בחזרה

ביטול השתתפות לעומת החזר השתתפות

• @אנשיםטובים

אני חושב שהנושא מאוד מבלבל כי יש המון אופציות והמון מידע, בערך כמו לשאול איזו חבילת תקשורת הכי טובה ולא רק בישראל אלא בכל העולם, כולל טלויזיה טלפון ביתי אינטרנט ביתי וסלולר.

לא נראה לי שיש אופציה לענות תשובה מקיפה ורצינית.

לדעתי תשובה אמיתית אפשר לענות רק אם מחליטים מהם הצרכים הספציפיים, מהם הכיסויים הספציפיים שאותו אדם שמתכוון לשכור רכב צריך.

רכב במדינה מסויימת ורצוי שדה תעופה, קבוצת מחיר מסויימת, כשהוא כן או לא רוצה לבטח מראות שמשות תיבת הילוכים ונקיון פנים הרכב, כשהוא כן או לא מוכן לשלם ולקבל החזר וכו’… רק אז להערכתי יהיה אפשר לתת תשובה רצינית

• @משה-22 אמר:

הכל טןב ויפה רק שסיקסט היא לא חברת תיוןך .

אני לא מומחה, אבל אני די בטוח שסיקסט היא לא חברה. היא אוסף של חברות, חלקן בבעלות משותפת וחלקן לא, חלקן נושאות את השם סיקסט וחלקן לא.

אני מניח שסיקסט גרמניה היא חברה שונה מסיקסט אוסטריה, שונה מסיקסט צרפת, וודאי וודאי שהיא שונה משלמה השכרת רכב בארץ

כשאתה מזמין משלמה השכרת רכב באוסטריה אתה מזמין ממתווך. גם כשאתה מזמין מהרץ ישראל (למעשה קשר רנט א קאר) רכב לצרפת אתה מזמין ממתווך.

אז סיקסט אולי לא חברת תיווך, אבל שלמה השכרת רכב היא כן. וגם כשאתה מזמין מסיקסט בצרפת רגב לגרמניה יתכן שזו חברת תיווך.

הסיבה שבקיץ האחרון הזמנתי רכב מסיקסט באוסטריה ולא משלמה לא קשורה למחיר או הנחות. היא פשוט בגלל ששלמה לא מציעים את הרכב שרציתי, ובגלל זה נאלצתי ללכת למי שכן מציע אותו.

וכמו שאמרתי שכנראה הם היחידים שבאמת מציעים ביטול השתתפות מלא ומקורי שלהם .

אז שזהו שהם לא היחידים. סתם לדוגמא בדקתי בהרץ (האתר העולמי) בשדה התעופה בוינה והם מציעים(תמורת תוספת תשלום בדיוק כמו סיקסט) אפשרות לביטול השתתפות עצמית

• @דוקטור-דו-ליטל

לאור הדיון הזה – נראה שהנושא הזה באמת פרוץ ולא ברור.

וסביר שכלל חברות ההשכרה נהנות ומתחזקות את הפערים הללו לטובתן. 

ממה שהצלחתי לדלות עד כה – הדרך היחידה שאפשר לקבל החזר/ביטוח מלא לחלוטין  זה על ידי רנטלקארס שעושים “החזר השתתפות עצמית” מלא או על ידי שכירת רכב יוקרה (בסימן שאלה). 

יכול להיות שיש עוד דרכים, אבל הן תלויות חברת השכרה / חברת תיווך וצריך לבדוק במקום. 

• @אנשיםטובים

כשאני מדבר על מתווכים אני מתכוון לכל אלו שלא מחוייבים לשם ומוערים תחת המותג.

רנטלקאר אופרן ממסי וכד קשר רנט וכד.

סיקסט ישראל אמנם מתווכת אבל תחת זכיינות של סיקסט העולמית ומחמירה יותר לדוגמא לא ניתן לבצע בארץ הזמנת רכב שכור בלי ביטול השתתפות עצמית מלאה . מה שכן ניתן לישות אם תזמין ישירות באתר או ישירות בדלפק בחול.

ואתה צודק גם הסוכנות בארץ לא יכולה להציע לך את המבחר של הדגמים וקבוצות הרכב שיש לחברה באתר שלה.

בסוף גם פה יש עניין של תחרות ומחירונים שונים.

אבל למדתי שהמחיר הזול בדרך כלל ניתן בסוכנות בארץ ובחול כשאני מגיע אני משדרג עוד ובדרך כלל חינם.

