בחזרה

רכישת כרטיסים למשחק כדורגל

• אני רוצה לקנות כרטיסים משחק  לכדורגל. איפה מומלץ לקנות דרך אתר הרשמי ברסלונה או יש אתרים אמינים אחרים ? תודה

• דרך האתר הרשמי של ברצלונה. מאוד נוח ובטוח וגם יוצא הכי זול

• @מטיילnadin

אתר אמין מאוד הוא טיקיטנגו. גילוי נאות אני מכרה של הבעלים אבהל קניתי דרכו לכמה משחקים בעבר

• @מטיילnadin

בארץ זה וואלה טורס או דרך טיקטינגו.שניהם אמינים. לגבי המחיר, לא סגור על זה שדרכם זה הכי זול. אפשרויות נוספות זה לבדוק דרך סוכנים בחו”ל ( יכול להיות טיפה בעייתי מבחינת האמינות ), או אולי להירשם כמנוי לאתר הרישמי של ברצלונה. השאלה גם על איזה משחק מדובר שלפי זה גם נגזר הביקוש. אם מדובר על משחק שפחות מושך קהל כלומר נגד קבוצות תחתית או מרכז טבלה, אז אפשר גם לקנות את הכרטיס בברצלונה. יש להם דוכן למכירת כרטיסים ברמבלאס או אפילו אפשר לקנות בקופת הכרטיסים באיצטדיון ביום המשחק.

• לפני שנתיים הייתי במשחק שמינית גמר ליגת אלופות נגד צ’לסי, הייתי בלחץ שלא יהיו כרטיסים וקניתי מהארץ ב1400 ש”ח לכרטיס!!! כשהגעתי לברצלונה ראיתי שמוכרים כרטיסים הרבה יותר טובים ב-100 יורו! אז לשיקולך. מרבע גבמר והלאה אני מבין שזה יותר בעייתי להמתין לרגע האחרון אבל בשמינית זה עדיין ריאלי ואחראי להמתין ולהזמין דרך המלון או הדוכן ברמבלס

• @מטיילnadin

תנסה בפייסבוק דרך מועדון האוהדים שלהם בישראל,

יש הנחות (תירשם כחבר קודם)

• בתור אוהד של ברצלונה, המחיר והזמינות תלוים מאוד בזהות היריבה.

לברצלונה יש כ 80,000 מנוים מתוך האצטדיון שמכיל כ 100,000 מקומות.

משחק מול יריבה מושבעת כמו ריאל או אתלטיקו או אספניול, משחק אליפות, משחק בשלבי נוקאאוט בליגת האלופות יהיה מאוד יקר. כי כל המנוים באים.

למשחק ליגה רגיל בדרך כלל מגיעים 60-70 אלף אוהדים, והמנוים מוכרים את הכרטיסים שלהם בזול. לכן למשחק כזה עדיף לקנות באתרים אחרים, לא האתר הרשמי, זמן קצר לפני המשחק.

• לקנות מראש חשוב מאוד למי שטס במיוחד למשחק

בחזרה