בחזרה

מלון בלאס ווגאס למשפחה

• היי לכולם,

מחפשת את עיצת המנוסים ממני, זוג +3 (15,16,11), ומחפשת לינה בווגאס. לצערי ממה ש”חקרתי” המלונות בסטריפ לא ממש בנויים למשפחה של חמש נפשות, ואנחנו לא רוצים להפריז בעלויות השהייה והאופציות שיש בעצם הן:

1. לישון במלון מחוץ לסטריפ
    2. סוויטה יקרה במכילה מקום לכולם
    3. AIRBNB – מחוץ לסטריפ
    4. 2 חדרים בסטריפ
    5. יחדיות דיור כדוגמת הילטון או מראיוט

אני זוכרת בתור נערה שנסעתי פעם ראשונה עם ההורים שלי וביקרנו בעיר וישנו אצל חברים, כמה זה אכזב אותי שלא ישנים באחד המלונות בעיר (למרות שלא נמצאים הרבה בחדר, זה עדיין הרגיש לי כזה פספוס).

האופציה הכי ריאלית שאני רואה זה באמת לקחת שני חדרים, אבל מבאס שנגיד בהזמנה של חדר לשלושה המחיר קופץ פי 2, מאשר חדר לזוג, גם אם זה חדר זהה לחלוטין (האם להיות “הישראלית המכוערת” ופשוט לא להזמין לשלושה אלא רק ל-2?).

היתרון במלון על הסטריפ זה גם שלנו ההורים תהיה אפשרות להשאיר את הילדים בחדר, ולרדת קצת לקזינו, לשתות…

ברוב הבלוגים שקראתי על משפחת שביקרו בווגאס הם היו או ארבעה או עם קראוון או שלא ישנו בסטריפ.

אז אם למישהו יש עיצה, אשמח

תודה מראש

• @Inbal-Martin_3994303

זה בדרך כלל בתנאי החדר שאפשר 3 או עוד ילד 

כך שזה בדרך כלל בסדר

בדקתם בסיזרס פאלאס?(לא כתבתם תאריכים וכמה ימים)

• @Inbal-Martin_3994303

כבר עברו שנים מאז הייתי לאחרונה בוגאס, אבל מה שאכתוב נכון לכל עיר.

בשום מקרה אל תדווחו למלון על מספר אורחים שונה ממה שתהיו בפועל. זה לא רק להיות “הישראלי המכוער”, זה לרמות וזו גם בעיה ביטוחית. במידה וחלילה יקרה משהו בחדר, ויתגלה שהייתם 3 במקום 2, הביטוח לא יכסה את הנזק ואז אתם בצרות צרורות מאוד.

הדילמה שאת מתארת מאפיינת בחירת לינה למשפחה בכל עיר גדולה בארה”ב (ולא רק בה): לינה במרכז העניינים מעניקה חוויה אחרת לגמרי מאשר מחוץ לעיר או בפרבריה, אבל העלות יקרה מאוד. אין שום דרך לרבע את המעגל כאן, וצריך לקבל החלטה: או לשלם יותר בשביל החוויה המשודרגת (כי זה ביקור של פעם בחיים, חבל להתבאס כמו שקרה לך עם הורייך, תוספת המחיר שולית לעלות הכוללת של הטיול), או ש...לא. זה תלוי בגמישות התקציבית שלכם, וכמובן גם על כמה לילות מדובר.

בכל מקרה, שיעורי בית עשויים לעזור לך לחסוך בעלויות: 

חפשי מבצעים של המלונות, נסי לפנות אליהם ישירות (מנסיוני בשנה שעברה בארה”ב הם לא היו גמישים במיוחד, אבל מאז קרתה הקורונה, אז לכי תדעי). נסי למצוא מבצעים של רשתות, של פלטפורמות שיווק (בשנה שעברה חסכתי מאות דולרים בלינה של שבוע בג’וניור-סוויטה לארבעה במלון במיקום מעולה במנהטן, בזכות מבצע שהיה אז לבוקינג). בכל מקרה אם את מזמינה עכשיו משהו, אז רק בלי תשלום מראש ועם אפשרות ביטול עד לרגע האחרון.

• @Inbal-Martin_3994303

היי

המלון בו שהינו היה Marriott’s Grand Chateau 1 & 2 הממוקם כ100 מטר ממרכז הסטריפ

מכיל חדרים שהם דירות קטנות כולל מכונת כביסה ומייבש (ללא קזינו)  אנחנו היינו 4   אבל ישנם שם חדרים גם ל7-8 

מומלץ מאוד 

• @Inbal-Martin_3994303

תבדקו בונישן  / פלאצו  Palazzo / Venetian אם מאפשרים 3 ילדים. 
    בכל החדרים יש “סלון” עם ספה שאפשר לישון עליה, וזה מלון מדהים מבחינת פסיליטיז, קזינו, מסעדות. 

