בחזרה

אתר האינטרנט שיגלה לכם לאן מותר לטוס


 • administrators

   
  אז נכון, אולי אנחנו בפתחו של גל שני ואולי ייקח עוד זמן וסבלנות עד שנטוס, אבל הנה כלי נחמד שפותח ויעזור לנו לגלות לאן מותר לנו לטוס??

  האתר TripsGuard.com מרכז את כללי הקורונה לתיירים ומבקרים ב-84 מדינות בכל היבשות. האתר מאפשר לראות את המדיניות של כל אחת מהמדינות, האם גבולותיה פתוחים באופן מלא או חלקי, האם נדרש בידוד והיכן הוא מתבצע. 
   
  בכל אחת מהמדינות ניתן לבדוק גם את המגבלות הפנימיות: פתיחת מסעדות ובתי קפה, חובת חבישת מסיכה והאם התחבורה הציבורית פועלת בהיקף מלא או חלקי. המבקרים באתר יכולים "לעקוב" אחר מדינות שמעניינות אותם ולקבל התראה בכל פעם שיש שינוי בהנחיות לגביה.
   
  האתר הוא כלי עזר למי שמתכננים חופשה או נסיעה למטרה אחרת ורוצים לבדוק האם הדבר אפשרי בעת הזו ואלו מגבלות יוטלו עליהם. ככל שאנחנו מתקרבים לעונת תיירות הקיץ והתחלואה בחלק מהמדינות פוחתת הצפי הוא להקלות, אולם כל אחת מהמדינות תציב דרישות שונות שיהיה מאוד קשה לעקוב אחריהן. אתר TripsGuard, שמתעדכן מדי יום ממאות מקורות מידע שונים ומתושבים המתגוררים במדינות השונות שבאפשרותם לדווח על הסטטוס הנוכחי, מה שיאפשר לדעת מה תמונת המצב המדויקת בכל רגע נתון.
   

    • צריך רק לזכור שעדין יש חובת בידוד לכל מי שחוזר מחו”ל.  כל זה מעבר לכל מגבלה שמשיתה המדינה אליה טסים.


 • @dhz

  ושימו לב שאלבניה ננדדה לאולבני, ארה”ב ….


 • administrators

  @רוני-סופר

  אולי עדיף כרגע אלבניה?  • @לירון-ב-מערכת-אתר-למטייל

  זה נחמד בתור מידע כללי.

  אבל למה זה לא מידע שיש להסתמך עליו?

  כי למשל לבריטניה מותר להכנס אבל יש חובת בידוד 14 יום.

  שנית לא מה שרק קובע הוא מאיזו מדינה אתה, כלומר הדרכון שלך, אלא מאיפה אתה מגיע ליעד, ויותר מזה, מה עשית ואיפה שהית ב14 ימים טרם הגיתך ליעד.

  יש מדינות שתדרש לבידוד על חשבונך.

  לכן, לכל מדינה יש תנאים והם משתנים כל הזמן.

  אומנם יש בידע הבסיסי, יכולת להבין אם בכלל לא ניתן להכנס, אבל כדי להכנס עדין יש סדרה של פרטים שצריך ללמוד אותם בצורה מעמיקה.

  יש דוגמאות הפוכות אבל מקלות, למשל יוון.

  מישראל ליוון יהיה כתוב אסור להכנס,

  אבל יש טיסות ישירות ומותר לישראלים להכנס, כל עוד יש להם דרכון אירופאי. 

   

  לכן, הנושא מורכב הרבה יותר מאתר מידע כללי שיש בו טבלא. 

   


 

בחזרה