החול גם לא מציעים ביטוחים נוספים כי הם יודעים שבישראל הזכיין היטב את הלקוח באופן המלא. מה שלא קורה אם אתה מגיע לסיקסט עם הזמנה של רנטלקאר לדוגמא. ישר אומרים שהם לא מכירים בביטוח.

בסיכום כל אחד שישכור איפה שהוא רוצה ואיזה רכב שהוא רוצה עם ביטוח ברמה שהוא רוצה.

נקווה לטוב ... 

אצלנו בעבודה יש משפט שאנחנו מגדלים דורות לפיו ..

"זה לא אם אלה מתי" למשפט הזה יש משמעויות עצומות החל מהרמה הלאומית ועד לרכישת ביטוח למכשיר סלולאר.....

• @משה-22

"זה לא אם אלה מתי" → “זה לא אם, אלא מתי” 

וזה לגמרי נכון – הכול זה סטטיסטיקה. 

• @imeshy

ההקשר של המשפט נכתב נכתב במקור להיבטים אחרים לגמרי .. אם לומר בזהירות אפילו מפחידים .... אבל זה תופס ... בדגש לביטוח 

• @משה-22 אמר:

@אנשיםטובים

סיקסט ישראל אמנם מתווכת אבל תחת זכיינות של סיקסט העולמית ומחמירה יותר לדוגמא לא ניתן לבצע בארץ הזמנת רכב שכור בלי ביטול השתתפות עצמית מלאה . מה שכן ניתן לישות אם תזמין ישירות באתר או ישירות בדלפק בחול.

זו הצהרה חסרת כיסוי, הראתי בכתובים שההיפך הוא הנכון,

אתגרתי אותך להראות תימוכין להצהרה שלך, לא הצלחת,

מכיוון שקוראים עלולים להאמין להצהרה הזו ולמצוא את עצמם נפגעים אני ממליץ בחום לחדול ממנה.

• מזכיר שוב בהקשר למה שנכתב פה. גם אם רוכשים ביטול השתתפות עצמית היא לא חלה על מרכב תחתון, צמיגים ושמשות. כך שמי שרוכש זאת בסיקסט נשאר עם חשיפה מאד משמעותית לפריטים אלה.

לאור זאת בטיולים האחרונים עברתי לרנטאלקארס ואכן התנסיתי בעניין החזר ההשתפפות העצמית וקיבלתי אותה.

אגב לא מכיר בסיקסט טרקלינים וכיבוד והזמנתי לא פעם רכבי יוקרה מהם.

מעבר לזה משה. אולי תבקש מיונית לפתוח לך תת פורום של ייעוץ טיולי יוקרה?.

מההודעות שלך נודף ריח כבד של התנשאות, סנוביות ורצון להאדרה עצמית ולכן אתה זוכה לתגובות כאלה. חבל. כי באמת יש לך הרבה ידע שאפשר להעזר בו. רק קצת צניעות ודרך ארץ

• @דוקטור-דו-ליטל

בקשתך נבחנה בעיון רב ואינה מאושרת 

• @צחצח-המטייל

אז אמרת ..

• חברים יקרים. אני רוצה להגיד כאן משהו ואני מבטיח ליונית שאגיד אותו רק פעם אחת בשרשור הזה. הנטייה לצאת תמיד צודק ולהגיד את המילה האחרונה היא טבעית מאד ואצל חלק ממשתתפי הפורום (כמו אצל בני אדם בכלל) גם חזקה מאד, אבל מניסיון ארוך בפורום הזה (ואני פה משהו כמו 20 שנים) אז לענייננו היא יכולה להיות ממש מפריעה, להבריח משתתפים צנועים יותר, להביא לעתים להידרדרות לרמה האישית ואת יונית למחיקות, ולנפח שרשורים לסדרת דפים אינסופית. אז אולי נקבע לעצמנו כלל קטן, נניח משהו כמו לא יותר מ-3 עד 4 תגובות פר משתתף בשרשור, גם אם אנחנו מרגישים שיש לנו עוד המון מה להגיד וגם אם בר או ברי הפלוגתא שלנו יצא זה שהגיב אחרון? לפחות לגבי מי שרוצה להגיב כלפיי, יכול בשקט להסתפק בזה, אני לא אגיב כלפיו...

• תגובה זו נמחקה!

•  

תודה משה א.

מנקודה זו -כל הודעה שאינה לגופו של תוכן השרשור

תמיכה, הסתייגות,קנטרנות, 

תמחק.

יונית הגננת

בחזרה