בחזרה

צפון איטליה וטירול באוקטובר

• סוף סוף ואחרי פעמיים שנמחקו לי הטויוטות ,  מתכבדת לשתף אתכם בסיכום הטיול שלנו בחגי תשרי בצפון איטליה וטירול 

זה הזמן להזכר בנופי איטליה המקסימים , בימים טובים טרום קורונה . ויוה איטליה . בריאות לכולם שנזכה לחזור בקרוב לטייל ולהינות מכל היופי הזה 

https://www.lametayel.co.il/posts/r2p0wj

• הי תודה על הסיפור !

איך היה מזג האויר בטירול בחגים ? 

• @דפנה-11

היי דפנה התייחסתי בסיפור לעניין מזג האוויר בטירול – כפי שאמרתי היה ימים קרים יותר ופחות הרבה גשם , ערפל , המון אטרקציות היו סגורות לדעתי לא מתאים לטייל בעונה זו עם ילדים קטנים . בוגרים יותר אפשרי כי ניתן לעשות מסלולי הליכה ויותר קל להם להתמודד עם הקור 

• ורד,

נהניתי מאוד לקרוא ואף צחקתי  בעיקר בקטע עם שגב והאופניים (גם לי יש שגב בבית).

גם אנחנו עם 3 מתבגרים – בנים. בשנתיים האחרונות בגלל הצבא כבר לא מצליחים לטייל כולם ביחד. אז מהבחינה הזו , יחד עם הקיטורים שלהם זו עדין חוויה משפחתית נהדרת.

התמונות משגעות.

תודה על השיתוף,

טל

• נשמע יופי של טיול

בעצמי אני מתכנן טיול באזור אוקטובר לרומא-גארדה-ונציה (בהנחה שיהיה אפשר🙏) והייתי שמח לשאול האם לדעתכם מזג האויר יהיה בסדר?האם האטרקציות פתוחות? כמו הרכבל מונטה בלדו

אגב לגבי מה שציינת על הפחד מניפוח האשראי עי מלונות חברות השכרה וכדו….שמעתי טיפ נחמד מחבר שעשה כרטיס אשראי במיוחד לטיול וכל ההזמנות עשה ממנו ופשוט ביטל אותו אחרי שנגמר הטיול...שוה לחשוב על זה

בחזרה