בחזרה

דילמה - איך מחליפים את אוסטריה בארה״ב/קנדה? :)

• @ערן77

לא עם ילדים, אבל הנה מסלול של שבוע בעיירות החוף הפסיפי, בין ל”א לסן דייגו, ואחר כך כ-3 שבועות ב- 4 איי הוואי. אולי יעורר תיאבון.

עיירות החוף הפסיפי

הוואי

• @ערן77

כבוגרת אוסטריה וגם הרוקיז הקנדיים אני אגיד לך את דעתי.

הרוקיז הקנדיים היו עבורי גן עדן עלי האדמות, המקום הכי יפה שלי אישית יצא לבקר עד היום.

בתור אחת שממש אוהבת לטייל ברגל, הטיול הזה היה מוצלח ביותר כי כל יום עשיתי מסלולי הליכה מדהימים ביופיים! 

הטיול לרוקיז מבוסס כולו על טבע- זה טיול לחובבי טבע מושבעים! שלא יודעים שובע מהיופי הזה.

טיול שסובב בעיקר סביב אגמי תורכיז, והרי הרוקיז כמובן שמקיפים מכל עבר.

החיות גם משחקות תפקיד חשוב- המון דובים, איילים, אלקים, זה משהו שמוסיף לחוויה הכללית.

יחד עם זאת- בגלל שאמרת שהמשפחה שלך פחות מתחברת לסגנון טיול שרובו הליכות, או שהעיקר שלו זה הטבע- אני באמת חוששת שהם לא יהנו מהסגנון טיול הזה וימצו את עניין הטבע מאוד מהר. 

מצד שני- אוסטריה המדהימה ובעיקר חבל טירול זהו גם טיול שמבוסס בעיקרו על טבע, ולכן אם הם נהנו שם יש סיכוי שהם יהנו גם ברוקיז.  למרות שבאוסטריה יותר קל למצוא ולשלב אטרקציות שקצת שוברות את עניין ה״טבע״ וברוקיז אני לא ממש מכירה אטרקציות כאלה (אבל בטוחה שאם תחפש תוכל למצוא)

ראיתי ממש ברפרוף שהציעו את ילוסטון ואני רק רוצה להביע את הדעה האישית שלי בלבד- ילוסטון הייתה אכזבה ענקית עבורי.. לעולם לא אחזור לשם כי פשוט לא כל כך נהנתי לטייל שם. 

יכול להיות שאתם כן תהנו כמובן, אבל כל פעם כשאני רואה את המילה ״ילוסטון״ יש לי חשק לומר כמה שאני הרגשתי שהמקום הזה overrated ושיעמם אותי יחסית מהר…. 

אני חושבת שבמקומכם הייתי נוחתת בסן פרנסיסקו, נשארת שם 3 ימים ונהנת מהעיר, ואז יוצאת למסלול הקלאסי לאורך כביש 1 עד לוס אנג׳לס (לוס אנג׳לס גם משעממת לדעתי דרך אגב) אחרי הקצת טבע שהיה לאורך כביש 1 הייתי נוסעת נוסעת ישר לLA לווגאס כדי לשבור קצת את הטבע עם עיר מטורפת כמו ווגאס וזה בעצם המסלול הקלאסי שאני חושבת שהכי היה מתאים 

• @דנוש60

פעם ראשונה שאני פוגשת מי שחושבת כמוני על ילוסטון ( למרות שאת הלכת רחוק ממני)

גם אני לא אחזור לשם והדבר שהכי אהבתי בילוסטון זה הטיטון 😜

• @ayeletback

אני חשבתי שלילוסטון היו את הנקודות המיוחדות שלה. לדעתי הלא מלמדת היא יותר חלשה מבחינת הליכות רגילות. מה שיוצר כניסות ויציאות תכופות מהרכב לתצפית והליכות קצרצרות  ואחרי שהזקנתי והחכמתי עם השנים  לדעתי מסלולי הליכה רגלית נותנים תמורות יותר שוות... וזה כלל עבורי לכל שמורה.. אם אפשרי- לשלב לפחות הליכה אחת רצינית...

• @דנוש60

ילוסטון אינו יפה במובן הקלאסי של המילה, ברור שהרוקיס יפים בהרבה ואפילו הטיטון הדי סטנדרטי יפה יותר ממנו. עם זאת, הוא מאפשר היכרות נוחה למדי עם תופעת טבע נדירה  ולדעתי האישית יש בזה ערך עצום. 

• @karnielr

מסכימה.

לא מדובר ביופי כמו יופיים של הרי הרוקיס , אך כן בפארק מאוד מיוחד מבחינת תופעות הטבע שבו.

בעיני המראה של הבריכה הגרנד פריזמטית למשל הוא מהמיוחדים שיש.

מראה בלתי נשכח - והייתי במקומות יפים. 

לאכזבה ממקום יכולות להיות הרבה סיבות - וכולן לגיטימיות. יש מקום לכל הדיעות ועניין של טעם. 

כך או כך, אם נחזור לשאלה המקורית - לא חושבת שילוסטון צריך להיות הכיוון שלכם במקרה הזה.  

• @שירליץ 

תודה עבור הגרסה הידידיותית והעכשווית של הבלוג שלך!!!

נילי

• @דנוש60

היי דנוש,

אני מחכה בכיליון עיניים לסיכום הטיול הצפון אמרקאי שלך ולתמונותיך בבלוג.

אהבתי מאוד את הבלוג הנהדר על איסלנד, שסייע לי רבות, ואני מחכה מזה זמן רב לסיכום האחרון.

ברוקיז הקנדים כבר היינו, ואני מצפה לסיכום שלך מקליפורניה , וגאס וסביבותיה😎

נילי

• @nilih

וואו נילי תודה רבה על התגובה.

יש לי כל כך הרבה מה לספר על הירח דבש המדהים שעשינו בקיץ ! פעם ראשונה שאני לא כתבתי בלוג.. חזרתי והתחלתי התמחות בראיית חשבון ונסחפתי פה בעבודה ולא מצאתי את הזמן עדיין. מקווה מאוד למצוא זמן לזה בקרוב ולכתוב לטובת כל המטיילים שמתעניינים 😊

• @nilih

שירלי !!

תודה גם ממני !!

באמת הבלוג הרבה יותר נוח עכשיו ! הצלחתי למצוא הרבה פוסטים ישנים על קליפורניה שאיכשהו פספסתי בגרסה הקודמת.

• @adivelednizki

@nilih

איזה כיף לשמוע! תודה 🌸

בחזרה