בחזרה

האם חברת joombofly מחזירה כסף על כרטיסים?

• הכרטיסים שלנו הינם ל 1.4.-6.4.לבוקרשט

הלוך עם וויאייר

חזור עם TAROM  חברת רומנית

את הכרטיס הלוך ביטלו והציעו לנו תאריך אחר (שכרגע לא רלוונטי).

בשלב זה הפסיקו לתקשר איתנו וניתן להתקשר איתם רק דרך מילוי טפסים באתר של ג’ומבופליי.

הטפסים האפשריים הם ביטול טיסה – לא רשום אם מחזירים את הכסף

דחיית מועד – רשום שיתכן שנצטרך לשלם הפרש מחיר

הקפאת הכרטיסים.

הכי הייתי רוצה לבטל ולקבל את הכסף חזרה.

האם מישהו ביטל איתם ויודע אם הם אכן מחזירים את הכסף?

מה אתם ממליצים לעשות?

• @אינטרניגמה

אני לא ממליץ כי אני לא איש מקצוע, אני מספר מה אני כאדם פשוט הייתי עושה.

בנוסף למילוי טפסי הביטול מול הסוכנות,

הייתי פונה לחברת האשראי ממלא טופס על כשל תמורה מלא, מצרף כל חומר רלוונטי כמו מכתב מאותה סוכנות שאומר שהטיסות בוטלו, ודורש מחברת האשראי את הכסף בחזרה.

• @דוקטור-דו-ליטל

האם טיעון כשל תמורה יתפוס בכל מצב של ביטול – נניח על ידי איזיגט או רק במקרה של פשיטת רגל?

אני בקרוב אתמודד עם ביטול של איזיגט. קוראת בפייס על אלפים שמתקשים כרגע לקבל כספם חזרה ותוהה איך לנהוג. 

תודה

• @אינטרניגמה

נסי דרך פייסבוק(מסנג׳ר) או חפשי בדפי-זהב(איזור השרון?) כאן תמצאי מידע על הבעלים. 

!Bonne Chance

מתוך הביקורות באתר Trustpilot

Avoid at all price.. your will loose your money roger away..
    Joombofly is a scam booking site run by 2 people working from home.

A french adress but at home worker in Israel will scam you in every way.

Avoid..

ו

• @איריס-ס אמר:

@דוקטור-דו-ליטל

האם טיעון כשל תמורה יתפוס בכל מצב של ביטול – נניח על ידי איזיגט או רק במקרה של פשיטת רגל?

אני בקרוב אתמודד עם ביטול של איזיגט. קוראת בפייס על אלפים שמתקשים כרגע לקבל כספם חזרה ותוהה איך לנהוג. 

תודה

להערכתי, כאדם מהיישוב ולא כמומחה.

ככל שאני מבין אפשר לדרוש את הכסף אם ספק לא סיפק את הסחורה או השירות (בכלל, אם סיפק שירות או סחורה חלקיים אי אפשר לדרוש) בלי התניה של פשיטת רגל.

לתשובה משפטית מוסמכת על איך כדאי לנהוג כדאי לשאול פורום משפטי, לא פורום טיולים. אני לא ממליץ איך כדאי לאחרים, אני מספר איך אני הייתי נוהג.

• @דוקטור-דו-ליטל

מבירור באתר ישראכרט ניתן לבצע כשל תמורה עבור תשלומים עתידיים, בעוד שאני כבר שילמתי לפני חודשיים עבור כרטיסי הטיסה.

• @אינטרניגמה

מנסיון עם חברות כרטיסי אשראי אם הספק מציע תמורה כלשהי כמו וואוצ'ר או דחייה הן טוענות שזה לא כשל תמורה מלא ולא מבצעות החזר

• @איריס-ס

עדכני אותי- איך את מתקדמת בנושא

אנחנו באותה סירה

טיסה תיאורטית לאיטליה שברור שלא תתקיים  בפסח

ועד היום-מופיעה על הלוח כאילו קיימת.

ברור לי כמובן שלא אטוס

ומקווה שאקבל החזר (לא רוצה דחיית טיסה בתנאים האלו).

מחכה בסבלנות לכאלו שהתנסו כבר עם ביטולים של איזי ג’ט החל מ24.3 שהם מפסיקים לטוס לרוב היעדים.

• @יונית

בהחלט. גם הטיסה שלנו עדיין שרירה וקיימת. הם אפילו עדיין מוכרים אותה . לא יאומן.

