בחזרה

טיול לאירלנד ביוני 2021 (בשאיפה )

• שבת שלום חברים אנחנו 5 זוגות מטיילים רוצים לעשות טיול באירלנד בסביבות יוני 20201 מחפש חברת תיירות באירלנד שתבצע את כל סידורי הקרקע מהנחיתה ועד לעזיבה ( נהג  כולל מיניבוס לכל השהיה ,מדריך אנגלית אני מניח ,  מלונות כלכלה  אופציונאלי ) כמו טיול מאורגן רק באופן פרטי ולא מהארץ אורך הטיול שאנו מתכננים כ 10 ימים אשמח להמלצות שמי ששי חכם טל: 0528344052 כמובן שיש וואטסאף  ומייל SASI@SYMCOTECH.CO.IL  תודה מראש 

תגובה 

• @ששי-הארנב

היי ששי,

לא יכולה לעזור לך.

רק מציינת שעם מי שלא תסגור תדאג שהכל (טיסות, סידורי לינה, רכב, סיורים) יהיה בר ביטול למקרה (מצער מאד) שלא ניתן יהיה לטוס ביוני 2021 ליעד שבחרת.

• @אביבית555

אחרי מה שחוו מטיילי קיץ 2020 הייתי אומרת שעדיף להיות פיקח ולהימנע ממצב שחכם יוכל לצאת ממנו בעור שיניו וייתכן אף ייגמר בהפסדים גם אם ידאג לכל מה שרשמת. רוצה לאמר: במצב הנוכחי עדיף לתכנן על הנייר ולא להזמין שום דבר עד שהתמונה תתבהר גם אם כל ההזמנות שיבוצעו מראש הן ברות ביטול. לדוגמא: ביטוח ביטול טיסה דרך טריפ גרנטי מחזיר רק 80 אחוז מהעלות ששילמת על הטיסות כך שאם תפעיל אותו יוחזר אמנם 80 אחוז מהכסף אבל זה עדיין הפסד שהולך ומצטבר ככל שכמות הכרטיסים שמבטחים יותר גדולה. שלא נדבר על מצב שבו חברות תעופה יפשטו רגל וביטחת דרכן ואז יכול להיות שהלך כל הכסף. יש לא מעטים שמלקקים את הפצעים על הזמנות מוקדמות אפילו שבוטחו מלא מהקיץ האחרון.

• @bambi19

יש משהו בדבריך.

אישית לא הזמנתי עדיין כלום לקיץ 21 למרות שמדגדג באצבעות.

רק מצאתי לנכון לציין בגלל כל המודעות שאני רואה בפייס של אנשים שהזמינו חופשות ואפילו בתקופה זו לא דאגו להזמין מלונות וטיסות ברי ביטול. היום יש הרבה יותר גופים (חברות תעופה, כפרי נופש) שכן מאפשרים הזמנה עם אפשרות ביטול או דחייה חינמיים.

ולגבי חבורה גדולה של 10 אנשים - לא מזיק לפחות להתחיל בבירורים גם אם לא הזמנה בפועל. ככה יש משהו לצפות לו...

• @אביבית555

גם אני שמעתי על כאלו שמזמינים עכשיו לקיץ הקרוב אפילו בלי לבטח את עצמם עם ביטוח ביטול נסיעה ושמים את כספם על קרן. לא לומדים מטעויות. מדהים!

• @אביבית555

יש תמיד הרבה אנשים שעושים שטויות, ומודעות הן מודעות שמטרתן למכור. נכון שיש גופים שמאפשרים אופציית ביטול או דחייה, אבל אם המצב אכן יימשך עד קיץ 2021 ומעבר יש סיכוי שהם יפשטו רגל והאופציה הזו כבר תהיה בעייתית למימוש. עדיף לחכות. 

בחזרה