• החיים הם אמנות הפשרה בין מצוי לרצוי. אם מישהו רוצה להיות בסטריפ הוא צריך לשלם על זה את הנדרש. לרמות לגבי מספר האורחים בחדר זו אופציה שאינה אופציה. מסוכן מבחינה ביטוחית ולא אכנס לבחירות ערכיות של אנשים. אם אין אפשרות כספית, תמיד אפשר לצאת מהסטריפ.

• @Inbal-Martin_3994303

במקרה הזה הייתי מפריז כי הייתי באותו מקום – ישנו אצל חברים לפני שנה ועדיין אני מקבל תלונות למה לא ישנו ב-Venetian שהזמנתי (וביטלתי).
    אצלי היו 3 סיבות:
    1. להיות עם החברים ולא לסרב להם, הם ממש התאמצו!
    2. גדלנו מ-4 ל-5 נפשות ולא ניתן היה למיטב זכרוני להוסיף במלון עוד אחד למרות שממש יש שם ספה שניתן לישון עליה.
    3. התייעצתי והגעתי למסקנה שאין להיות ”ישראלי מקובל” שם, עזבו מכוער.

בסוף העדפתי חברה על הנוחות של לרדת מהחדר לסטריפ או לקזינו.
    היה לי לילה אחד כזה במלון אחר בפרים (בו הוספתי חדר) נו טוב מה יש לי לעשות בקזינו ללא מהמר כמוני. 

• @Inbal-Martin_3994303

בכל מקום בעולם ובכל הרכב משתתפים לינה בצנטרום של הפיילה עולה יותר,

אז או שמשלמים או שעושים פשרות.

תכלס בוגאס כמה מאות מטרים מהסטריפ אפשר לישון הרבה יותר בזול, אם נמצאים עם רכב אפשר לחנות באחד ממגרשי החניה של בתי המלון, אם בלי רכב מוניות יפתרו את הבעיה במחיר לא יקר.

• @דוקטור-דו-ליטל

ברור לי שלישון במרכז עולה יותר, הבעיה (כפי שזה נראה בעיקר בווגאס) היא שגם אם החדר מתאים ל-5, הם מגבילים אותם רק ל-4. אין מלון שאפשר אפילו להזין שאתה רוצה לישון 5 בחדר (גם אם קיימות סוויטות מפוארות שמצויין שמתאימות ל6-7 אנשים). אבל כנראה זה ככה בווגאס כמו הדמי ריזורט.

• @Inbal-Martin_3994303

בדקתי בהוטלס עכשיו 

ואני רואה שניתן להזין 2+3 וגם מקבלים אופציות למשל בהילטון

• @hil

יש בתי מלון דירות, מאובזרים במטבחון, מקרר, מיקרוגל, כלים וכו’ ממש על הסטריפ, לדוגמה JOCKEY CLUB או HILTON ELARA שנמצא מאחורי לפלנט הוליווד. יש מלא כאלה הקרובים לסטריפ, הליכה של דקות, כבר הומלץ בשרשור זה על מריוט גרנד שאטו, יש גם פלטינום, פולו טאוורס, דזרט רוז וכו’ וכו’. לדעתי בתי מלון דירות הם אידאליים למשפחות עם ילדים, גם אין עישון וברובם אין קזינו

• @Inbal-Martin_3994303

למלון יש כללים שמאפשרים לו לקבל מספר אורחים מסויים בחדר, למשל רישיון ממכבי אש.

המלון לא יכול לעבור על החוק או התקנות גם אם לאורח נראה שהחדר מרווח להפליא ואין בעיה להכניס לשם עוד אדם.

לא ברור לי העניין עם הסוויטות שמצויין בבירור שהן מתאימות ל 5 אנשים ויותר, אולי תקלה בדף האינטרנט או משהו דומה.

במצב כזה אני הייתי עורך הזמנה טלפונית או התכתבות בדוא”ל וסוגר עניין.

• @Inbal-Martin_3994303

היי, לפני מספר שנים שהינו (זוג+3) בדירה מצויינת ב Desert Rose Resort. מלון פשוט ונחמד, חדרים ודירות מרווחים מאוד, ציונים גבוהים באתרי ההזמנות ובגוגל, 3 דקות הליכה מהסטריפ. 

בחזרה