בחזרה

אוקלנד בית חב"ד או קהילה יהודית • בוקר טוב!

  ההכנות לנסיעה לניו זילנד בינואר 2021 הולכות ונשלמות מלבד ההתלבטות האם לרכוש כרטיסי טיסה כעת או עדיין להמתין בגלל מחלת הקורונה יש לי שאלה מכיוון שאנחנו חייבים לקבל החלטה כעת מכיוון שזה משפיע על קביעת מקום הלינה ואנו רוצים לזמין בחודש הבא את הלינות.

  שאלתי מכיוון שאנו רוצים להזמין מקום לינה הקרוב לקהילה היהודית או הקרוב לבית חב”ד וכל אחד בכיוון שונה. קיבלתי מבית חב”ד מקום לינה הקרוב אליו וקיבלתי מהקהילה היהודית מקומות לינה הקרובים אליהם. שאלתי מאלה שביקרו היכן יותר כדאי לעשות את השבת בבית חב”ד או עם הקהילה היהודית מדובר על 2 זוגות כיפות סרוגות.

  תודה  • @doitchmoti

  האם תוכל בבקשה להוסיף כתובות של המקומות שהומלץ לך לישון בהם?

  כך ניתן יהיה להסתכל על המפה ולראות איפה יש יותר מקומות מעניינים במרחק הליכה. • @doitchmoti

  בבית חבד הייתה לי חוויה מצויינת אבל האזור מעט משעמם. לא התנסיתי עם הקהילה היהודית אבל כתוב לנו איפה היא נמצאת  • בית חב”ד הכתובת המופיע במייל balmoral, auckland 1342 מקום הלינה שציינו שקרוב אליהם remuera lodge.

  הקהילה היהודית הכתובת המופיעה במייל 108 grey ave. cbd, auckland מקומות הלינה שציינו שקרובים לבית הכנסת amora hotel, grand millenium, city lodge.

  שבוע טוב • @doitchmoti

  מבחינת מיקום, נראה שהמלון שהמליצו לך ליד הקהילה היהודית ממש קרוב ל CBD. יאפשר לכם להסתובב קצת באיזור. נראה שבית חב"ד באיזור די מרוחק אבל אינני יודע מה יש מסביב.

  בכל אופן, זו אוקלנד אז אל תצפו ליותר מדי...

   

   


 

בחזרה