בחזרה

טיול לתאילנד - פעם שניה

• הי,

אנחנו זוג בני 60 + 
    ביקרנו בתאילנד לפני כ 12 שנים בטיול משפחתי שכלל טיול עצמאי בצפון (צאנג מאי, צאנג ראי, משולש הזהב) + 5 ימים בריילי ביץ’

חשבנו לחזור ולטייל בה הפעם באופן קצת שונה.

אשמח לשמוע על אזורי טיול ומקומות מומלצים אחרים. האם ניתן לשכור רכב ולטייל או שעדיין מומלץ לטייל באמצעות נהג מקומי?

אנחנו חובבי טבע, תרבות ואומנות

בתודה

• @ruti-leave

בדרום -יש 2 איים 40 דקות מפוקט בספיד בוט , קוך נוי , קוך יאי , רק קחו בחשבון אלו איים של 90 אחוז מוסלמים,

בצפון הייתי עולה עד צ’יאנג קונג על גבול לאוס מקום שקט וקסום על נהר המקונג , ש בסביבה יש הרבה מקומות כפריים נידחים לטיולים שבדרך כלל מטיילים לא מגעים ,בתור 1 ש גר אם תאילנדית תקופה בתאילנד חוויתי את הטיולים שלי שונה וגם היחס אלי היה שונה , קחו בחשבון ש אחשיו תאילנד די סגורה מכול הבחינות למטייל הרגיל😀

• @ruti-leave

ממליץ על האי קו קוד במרכז תאילנד, יש שם ריזורטים של הכל כלול. חפשו עליו בגוגל /יוטיוב. 

Koh Kood

אם אתם רוצים לבקר באי גדול יותר עם יותר מה לעשות יש את Koh Chang

• @ruti-leave

שונה ומעניין, מזרח תאילנד, דומה מהרבה בחינות ללאוס וזול כמו תאילנד של פעם.

ההרגשה הרבה יותר של תאילנד לא מקולקלת ע”י שטפון התיירים.

זה אזור עם מקדשים שונים ממה שרואים בצפון, באיאטוייה ובבנגקוק.

• @ruti-leaveכרגע לא טסים לתאילנד 

למרות שמתים לנסוע כרגע לא טסים 

• @ruti-leave

יש מון מה לראות, מה לעשות ואיפה לטייל בתאילנד – צפון, מרכז, דרום ….המון ערים, איים

השאלה המרכזית בלאן ללכת תלויה בתשובה לשאלה – מתי הולכים? יש מקומות שעדיף לא לבקר בהם בחודשים מסויימים מבחינת מזג האוויר.

אם אתם חובבי טבע אז באמת שמים הם הגבול וכל אזור שתבחרו יהי מה לראות ומה לעשות.

לנהוג עצמאית או עם נהג מקומי? אישית אני בעד נהג\מדריך מקומי גם מהסיבה שכשיש איתכם מישהוא מקומי הסיכוי לראות מקומות ודברים יפים ומיוחדים גדול יותר, לוקחים מישהוא טוב ואז הוא מכיר מקומות, יודע על אירועים שמתקיימים, מדבר את השפה (שזה חשוב מאוד בתאילנד) ויש גם שקט נפשי מהשוטרים התאילנדים שמאוד אוהבים לעצור נהגים לבנים בשביל לקבל שוחד.

• @ruti-leave

וכמובן שכחתי – לצערי הרב מאוד זה ממש ממש לא הזמן לנסוע לתאילנד לטיול….. התחלואה שם בעלייה מתמדת, מעט מאוד מקומות פתוחים לתיירים בכלל, הרבה מאוד אזורים אדומים והכניסה אליהם אסורה: למשל בנגקוק, הצפון …..

• כרגע אני בצ’אנג מאי לפני כמה חודשים הייתי בפוקט וקאו סמאוי ופוקט וקו פאנגן והאיים היו מתים.

אני אוהב את הערים הגדולות שהכל פתוח . לכן אני נשאר בבנגקוק או צ’אנגג מאי . 

ממליץ גם להישאר באחד מאלו.

• שמתם לב שהשאלה נשאלה לפני יותר מחודשיים ואין סימן שהשואלת חזרה לקרוא תשובות?

• @דוקטור-דו-ליטל אמר:

שמתם לב שהשאלה נשאלה לפני יותר מחודשיים ואין סימן שהשואלת חזרה לקרוא תשובות?

ברוך מחיה מתים ☠

בחזרה