בחזרה

שאלה למומחי קנדה - ארה"ב האם מישהו יכול להגיד לי אם ישנה אפשרות לשכור רכב ב - St. John's ניו פאונדלנד ולהחזיר בניו יורק ?

• האם מישהו יכול להגיד לי אם אפשרי לשכור רכב ב – St. John’s ניו פא

• @barnetta

כשבדקתי, לפני שנים, בלשכת התיירות של ניו פאונדלנד  אמרו לי שאי אפשר בכלל לשכור אוטו בניו פאונדלנד ולהחזיר אותו מחוץ לאי. 

• @barnetta

כשנסענו לשם, לפני שנים, שכרנו בסט’ ג’ונס והחזרנו בהליפקס (נובה סקושיה) עם דמי החזר עסיסיים. למרות דמי ההחזר הגבוהים זה השתלם כי עשינו טיול קווי ולא מעגלי וחסכנו זמן (וכסף).

• @נוסע-מתמיד

יתכן באמת שאם הטיול יתחיל בהליפקס, ויסתיים בניו יורק, זה יהיה קל יותר.  שווה לבדוק את האפשרות הזו.  בין נובה סקוטיה וניופאונדלנד פועלים קווי מעבורות המאפשרים חלופה זו.

• @dhz

בכזאת מעבורת עברנו. 

באופן עקרוני, תכנית טיול בין ניו פאונדלנד לבין ניו יורק נראית לי לא ברורה. כמה זמן הטיול כולו?  

הרי טיול בניו פאונדלנד, בנובה סקוטיה ובניו ברונסוויק יכול למלא בקלות חודש, גם בלי לעבור לארה"ב. 

• תודה רבה לכל המגיבים.

לאחר חיפושים באתרים שונים התבררו פרטים חדשים, אפשר לשכור רכב בסנט ג’והן, (בחברת אנטרפרייז) לסייר בניו פאונדלנד, לעבור עם המעבורת

לצפון סידני בנובה סקוטיה, לעשות את הסיור בנובה סקוטיה ולסיים ולהחזיר את הרכב בנמל המעבורות ב – Yarmouth.

משם לעבור עם המעבורת לבר-הרבור ולקחת משם רכב ולהחזיר במנהטן.

התכנית המסתמנת היא כזאת : כ – 8 ימים בניו פאונדלנד, כ – 8-9 ימים בנובה סקוטיה, יומיים בשמורת אקדיה, ואז נסיעה של 3 ימים

לניו יורק.

יש עוד רעיונות ?

• @barnetta

במלים אחרות, מסלול קוי (פחות או יותר), ניו פאונדלנד – נובה סקוטיה, כמו שתארתי,

ואחר כך מסלול קוי נוסף בין בר הרבור לניו יורק.

במסגרת הזמן הזאת של כ-23 ימים (ברוטו? נטו?), נראה לי ניצול לא יעיל של הזמן, בפרט החלק האחרון בין בר הרבור לניו יורק, שיהיה ברובו נסיעות.

אני שב ומציע להקדיש את כל הזמן לניו פאונדלנד, לנובה סקוטיה ולניו ברונסוויק, ואולי גם לגאספה (זה יותר רחוק).

את קו החוף היפה של מיין אני ממליץ להשאיר להזדמנות אחרת.

לקבלת רעיונות והתרשמויות אני מצרף כאן שני תאורי טיול:

ניו פאונדלנד ונובה סקוטיה - 2006

עמק ההדסון, ניו אינגלנד וגאספה – תאור זה כולל גם חלק מניו ברונסוויק ואת קו החוף של מיין עד בוסטון.

• @barnetta

לדעתי המסלול שבנית נחמד, אנחנו טיילנו לפני שנים כשבועיים בניו פאונדלנד, נובה סקוטיה  וניו ברנסוויק. שכרנו רכב במונקטון ועברנו במעבורת לניו פאונדלנד הלוך ושוב. היה טיול יפה ומיוחד, היינו קצת מחוץ לעונה וזה הוסיף לקסם. האווירה של להיות במקום די נידח ולא כל כך תיירותי היתה חלק משמעותי מההנאה. שילוב עם פארק אכדיה המקסים (שהיינו בו בטיול נפרד), חופי מיין וניו יורק יכול לגוון ולהיות מהנה מאוד. 

• @barnetta

שמח לשמוע שהמעבורת בין בר הרבור לנובה סקוטיה חזרה לפעול.  היא הפסיקה את פעולתה מתי שהוא בין 2005 ל- 2009  ולא פעלה מספר שנים.  כנראה שלפני כמה שנים היא חזרה לפעול.

בחזרה