בחזרה

שאלה לגבי חוף יפה בדרך מזגוריה לאתונה

• שלום,

במסגרת טיול זוגי מאתונה , מטאורה וזגוריה,

פיצלתי את חזרה מזגוריה לאתונה לשני ימים כלומר יש לי חצי יום ולינה באחד החופים.

יש המלצות לאיזור יפה לטיול ולינה ללילה לזוג?

במפה אני רואה מקומות כמו אמפילוכיה,  קפלובריסו, או אולי מפרץ קורינטוס או המפרץ הסרוני?

תודה

אבי

• @אביmuchiler64

לאורך מפרץ קורינתוס יש הרבה חופים נחמדים, כפרים ומרינות קטנות. אנחנו פעם עצרנו באחד הכפרים הקטנים האלה לכוס קפה בבית קפה שישב על המים. לכל כפר כזה יש חוף יפה, טיילת נחמדה, בתי קפה פשוטים של המקומיים. ממליצה גם לעצור בנפקתוס  – עיירה מקסימה ביותר.

• @meravshe

תודה

בכלל כדאי לפצל חזרה מזגוריה לאתונה אם בשביל זה  בזגוריה הורדתי מ 4 לילות ל 3 לילות?

או ש 4 לילות בזגוריה זה מינימלי וכדאי לחזור ישר לאתונה (בדך הלוך עוצרים לילה במטאורה)?

• @אביmuchiler64

אם אתה נוסע לשבוע בלבד אז מספיק 3 ימים בזגוריה לדעתי. הדרך חזרה די ארוכה למרות שנוסעים את רובה בכביש מהיר. זה אפשרי אבל עמוס. לא שמתי לב ששאלת על מקום נחמד הכולל לינה - סליחה.

אני הייתי מפצלת את הנסיעה ליומיים ובדרך עוצרת בנפקטוס (תבדוק במפה  – nafpaktos) ואולי ישנה שם או ממשיכה מזרחה לכיוון אתונה וישנה בכפר מהמם בשם גלקסידי (Galaxidy) תאהבו אותו ויש שם מבחר מקומות לינה מקסימים, מרינה ומסעדות נחמדות. משם זה בערך 3 שעות לאתונה. מה עם הבדיקה לפני החזרה לישראל? לקחתם אותה בחשבון?

• @אביmuchiler64

אני הייתי בודק טיסה מיואנינה לאתונה וחוסך לי הרבה זמן אולי גם כסף.

אם היה לי קצת זמן עודף יכול להיות שמזגוריה הייתי ממשיך לקורפו (מעבורת) ומקורפו טס לישראל דרך אתונה.

אני לא חסיד של ימי נסיעה ארוכים, לדעתי הם בעיקר בזבוז כסף וזמן יקרים

• @meravshe

תודה מירב,

בחרנו למצות את שלושת הימים בזגוריה ולחזור לאתונה ביום האחרון עם הפסקות לאורך הדרך.

כנראה נחזור שוב ליוון ואז נתמקד יותר בשהייה בחופים כמו קורפו או פיליון. 

לגבי בדיקת קורונה – קבענו לנו תור לבדיקה במלון באריסטי. זה יעלה 60 יורו לאדם והתוצאה נשלחת במייל תוך 12 שעות. 

אבי

• @אביmuchiler64

יפה, תהנו! נהדר שיש אפשרות לבדיקה במלון, ועוד במחיר סביר.

בחזרה