי שעות ללא פקקים יביאו אותך לאישגיל או סנט אנטון  (או לצל אמ זה, אם המשכת לכיוון זלצבורג )

בחזרה