בחזרה

נגיף הקורונה שיתק את פורום אסיה?

• דרושים דחוף שרשורים כגון:

1. מזוודה או מוצ׳ילה לטיול הארוך?

2. נפאל. פוחדת אבל פוחדת להפסיד. דעתכם?

3. בן 28 ולא טיילתי עדיין. רוצה אבל לא מוצא ….. את עצמי בין המשוחררים הטריים לבין הפנסיונרים שגילו את הטיול אחרי הצבא. 

וכו׳ 

• @dregev03 

הפורום גווע לאיתו מאז שידרוג המערכת עם עזיבתם של כותבים עיקריים.

אני לא רואה תרמילאים צעירים חדשים.

השאלות הכמעט יחידות משגיעות הן בנושא יפן, לקראת אפריל וספטמבר.

חוצמזה הפורום התייבש עוד לפני הקורונה.

• @dregev03

אתם יכולים להמשיך את הדיון המעניין בנושא: "האם יש הטרדות מיניות בהודו" (אתם יודעים יותר מהנשים שחיות שם). 

• @aljaje

😕🙄

• @רוני-סופר

غصب عني! 😁

• @dregev03

יש לי שבועיים חופש , אני מתכנן לטייל בתאילנד , לאוס , קמבודיה וייטנאם מינמאר , מה אתם ממליצים להוסיף ???????????????

לזה אתה לא מתגעגע .

• @רוני-סופר

אכן חבל , היה בית כייפי וחם...

• @גולני

אכן אין הרבה תנועה – גולני זוכר כמה תנועה הייתה – היו שאלות קרש ושאלות תעשו לי ולא מוצא; אבל היו גם אחרים : סיפורי טיולים כמו של דרור- שגם הוא לא מקבל הרבה תגובות –

חלק מזה בגלל פייס בוק – כי שם שאלות תשובות ותמונות עולות מהר והקשר עכשווי … 

היו גם מפגשים …

שינוי  צורת הפורום והקושי בהעלאת חומר  מבאסת …

אבל מי יודע אולי נוכל להציל אותו עוד …… 

• @cillam

לפני שפרסמתי את ההודעה פה בדקתי את הפורומים דרום וצפון אמריקה ושם נראה היה לי שהפעילות כתמול שלשום 

כאן השרשור הכי פעיל בימים האחרונים והיו גם אחרים לפניו היה קשור לווירוס הקורונה.

הדוגמאות ששמתי למעלה הן לא בשביל לרדת על מישהו, אלא בגלל שאני מתחיל לחשוב שמישהו או מישהוהים מפריחים כאן בלוני ניסוי בסופי שבוע וגם אני נפלתי בניסוי של ״לא בא לי נפאל ולא בא לי לוותר״.  

צילה

אם את באמת מתכננת טרק אז תפתחי אותו פה אפילו אם את לא צריכה עזרה כי אחרים יכולים ללמוד מזה משהו או סתם לפתח תיאבון משלהם. 

• @cillam

מה יש להגיב על הבלוג של דרור.

לקרוא, להנות ולקנא.

• @dregev03

ערב טוב דרור…

עוד לא ממש יש מרשם … כאשר יהיה אפרסם – אני צריכה עוד קצת להתבשל … ולקבל חוות דעת של חבר שרפה שמכיר את הדרך בה אני מטרקת וכמה יכולת יש לי 

עדיין…

רוני … נהנית מאד  ומתכננת לקיץ לאדאק – כאמור לא מבושל המצרכים על השולחן …

• @dregev03

הפורום הזה, כמו רוב הפורומים שאינם אירופה וצפון אמריקה גוועים מאז השינמוך של הפורום.

לצערי שום בעיה אקוטית שהועלתה ברמת התצוגה לא השתפר. 

פורום תאילנד בכלל ראוי לסגירה, פורום משפחות היה פורום עם שרשורי ענק של עשרות הודעות וכיום ב25% פעילות.

פעם בשבועיים אני נכנס למערכת הפורומים ותוך 3 דקות מרפרף על הפורומים, רק מתוך הרגל ישן. כנראה שגם זה יחלוף בקרוב.

מבאס, כפי שנאמר זה היה בית חם וחבל לי שזו ההודעה הראשונה שאני כותב אחרי כמעט שנה

• @ran222

אל תשכחו שאנחנו בעונת המלפפונים כעת.. טיולי הקיץ עוד לא בתכנון וטיולי החורף ברובם הסתיימו. 

עד לפני מספר שבועות פורומים רבים היו בפעילות גבוהה

• @dregev03

הפורום משותק מזמן.עצוב.

• @dregev03

גם אני לא מת על השינויים האחרונים באתר ובפורומים של למטייל, אבל לא חושב שזו הסיבה העיקרית.

לצערנו זה תהליך טבעי שקורה בכל הפורומים, לא רק בתחום הטיולים.

הרוב המכריע נמצא ברשתות החברתיות, במיוחד הדור הצעיר.

• @גילי-ט

נכון שתאי איננו … אבל  … מן הראוי היה שמישהו מהמערכת יגיב ???לא ?? אולי גם להם לא איכפת … מלפפונים או סתם סלט – שרשור דורש תגובה …

• @cillam

אל תצפי יותר מדי מהנהלת המטייל , לא נראה שזה מזיז שם למישהו. האמת שהשינויים שנעשו בפורמט זה דיי תירוץ. הרשתות החברתיות חנקו את הפורום.

מלא קבוצות לכל מדינה מתגלגלות ברשת מה שמייתר את פלטפורמת הפורום בלמטייל.

לא מקרי הוא שחלק גדול מאלו שבכל זאת מגיבים אצלנו פה ושם הם מאזור חיוג 06 פלוס מינוס. שזוכרים למטייל חסד נעורים.

• @גולני

😂😂😂😂😂לפחות אנחנו מתראים מדי פעם ………

• @cillam

שלום,

אני פעיל יותר בשנים האחרונות, בפורום אירופה (אחרי טיול קצר בתאילנד ונפאל בעברי). 

הפורום לרוב דיי חי (אם כי קצת פחות מבעבר). 

איך מסבירים את זה? 

אגב, מהכרות קלה עם פורומים בפייסבוק – אין מה להשוות בין האיכות שמתקבלת בפורום שבלמטייל לבין מה שהולך שם. 

בפייסבוק יש הרבה פעילות אבל היא מאוד שטחית. מלון מומלץ, מסעדה מומלצת וכו’.. לא שזה רע, אבל הפלטפורמה כאן באתר מוצלחת גם לשאלות מורכבות יותר. כולי תקווה שהפורום הזה יישאר 

• @imeshy

מכיוון שלפחות פורום אסיה דל משתתפים, העזרה וכמות האינפורמציה העדכנית שנמצאים ברשת עשירה ועדיפה בהרבה. יש לפחות חמש קבוצות להודו, שניים לפחות לויטנאם גיאורגיה ונפאל כל אחת(בטוח שיש יותר)

פורום אסיה אכן יסודי מאד בתשובותיו אך הפך לשחקן מישני לגמרי בסצנת הטיולים.

אני עוד פה בזכות חברים טובים שהכרתי פה ואת חלקם כבר מכיר אישית ועדיין מקפיד בגין אלה לפרסם סיפורי טיולים.

בחזרה