בחזרה

יולי אוגוסט בניו זילנד?

• @karnielr

להלן דברי חברתי הניו זילנדית:

Hi ya. July/ August is our winter months. If she likes skiing or winter activities then Queenstown would be great as they have winter festivals. There are ski mountains about 2 hours drive from here but Taupo is closer to them. Here in Rotorua we have alot of thermal things, geysers, mud pools, hot swimming pools. Is she thinking of using buses to travel or hiring a motorhome? There is lots to do for such a short time. But most people would fly into Christchurch then go down to Queenstown.

Of course there is so much more to see but summer is better for our beaches.
    Also from Queenstown she could go to the fiords which are close. And the West Coast of the south island is rugged and beautiful.

• @keves160

יכול לקרוא סיפורי דרך על טונגה, ונואטו, פיג’י ואיי שלמה כאן

• @ניצן-א

קראתי את פרקי טונגה שלך. הייתי שם  חודש לפני כ 25 שנה. אני יכול להבטיח לך שלא הרבה השתנה לפי מה שאתה מתאר בכל השנים האלו ( זה בהתייחס לאפילוג שלך).

מה שמאוד הצחיק אותי- שסגנון הכתיבה שלך נראה לי כמעט זהה למחברת שכתבתי כשטיילתי אז..  מדהים בעיניי איך כתיבה, גישות ותפיסות משתנות עם ההזדקנות 😀

• היי, 
    לא יודעת מה מזג אוויר בחודשים אלו, אבל ההגיון אומר להישאר באי הצפוני(גם בגלל הקור וגם בגלל הזמן שיש לכם)
    לפי האינטרנט – הטמפ נעות ביום בין 12-17, זה נראה לי מזג אויר שאפשרי לטיול – רק למצוא מקומות לינה חמים ללילה
    יש את הבלוג של ליאת ישראלית בניו זילנד- את יכולה להתייעץ איתה- האתר שלה

• מעתיקה לך כמה מהרשימות שלי לפני הנסיעה מ-2015 
      (אפשר לשלוח מייל לאטקרציות ולשאול מה פתוח)
      *נסיעה צפונה לוואנגרי, מפלי וואנגרי(חמוד)
      *ביי אוף איילנדס- שייט לחור שבסלע(מאמינה שיהיו הפלגות אם יהיו כמה ימים יפים, אנחנו הגענו בעונה והיה ערפל- לא היו הפלגות)
      אפשר לעלותצפונה יותר לאזור קארי קארי (לא היינו
      *נסיעה מערבה- נמל הוקיאנגה- מלון אופניני ריזורט- סירה לדיונות. 
      *שמורת עצי הקאורי Waipoua kauri.
      *מוזיאון עצי הקאורי ב- Motakoe
      *נסיעה לקורמנדל
      *הגעה לתמז- מוזיאון פרפרים וסחלבים
      *קמפינג מדהייים עם גאות ושפל יפים- Shelly beach top 10
      *כביש 309 עם פארק שעשועי מים(לא נרטבים)
      *Hot water beach
      *קתדרל קוב
      *רוטרואה- בילוי בכפר המאורים וגייזרים
      חזרה לטיסה שלכם.
      אני מאוד אהבתי את אוקלנד- שווה להקדיש לה יומיים

• @rinisco

תודה! בדיוק קראתי לפני כמה ימים את הבלוג שלך.

• @karnielr

אם אני הולך לפי סדר גיאוגרפי של ההמלצות של קודמתי אז מוסיף עליהם את קייפ ראינגה – בקצה של נורסלנד

בקריקרי יש גם מפל נחמד

כביש 309 יש את הטיפוס ל sleeping giant יש לו שם יותר “מקצועי” מהכינוי המקומי- נוף מרהיב במזג אויר טוב או סביר

יש בטאורנגה מוזיאון היסטורי ( מעין כפר משוחזר)- נחמד, במיוחד אם מזג האוויר קצת יותר גרוע.

יש לי עוד כמה נקודות עצירה , גם מזרחה באי הצפוני וגם דרומה.

• @ניצן-א

מתי היית שם? אשמח לדעת למתי המידע מעודכן. 

• @keves160

איזור הייסטינגס – נייפיר במזרח האי הצפוני מתוייר מעט יחסית.

נייפיר היא אחת הערים היפות ב-NZ עם ארכיטקטורה מיוחדת.

האזור כולו הוא מהנעימים במדינה.

הענק הישן נקרא באמת TE MATA PEAK.

בעונת הקינון אפשר להגיע, בהליכה בשעות השפל או בסיור מאורגן (בפרט בימים בהם לא ניתן ללכת ברגל) למושבה הענקית של הסולות (GANETS)

בחזרה