בחזרה

טיול למקסיקו עם פעוטות

• מתכננים טיול למקסיקו ,איזור יוקטאן כנראה עם ילד בן 4 ותינוקת בת שנה וחצי.

הייתי במקסיקו לפני 10 שנים בטיול אחרי צבא אבל עבר הרבה זמן כבר…

יש לנו שבועיים וחצי, עדיפות ללא מעברים ארוכים מידי מסיבות ברורות. רוצים להשכיר רכב ולהביא כיסאות בטיחות מהבית.

איזה אטרקציות אפשר בכל זאת לעשות עם ילדים קטנים?

יש סונטות מומלצות שלא יהיו מסוכנות?

המלצות לחלוקה של ימים?

חשבתי על 6 לילות בפלאיה

4 קנקון (להתחלה ולסוף )

טולום/איסלה/קוזומל 3 לילות

4 וילודאיד באמצע אולי? או מרידה?

אשמח להמלצות ותובנות.

אטרקציות מיוחדות לגיל הרך?

יש לנו סהכ 18 לילות. יכול להיות שסבתא גם תבוא :)

• @loly29

הסנוטות הם לא שכשוכיה- יותר בכיוון בריכה- אז הייתי אומר שבאותו אופן שבו אתם נכנסים לבירכה עם ילדים צעירים/תינוקות ככה גם תיכנסו לאחת כזאת

פארק מים מהסוג של Xcaret  או Xel-Ha  שמציעים לא רק מגלשות אלא גם פעילות סביב טבע ומים, יכולים להיות יום פעילות. אבל הם נושאים עלות לא קטנה ( אם כי עד גיל 4 לא משלמים כניסה). לגיל כזה חוף הים לכשעצמו הוא אטרקציה, אלא אם התכוונתם לשאול לאן המבוגרים יכולים ללכת, שגיל הילדים לא יהווה מגבלה? אני לא חושב שיש בעיה עם אתרי מאיה או כמעט כל דבר אחר שתרצו לעשות.

קוזומל היא טיול יום מפלאיה במעבורת.

אני גם לא חושב שהייתי מפצל בין פלאיה לקנקון- קרובות מדי אחת לשנייה- ופלאי המרוחקת כשעה משדה התעופה, וקנקון כעיר לא ממש מזמינה- אז זה שולח אתכם להיות ברצועת המלונות. ויאלדוליד נחמדה כמקום לצאת ממנו לטיול כוכב- צ’יצן איצה, ריו לגרטוס והסביבה.

אני את מרידה לא מצאתי הכי מעניינת, אבל אחרים מאוד התלהבו ממנה. היא יכולה להוות בסיס חיום טיול בשמורת סלסטון

אם בחרתם לחלק את קנקון במקומות אחרים- תוכלו להגדיל את טולום ולהשתמש בה כבסיס גם לטייל בלגונת בקלר, ולנגדיל גם את איסלה מוחרס.

• @גדליהו-מהגרעין

כמו תמיד, תודה על התגובה המפורטת.

בחזרה