בחזרה

רוצה לצאת מתאילנד לאירופה

• אני כרגע בתאילנד וטיסה לאירופה עוצרת בדובאי (מדינה ערבית) האם יהיה בעיה  ולא ייתנו לי להיכנס?

או שאין בעיה?

תודה

• @Aviel-Rent-Apartmentos_4054909

בדרך כלל בטיסות דרך דובאי יש רק קונקשן בלי יציאה משדה התעופה.

על טיסות מירדן היו ישראלים כבר יותר מ 20 שנה ללא כל בעיה.

בעקבות ההסכם שנחתם עם איחוד האמירויות ישראלים יכולים להכנס לדובאי, אבל צריך לברר איך מקבלים אשרה (באינטרנט) ומה ההגבלות בגלל הקורונה.

יתכן שיש אפילו חובת בידוד ואז ודאי לא תרצה להכנס.

• @Sailor אמר:

@Aviel-Rent-Apartmentos_4054909

בדרך כלל בטיסות דרך דובאי יש רק קונקשן בלי יציאה משדה התעופה.

על טיסות מירדן היו ישראלים כבר יותר מ 20 שנה ללא כל בעיה.

בעקבות ההסכם שנחתם עם איחוד האמירויות ישראלים יכולים להכנס לדובאי, אבל צריך לברר איך מקבלים אשרה (באינטרנט) ומה ההגבלות בגלל הקורונה.

יתכן שיש אפילו חובת בידוד ואז ודאי לא תרצה להכנס.

השמיים פתוחים ובבוגלריה מקבלים בדרך כלל אשרה של 90 יום.

צריך להשיג אשרה מיוחדת בגלל הקורונה? 

אין לי בעיה עם בידוד אני גם ככה בבית כל היום נגמר לי הויזה בתאילנד ב 23   ספטמבר  ולכל מי שנמצא כאן וצריך לצאת עכשיו. 

• @Aviel-Rent-Apartmentos_4054909

בדוק את פרטי הטיסות, בימים רגילים יש לרוב קונקשן תוך כמה שעות, בימים אלה צריך לבדוק טוב.

• @Sailor

הכניסה עדיין לא חופשית לבעלי דרכון ישראלים.יש ויזת עסקים שיש להכין מראש לדרכון הישראלי.נכון שחתמו על שלום אבל עדיין אין כניסה חופשית.

• @shimon-amar

לא כתבתי שיש, אלא שיבדוק

• @shimon-amar אמר:

@Sailor

הכניסה עדיין לא חופשית לבעלי דרכון ישראלים.יש ויזת עסקים שיש להכין מראש לדרכון הישראלי.נכון שחתמו על שלום אבל עדיין אין כניסה חופשית.

אני לא הולך לשהות בדובאי זו טיסת קונקשיין. צריך ויזה עסקים?

• @Sailor

מזכיר שמדובר באותו בחור שהמליץ לכולם עוד בסגר הראשון להתעלם מהקורונה.. 

• @imeshy אמר:

@Sailor

מזכיר שמדובר באותו בחור שהמליץ לכולם עוד בסגר הראשון להתעלם מהקורונה.. 

וצדקתי.  היה כיף כאן נתנו לי להישאר עד ה 23 בספטמבר מבלי שהייתי צריך להאריך ויזה במשרד שלהם. 

• @imeshy

אני מודה באשמה שאמרתי לו שמבחינה בריאותית כדאי שישקול טוב טוב אם כדאי לו להיות בתאילנד או בישראל, עם רמז בעובי של פיל שכדאי להישאר בישראל.

בסופו של דבר נראה שאני טעיתי.

ואני לא יכול לעזור בעניין מעבר בדובאי לבעלי דרכון ישראלי, אם לא ניתן אולי כדאי לחפש קונקשן במדינה אחרת.

• @דוקטור-דו-ליטל

אין לי בעיה עם העובדה שבתאילנד , בדיעבד, הנתונים היו כאלה ואחרים. 

העובדה שהבחור המליץ, כמעט דרש מכל מי שיכול, לטוס (כשבארץ המצב היה טוב משמעותית) ולסכן את חייו – הנה דוגמא לישראלי המכוער בעיני. 

• @imeshy

או ישראלי שידע להעריך יותר נכון ממני את תפקוד הממשל בישראל 😅.

אם אני זוכר נכון הוא לא ערך ניתוח שכלתני, לכן לא הייתי סומך על ההימור הבא שלו, אבל לגבי המקרה הזה הוא צדק ואני טעיתי.

• @imeshy אמר:

@דוקטור-דו-ליטל

אין לי בעיה עם העובדה שבתאילנד , בדיעבד, הנתונים היו כאלה ואחרים. 

העובדה שהבחור המליץ, כמעט דרש מכל מי שיכול, לטוס (כשבארץ המצב היה טוב משמעותית) ולסכן את חייו – הנה דוגמא לישראלי המכוער בעיני. 

הישראלי המכוער זה מי שמשתמש במושגים האלה מתחתחילה . מי שמחפש  שמחפש את הישראלים בנרי נרות.

במקום לבוא בגישה שאתה אחד מהעם הנבחר אתה בא בגישה לקננית שאתה הישאלי הטוב כביכול ורק לא לעשות איזה נזק אצל מדינות אחרות. 

אתה בטח מת מפחד שישראלים אחרים מתפערים בחו’’ל רק שלא יהרסו את הדמית של ישראל. 

זה לא יותר מפחדנות ורגשי נחיתות כל מי שמשתמשים בפתגם הזה שציינל למעלה

הישראלים האמיתיים עושים כל מה שבראש שלהם מבלי לחשוש מדברים כאלה. 

בחזרה