בחזרה

אשמח לעזרה בהזמנת כרטיס טיסה

• @משה-22

לעניין הזמנת מזוודות מראש בלאו קוסט – גם אני מזמינה רק רגע לפני הצ’ק אין שאני עושה באינטרנט, כשכבר ברור שניסע ואני יודעת כמה מזוודות צריך. בהזמנה הרבה זמן מראש בלאו קוסט אני מסכנת רק את עלות הטיסה. מבצע של מזוודה בדולר זכור לי רק פעם אחת בקורונה. אם יחזור כמובן שאזמין. 

ולעניין כמה טוב לטוס עם סוויס, לי יש ניסיון פחות מוצלח איתם. לפני שלוש שנים טסתי עם סוויס לניו יורק עם עצירה של שבוע בג’נבה לחופשה וטיול באגם אנסי.  כשלושה חודשים לפני הטיסה רציתי להזמין רכב שכור ולכן נכנסתי לכרטיס כדי לבדוק שעת נחיתה מדוייקת ומספר טיסה. להפתעתי גיליתי שהמקטע הראשון לג’נבה שהיה אמור להיות טיסה ישירה של אלעל המראה בשש בבוקר ונחיתה בעשר בבוקר בוטל, וסוויס שיבצו אותי בטיסת אחה”צ עם קונקשיין בציריך והגעה בעשר בלילה. סוויס לא שלחו אלי שום מייל שמודיע על ביטול הטיסה שהוזמנה ועל השינוי שביצעו בכרטיס. אם לא הייתי נכנסת במקרה, יתכן והייתי מגלה את השינוי בצ’ק אין. דיברתי עם סוויס שהציעו לי חלופות לא מוצלחות: לטוס באותו יום ב4 בבוקר עם קונקשיין של שעה בציריך שאם אפספס אותו אתקע עד טיסת אחה”צ שהציעו לי מראש שנוחתת בעשר בערב או לטוס יום קודם בטיסת בוקר ישירה של אלעל, מה שבסופו של דבר בחרתי בלית ברירה (עלות נוספת של עוד יום חופש, עוד יום לינה ורכב). שינויים מתרחשים אצל כולם. חברות הלאו קוסט לפחות מודיעות עליהן מיד כשהשינוי קורה וגם אופציות השינוי שהן נותנות נדיבות הרבה יותר.

• @aljaje

זה מה שכתבתי סוויס היא גלגול של חברה שפשטה רגל בשם סוויסאייר ושינתה שמה לסוויס

הבנת הנקרא

• @דבורה-פ

זה יכול לקרות , קרה ויקרה בחברות הטובות בעולם.

תקלות מהסוג הזה אינן שכיחות.

תתארי לך איזה תקלות יכולות לקרות בחברות “האחרות” ? פחד !!!!!@!!

• @דבורה-פ אמר:

חברות הלאו קוסט לפחות מודיעות עליהן מיד כשהשינוי קורה וגם אופציות השינוי שהן נותנות נדיבות הרבה יותר

הניסיון שלי גם כן אומר שחברות LOW COST מעדכנות בזריזות גבוהה יותר,

יש לי תחושה שבגלל שהחברות האלו יעילות יותר גם מערכות העדכון האוטומטיות שלהן עובדות טוב יותר.

• @דוקטור-דו-ליטל

לא חשבתי על זה שהמערכות שלהן יעילות יותר- אבל יתכן שזו הסיבה לרמת העידכון והאופציה הרחבה לשינויים ללקוחות.

ואכן תקלות יכולות לקרות אצל כולן.

דווקא חברות לואו קוסט נותנים מענה  יעיל ומהיר- כפי שכבר ציינו מי שהתנסה בכך.

• @יונית

עברו הרבה מים בתמזה מאז לייקרס איירליינז של פרדי לייקרס בסוף שנות השישים שפשטה את הרגל כשחברות אחרות רק התחילו לחקות ולשפר את המודל בשנות השמונים.

• תגובה זו נמחקה!

• תגובה זו נמחקה!

• תגובה זו נמחקה!

• @יונית

שינויים עולים לחברות זמן וכסף, שני פרמטרים שחברות low cost מאוד משתדלות לקמץ בהם,

כדי להמנע משינויים יש להן דיוק מבצעי גבוה מאודואם כבר יש שינויים יש להן ומערכות אוטומטיות טובות לטיפול.

בשיחה אחרונה עם ראיין (לפני כשבועיים) הנציג אמר לי שמרשים לו להקציב ללקוח 40 שניות להתבחבש עם עצמו (לבדוק לעצמו פרטים וכו’), הוא צריך לקבל מידע ולתקתק פתרונות בצורה מהירה, כמובן שמבחינתם עדיף שהלקוח יסתדר לבד מול המסך, אוטומטציה מאוד חשובה להם.

גם טעויות ותקלות עולות זמן וכסף (לכל החברות) אבל לחברות low cost יש מניע חזק יותר להמנע מהן.

מי שרוצה טיפול אנושי ובירור פרטים ארוך – כנראה שעדיף לו חברת שירות מלא,

מי שרוצה להסתדר בעצמו או שהוא יודע בדיוק מה הוא רוצה מנציג חברת התעופה – כנראה שיקבל שירות טוב יותר מחברת חסך.

זה בכלליות, כמובן שיש יוצאי דופן.

בחזרה