יש לי בטוח בטול מכל סיבה ושוקלת להפעיל אותו כדי שיהיו לפחות 80 אחוז ביד. מאידך… כשיבטלו ( מאמינה שכך יהיה) נהיה זכאים ל 100 אחוזים החזר.

הם כנראה מחכים לשניה אחרונה כדי להמנע מהחזרים גורפים לכל הנוסעים. החשש שלי שבכלל לא יתנו החזר בגלל חדלות פרעון. דילמה.

אעדכן כמובן .

• @אינטרניגמה אמר:

@דוקטור-דו-ליטל

מבירור באתר ישראכרט ניתן לבצע כשל תמורה עבור תשלומים עתידיים, בעוד שאני כבר שילמתי לפני חודשיים עבור כרטיסי הטיסה.

לפי החוק הם כנראה צודקים,

אבל בעבר הם עשו מעבר לחובתם הכתובה בחוק.

אני הייתי מנסה להגיש בכתב ומקווה שהם יעשו מעבר למינימום הרשום בחוק,

• @איריס-ס אמר:

יש לי בטוח בטול מכל סיבה ושוקלת להפעיל אותו כדי שיהיו לפחות 80 אחוז ביד. מאידך… כשיבטלו ( מאמינה שכך יהיה) נהיה זכאים ל 100 אחוזים החזר.

החשש שלי הוא שהטיסה כן תבוטל (ואז ביטוח הביטול לא רלוונטי) אבל משום מה הכסך לא יחזור – למשל כי חסרת התעופה תפשוט רגל.

במקרה כזה 100% מהכסף הלך, ולא רק 20%

לי ביטלו טיסה לפני 10 ימים. מאז אני כוסס ציפורניים ומחכה שהכסף יכנס. עד אז אני לא רגוע. אם הוא לא יכנס אני אוכל את עצמי שלא ביטלתי לבד והייתי מקבל 80%.

• @איריס-ס

הדילמה ברורה לגמרי- סוג של הימור

האם יבטלו ביוזמתם? (סביר להניח שכן)

האם יחזירו תשלומים?ובאיזה עיתוי אם בכלל?

או אולי להפעיל ביטוח גרנטי קודם?

אני בגישה של לחכות ולתת להם לבטל

זה נראה לי קצת כמו משחק של מי ימצמץ ראשון.

• @יונית

יונית

הבוקר קראתי קצת בפייסבוק של איזיג׳ט. מין מזוכיזם כזה לימי בדוד.

אלפי הודעות של לקוחות זועמים על כך שאופצית ה refund נעלמה. הם מציעים על טיסות מבוטלות שובר עתידי או שינוי טיסה. 

ברור שזה מנוגד לחוק אבל לכי תתבעי אותם בימים אלה ומי יודע אם ישרדו.

מסתבר שגם אין דרך ליצור קשר. טלפון תפוס במשך שעות ולמייל וווצאפ לא עונים.

אני שוקלת לכתוב מייל ( חד צדדי כנראה) ולהודיע כי אני מבקשת לבטל. שתהיה איזו שהיא אסמכתא לחברת הבטוח. השאלה אם זה יתפוס גם בהעדר תשובה מאיזיגט. 

מזל שלא מדובר בסכום גדול. בכל אופן מצב מתסכל.

• @אנשיםטובים

כן. חשש ברור ושותפה לכך.

כרגע גם לא ניתן להשיג אותם לשם ביטול. לא עונים בשום דרך 😰

• @אנשיםטובים אמר:

@איריס-ס אמר:

החשש שלי הוא שהטיסה כן תבוטל (ואז ביטוח הביטול לא רלוונטי) אבל משום מה הכסך לא יחזור – למשל כי חסרת התעופה תפשוט רגל.

במקרה כזה 100% מהכסף הלך, ולא רק 20%

לי ביטלו טיסה לפני 10 ימים. מאז אני כוסס ציפורניים ומחכה שהכסף יכנס. עד אז אני לא רגוע. אם הוא לא יכנס אני אוכל את עצמי שלא ביטלתי לבד והייתי מקבל 80%.

בפוליסות ביטוח הבריאות הרגילות שאני בדקתי מי שרכש הרחבה לביטוח ביטול הסעיף שמכסה ביטול טיסה ביוזמת המוביל בעקבות מגיפה.

ממליץ לבדוק את הפוליסות שרכשתם

בחזרה