בחזרה

מתי כדאי להזמין מזוודה בשעת ההזמנת המקום או אח"כ?

• השאלה שלי:

האם לגבי הזמנת מזודה יש פער מחירים,       

בין- בשעת הזמנת הכרטיס.   לבין-הזמנת מזוודה בזמן מאוחר יותר ?

אני שואל לגבי חברת “איזי ג’ט” אך מעניין אותי גם לגבי חברות אחרות.

• אין פער גדול, לפעמים אפילו יותר זול להזמין אחר כך

• @חבל

גם אם יש , מדובר בפערים זניחים שמהווים גרושים ביחס לעלות הכוללת של הטיול .

• @anisham12

תודה.

• @חבל

מהניסיון שלי בד”כ זול יותר להזמין יחד עם כרטיס הטיסה, בד”כ המחירים עולים עם הזמן,

אבל לפעמים יש יוצאי דופן, לפעמים יש מבצעים שווים. יש לי כרטיס טיסה שאת המזוודה הוספתי מאוחר יותר ביורו לכיון.

יתרון בהזמנה מאוחרת – אם מסיבה כלשהי הטיסה לא תצא לפועל לא איבדת את הכסף להטסת המזוודה שלעיתים יכול לעלות כמו עוד כרטיס.

• מורחק

זהירות בנושא הזה  !!!

קרה לי פעם שהזמנתי טיסה והנחתי שזה כולל מזוודה, הגעתי לנתב”ג והנציג מסר לי שאין לי מזוודה כלולה והמחיר היה כפול ממה שהייתי עושה עם הייתי מזמין דרך האתר לפני הצ’ק אין.

בסוף העלות של המזוודות הייתה 500 יורו.!!!! בנוסף למחיר הכרטיס טיסה - קנס לא מבוטל.

למדתי לקח, יש יכולת לבצע בעת ההזמנה גם מזוודות או אפילו לחכות עם זה, כל עוד לא ביצעת צ’ק אין . תמיד ניתן להשלים את ההזמנה, אלה עם חברת התעופה ציינה אחרת.

ואני עוד עשיתי את הזמנה בחברה סדירה שיש לה קודשר עם חברות תעופה רבות ברחבי העולם. 

• @דוקטור-דו-ליטל

התייחסתי להזמנת הובלת מזוודה באינטרנט,

אם מזמינים כשמגיעים לשדה – עולה יקר יותר, בגייט כבר יכול לעלות כפיל

• אם מזמינים את הטיסה זמן רב מראש (נגיד, שנה מראש), אני נוהג להמתין עם הזמנת המזוודה. תוכניות עלולות להשתנות, ואני מעדיף את הכסף הזה בכיס שלי בזמן ההמתנה. מוסיף מזוודה בתשלום בזמן הצ׳ק אין או קצת לפני.

אם מזמינים את הטיסה למועד קרוב, כנראה שכדאי להזמין גם מזוודה, זה חוסך קצת אם עושים את זה במעמד ההזמנה.

• @משה-22

תקרא את השאלה-

מדובר על הזמנת מזוודה בעת הזמנת הכרטיס או שלב מאוחר טרום שדה התעופה.

וגם מדובר על חברת איזי ג’ט והפרשי מחירים בין הזמנה מוקדמת וירטואלית להזמנה מאוחרת וירטואלית.

ניסיון חייך במקרה זה – לא רלוונטי לשואל או לדיון.

• מורחק

@יונית

אז קראתי שוב כי חשבתי שאולי אני כבר לא רואה טוב.

והשואל שאל אמנם לגבי חברת איזיג’ט אבל !!! ציין כי הוא מתעניין גם לגבי חברות אחרות .

ואז נכון היה לציין מניסיון חיי העשיר את האירוע שאני עברתי שעלול לקרות גם לו ואז חבל יהיה על העלויות המטורפות שיספוג.

• מורחק

@משה-22

ולמעשה גם הזמנה מאוחרת שביצעתי לא עזרה וחויבתי למרות האישור שקיבלתי במייל שההזמנה בוצעה.

זה גם יכול לסייע לשואל.

• @משה-22

הבהרה

השואל שאל  האם יש פער בין 2 סוגי הזמנה באינטרנט 

1- בזמן הזמנת הכרטיס

2- בזמן מאוחר יותר. אך לפני מעמד הצ’ק אין (לפעמים זה 12 שעות קודם/או זמן אחר)

הזמנה בשדה התעופה היא יותר יקרה ואת זה כל החברות  כותבים מפורש באתר.

בחזרה