בחזרה

משנה מסלול מחדש..ברצלונה..

• שלום לחברי הפורום,

היינו צפויים לצאת לרומא ביום שישי הקרוב, אבל הקורונה גרמה לנו לבצע חישוב מחדש.

בשעה האחרונה החלטנו לבטל ולהזמין יעד חדש. אז ביטלנו את הטיסה (ללא עלות ) והזמנו לברצלונה.

בד”כ אני קוראת הרבה חומר ומכינה את תוכנית הטיול הרבה לפני היציאה, אבל הפעם.. ספונטני יותר ופחות מתוכנן

אשמח לקבל המלצות, מה האיזור המומלץ ללינה ? ועוד המלצות למסלולים\אטרקציות חשובות בעיר (כמובן שמתחילה לקרוא וללקט חומר, אבל אשמח הפעם לקיצורי דרך..)

כמו כן, אנו נהיה בברצלונה כשבוע , אשמח להמלצות לטיול יום  מחוץ לעיר,עם נסיעה קצרה ברכבת .

תודות לכולם,

דנית

• @דנית-ח

גאודי, גאודי ועוד קצת גאודי: כמובן הסגרדה פמיליה, בית חולים סנט פאו, פארק גואל, קאזה אמאטיה (Amatller) הצמוד לקאזה באטיו, בית ליאו מוררה(Casa Lleó Morera) , קאזה מילה (Casa Mila) המכונה המחצבה  (La Pedrera)

שדרות La Rambla מהים והעמוד של קולומבוס (המצביע לכיוון הלא נכון) עד כיכר קטלוניה

שוק La Boqueria בעיקר בשעות הבוקר

הרובע הגותי ורובע לה ריברה (La Ribera) המכונה גם רובע בורן 

כיכר אספניה וגבעת מונז'ואיק  (Montjuïc)

המוזיאון הפתוח פואבלו אספניול (לא, לא השכונה שנמצאת בראשון לציון 😃...)

נסיעה טובה!

• @דנית-ח

הנה טיפ המנסה לעזור בחלוקת הטיול בברצלונה לפי ימים

כמו”כ – מבחינת טיולים מחוץ לעיר

ראשית – מונסראט – רק ביום יפה ולא קר מדי – כדאי לבדוק אם פעיל בתקופה זו. ממליץ מאוד לעלות למפלס הגבוה שמעל לכנסיה (במידה ופתוח) וללכת קצת ברגל. 

ג’ירונה (חירונה) – עיר עתיקה עם אלמנטים יהודיים מרשימים

פיגראס – בעיקר סביב מוזיאון דאלי המרשים במיוחד

• @דנית-ח

הי דנית

מצרפת את סיפור הטיול שלי עם בתי משנת 2012 בברצלונה. לא בטוחה כמה מעודכן אבל לפחות בסיס מאוד מפורט כולל 2 טיולי יום מחוץ לברצלונה בלי רכב.

תיהנו!

דבורה

• תודה רבה לכם 🤗

• דווקא ביום שבו מדווח על מקרה ראשון של קורונה בברצלונה – יש לך תזמון נהדר.

• צר לי לבש אבל קורונה התגלתה גם בברצלונה כבר

• @דנית-ח

מונסטראט זה ה-יעד מחוץ לעיר. 

כמובן יש את חארונה היפה.

היות וכבר המליצו לך את כל המקומות המרכזיים אני אתן לך לקרוא את הבסיכום שלי מברצלונה

חלק א’

חלק ב’

• הי

תודה על ההשקעה … בהחלט נראה שנהניתם

אנחנו כבר כאן בברצלונה היפה והעוטפת.

נהנים מכל רגע.

כמה שאלות: לא ממש יודעת איך לתכנן את הביקור במונז׳ואיק. האם זה טיול של יום שלם? כמה שעות בלבד? על מנת להגיע משם לפואבלו אספניול והכפר האולימפי נדרשת תעבורה ציבורית? ,

כמו כן, אנחנו רוצים לשלב נסיעה לחירונה ופגראס. האם להתחיל בחירותיה ואז להמשיך או להיפך? האם יש לזה משמעות בכלל?

תודה ,

דנית

• @דנית-ח

השיקול העיקרי זה שעות הפתיחה של מוזיאון דאלי ותזמון התחבצ.

יכול להיות מאתגר ביום אחד, כשצריך לקחת בחשבון זמני הליכה מ/אל התחנות וימים קצקים בתקופה זו של השנה.

גם ברכב זה מאתגר (עשינו את זה, אבל בקיץ עם שעות אור ארוכות ועם הזמנה מראש של שעת כניסה למוזיאון).

יש חברות שמארגנות טיול יום באוטובוס וזה חוסך את ההתארגנות למעברים.

• תודה רבה 😊

בחזרה