בחזרה

טיול בר מצווה לטנזניה

• מתכנן לקחת את הבן לטיול בר מצווה לספארי של טנזניה.

אשמח להמלצות / טיפים ספציפיים בנושאים הבאים:

מאורגן\מאורגן פרטי\הרכבה עצמית ?

תקופה מומלצת?

טיפים נוספים….

תודה

• @rtrtrt1

טיול ספארי  לחתן  בר מצווה  –  קניה  סטנלי/לאה 

מציע לך / לכם  לצאת  לטיול  ספארי ב קניה . היא אינה שונה מ טנזניה בהקשר החיות ( אותה שמורת ענק  : בטנזניה נקראת סרנגטי , ואילו בקניה נקראת מסאי מארה ) . לבד מן השמורה המשותפת ישנן שמורות נוספות ( פחות מפורסמות )  הן בטנזניה והן בקניה . שני הבדלים  : א. קניה הינה זולה יותר . ב. בקניה יכול להמליץ על מדריך / נהג  אמין /מקצועי / תעריפים נמוכים בשם סטנלי ( אשתו LEAH  מסייעת לו בתקשורת – יש להם WhatsApp  אשר כמובן מקל מאד על ההתקשרות ) . יצאנו עם 2 נכדים שלנו  בחנוכה / סוף 2019  לספארי בקניה עם STANLEY  , תוכל לראות טיפ אשר פרסמתי באתר עם מס’  קשר ( אני הגעתי אל סטנלי בעקבות טיפ/בלוג  אשר פורסם באתר על ידי חיים   JUMBO SANA ,  תבדוק ותמצא ) . 

ההצעה של חיים ( ואשר אני אימצתי אותה בכל לב )  :  להזמין , כמובן באופן עצמאי את הטיסות , וכן להזמין את בתי המלון  – באופן עצמאי ( לא דרך מארגן מקומי וגם לא דרך מדריך מקומי  – הם יגזרו עליך קופון ) ואילו עבור  הספארי לקחת את סטנלי .  דפוס פעולה זה  יהיה זול יותר , חוזר – זול ללא השוואה מכל אופצייה אחרת . 

טיול מאורגן  כולו מן הארץ  ( יש כמובן חברות ישראליות המבצעות זאת )  הינו מתכון  בטוח  , אבל מאד בטוח ,  למחירים  יקרים – בהבדל  מאד משמעותי ( אלפי דולרים למשפחה ) לעומת הדרך שהצעתי . 

אגב , ובכך אסיים ,  אם אתה/אתם חובבים  של מחירים יקרים , חבל מאד שתיכנס אל ההודעות השונות שלי ( קיימות כמה כאלה באתר למטייל אודות טיולים ב כל אחת  מ 7 היבשות  בעולם ) –  לחובבי המחירים היקרים צפויה בהודעות שלי  אכזבה מרה ! 

מקווה שעזרתי , אלי 

• @rtrtrt1

אין הבדל משמעותי במחירי הספארי בין שתי המדינות.

פארקי הספארי בטנזניה, גדולים יותר ועשירים יותר בחיות מאשר הפארקים בקניה.

על מנת לנצל את ההוצאות באופן אופטימלי, כדאי לטייל באופן 'פרטי-מאורגן' כאשר תכנון הטיול נעשה מראש ואת הצעות המחיר, מקבלים על מסלול מוסכם וידוע מראש.

במדה ותצטרך עזרה פרטנית לתכנון, תוכל לפנות אלי.

תודה

• @Eytanin

בקשר לקורונה בטנזניה

Tanzania:

All travellers will within 24hrs of entry be required to truthfully complete the Traveller Surveillance Form https://afyamsafiri.moh.go.tz/ . Travellers will receive a confirmation code including a Unique Health Code that will be requested by immigration officials during primary screening upon arrival in Tanzania.

בחזרה