בחזרה

מדונה די קמפליו איטליה

• בפברואר אנו מגיעים לפינזולו הזמנו שם מלון והבנתי שיש רכבל שמחבר בין פיזולו למדונה או שעדיף כבר לחנות במדונה ולההתחיל משם את היום?

אשמח לטיפים לגבי האתר סקי מדובר בגולשים מתחילים..

• @Tom_3568240

אם מדובר במתחילים לדעתי עדיף לכם לנסוע למדונה שהוא אתר נפלא למתחילים- מסלולים כחולים ארוכים ורחבים שממש נוח וכיף לגלוש עליהם.  בפינזולו יש דווקא יותר מסלולים אדומים וכו’, זה יקשה עליכם  את הגלישה ממקום למקום.

• @ldude

תודה, יש מלון מומלץ במחיר סביר במדונה או שלא בעיה למצוא שם חניה?

• @Tom_3568240

Hotel Bonapace

קרוב למעלית.ומאד מומלץ.

• @Tom_3568240

צר לי , לא יכול לעזור. לנתי במרילבה [ זה “בקצה” האתר. משם גלשתי יום אחד כיון מרילבה. היה מוי כייף. נורא נורא נהניתי.     אני מניח שלא צריכה להיות לך העיה למצוא מלון במדונה שהוא או קרוב למסלולים או עם הסעה.  אולי גם יש חנייה חינ

מית ליד כמו באוסטריה. 

• @ldude

הבנתי גם שיש רכבל שמחבר בין פינזולו למדונה, מישהו יכול לאמת את זה?

• @Tom_3568240

לפי המפה העדכנית יש.  הבעיה היא ההגעה אל הרכבל.  ממה שראיתי , בחטף אמנם, זה בעיקר מסלולים אדומים. ואתה כתבת שאתם מתחילים. בנוסף – החיבור נמצא “בקצה” של פינזולו.   אז השאלה היא כזאת אם אתה רוצה לגלוש במדונה האם שווה לך “לבזבז” זמן ומאמץ בכדי להגיע לשם בגלישה. מה עוד שאולי המסלולים יהיו לך קשים, או שייקח לך זמן להשלים אותם. ואל תשכח שצריך לתזמן את הדרך חזרה.  הנה קישור למפה. ככה תוכל להתרשם בעצמך https://www.bergfex.com/madonna-di-campiglio/panorama/.    אגב- ממה שאני זוכר כשאתה בא מפינזולו אתה מגיע לאיזור קצת פחות נוח של מדונה.   לדעתי- תבדוק כמה זמן  נסיעה זה. אם זה סיפור של 15-20 דקות אני חושב שעדיף לך לפחות בהתחלה לנסוע למדונה. 

• @ldude

וואוו לפי המפה האתר נראה ענק, תודה בסוף מצאתי בקתה במדונה באמת חבל לבזבז זמן במיוחד שיש לנו יומיים וחצי של גלישה..

תודה לעוזרים🙂

• @Tom_3568240

לפי מה שזכור לי, איזור הגלישה groste במתחם של מדונה, מתאים מאד למתחילים.

• @yohanand

גם ה PRADALGO. מסלולים רחבים רחבים ולא עמוסים.

• היי,

מה הדרך הכי מומלצת להגיע עם רכב מברגמו למדונה ואם יש כבישי אגרה אז העליות בערך?

• @Tom_3568240

חזרנו לפני שבוע משם. בגדול לפי הוויז.  נסיעה של כ50 ק”מ מזרחה על האוטוסטרדה עד ברשיה ואז ירידה לכיוון צפון ונסיעה של כ 100 ק”מ עד מדונה.

עלות האגרה 4.2 אירו בהלוך 3.6 אירו בחזור. זמן נסיעה ללא עומס כ שעתיים וארבעים דקות. לנו בחזרה הייתה תאונה על הכביש וזה עיכב אותנו בכשעה פלוס.

אם חוזרים לברגמו אחה”צ צפויים עומסים כאשר מתקרבים לעלייה חזרה לאוטוסטרדה (לנו כאמור הייתה גם תאונה על הכביש,   והעיכוב היה ארוך ומרגיז) סה”כ הנסיעה איטית למדי (מהירות ממוצעת כ 60 קמ”ש בגלל כמות גדולה מאד של מצלמות לאורך הדרך) . ניתן לומר שבכל כפר בדרך , ויש הרבה, יש כ 3 מצלמות שמורידות אותך ל50 קמ”ש.  גם רכב איטי או משאית תוקעים אותך להרבה זמן.   סבלנות

בחזרה