בחזרה

טפסים למילוי - טיסה לארה״ב

• היי כולם,

אני מבין שאת טופס ההצהרה לנוסע יוצא מישראל ביטלו. שאלתי היא כזו – האם יש למלא טופס כניסה לארה״ב? אם כן, איפה ניתן למצוא אותו? אני טס עם United בשבוע הבא לסן פרנסיסקו. 

תודה!

• @מטייל_4123859

אני מניח שאתה מחוסן/מחלים (אחרת יש הוראות אחרות בקשר לבדיקת קורונה)

צריך בדיקת קורונה עד שלושה ימים לפני מועד הטיסה לארה”ב. אפשר לעשות בדיקת PCR (עולה כ-80 ש"ח בנתב”ג או ב-99 ש”ח באחד הסניפים בביקורופא או בביקורופא אפשר לעשות גם בדיקת אנטיגן מהירה עם תוצאות תוך רבע שעה ועולה 69 ש”ח (מומלץ לגשת עם דרכון ולבקש שהתוצאה תהיה באנגלית, תאריך לידה ו/או מספר דרכון).

הנה מתוך האתר של יונייטד איזה בדיקות קורונה מתקבלות (בתמונה המצ”ב)

זה האתר של AIDG/ביקורופא

בנוסף לכך צריך למלא הצהרת בריאות לממשל ארה”ב, טופס שאפשר להדפיס בבית ולבוא לנתב”ג מוכן אבל גם בדלפקי יונייטד בנתב”ג יש טפסים כאלה ריקים שממלאים תוך דקה אחת. אם רוצה להדפיס בבית, הנה הקישור:

ATTESTATION

אם לא מחסון/מחלים, צריך בדיקת קורונה PCR בלבד לפני היציאה מן הארץ

• @reuben13

הייתי שמח לקרוא דיווחים מכאלה שנבדקו ב- AIDG וטסו עם תוצאות הבדיקה.
    חברה שהזמינהב שם בדיקה – נתקלה בבלאגן (לא קיבלה ברקוד לבדיקה לאחר התשלום) וויתרה על הבדיקה.

• @reuben13

תודה רבה. 

רק לגבי הבדיקה בביקורופא – יצרתי איתם קשר לפני כמה ימים והמזכירה אמרה שהם הפסיקו לעשות את הבדיקות עבוד טיסות לחו״ל. 

יש מישהו שעשה שם ממש לאחרונה? כי בינתיים הזמנתי בדיקה בבית חולים פרטי שעולה 300 שקלים, כיוון שהבנתי ממנה שלא ניתן לבצע את הבדיקה בביקורופא יותר. 

• @מטייל_4123859

יש מקום חדש(לא בדיקות אנטיגן) ב- Be.

אולי יעזור לך. 

• @מטייל_4123859

תתקשר לטלפון של AID GENOMICS, הם עושים את בדיקות הקורונה.הטלפון הוא 2073*

• @reuben13

אבל המתחם של AID Genomics, נמצא בנתיב המהיר בין ירושלים לתל-אביב(נח למי שיש יכולת להגיע לשם). 

*אפשר להכנס לקישור ולהרשם גם שם. 

• @reuben13

עכשיו לצד השני.

בדיקת PCR עשיתי כמו שפירטתי בפוסט אחר.

לתוצאה השלילית צירפתי מספר דרכון. צ’ק על הקטע הזה.

מילאתי היום, 22/6, בתוך 24 שעות לפני הטיסה, טופס לנוסע הנכנס. קיבלתי אישור שהטופס תקף עד 23/6 בשעה 23:59. בסדר.

בעיה – תאריך הטיסה:: ההמראה מנ.י. 23/6. תאריך הנחיתה 24/6. הפרשי שעות, אתם יודעים. נראה מה יהיה כי אין דרך לעקוף את הטריק הזה.

מיד מופיע לינק לתשלום ל”פמי” – קשרי הון שלטון. נו טופ. שילמתי 80 ש”ח במקום 100 בנתב”ג.

אומרים יהיה בלאגן בארץ.

מקווה שאת הלילה שבין חמישי לשישי אישן סוף סוף במיטה שלי. תחזיקו אצבעות. 

נדווח.

• @רוני-סופר

תקווה שהבקרים יודעים חשבון ולמדו על תנועת כדור הארץ. 

היום הודיעו שהוסיפו עוד “כוחות” למערך הבדיקות.

טיסה נעימה.

• @reuben13

הי ראובן, היום אמר לי סוכן הנסיעות שכבר אין צורך למלא הצהרת בריאות ביציאה מהארץ.

האם אתה בטוח שכן צריך?

• @dafna589

הצהרה למשרד הבריאות שלנו אין צורך, זה בוטל ויש למלא את ההצהרה למשרד הבריאות שלנו רק בחזור יד 24 שעות לפני טיסת חזור.

ההצהרה לשלטונות ארה”ב עדיין בתוקף, (לפי הכתוב, הדרישה כנראה מסתיימת ב-30/6/2021, לא יודע אם תחודש) בסה”כ מדובר בטופס פשוט שממלאים תוך פחות מדקה ואמורים להיות טפסים כאלה ריקים בדלפקי חברות התעופה בנתב”ג והטסות לארה”ב (כך היה שטסתי לארה”ב בחודש אפריל השנה)

אם בכל זאת רוצה להגיע מוכנה לנתב”ג, הנה שוב האתר בו ממלאים את הטופס. בסה”כ להדפיס דף אחד ולמלא צ’יק צ’ק

• @reuben13

תודה ראובן

אנחנו אמנם טסים אחרי  ה 30 ביוני, אבל תמיד טוב להיות מוכנים (: 

• @מטייל_4123859

בדקתי בוואטסאפ של AID GENOMICS, הנה תמונה עם התשובות שקיבלתי:

• @aljaje אמר:

@רוני-סופר

תקווה שהבקרים יודעים חשבון ולמדו על תנועת כדור הארץ. 

היום הודיעו שהוסיפו עוד “כוחות” למערך הבדיקות.

טיסה נעימה.

אז ככה –

כדי להמנע מזה שהבקרים לא ידעו חשבון ו/או לא למדו על תנועת כד''הא אז ניתן בכל רגע להכנס לאתר הדיווח ולדווח בשנית ובשלישית ולקבל אישור מעודכן שוב ושוב.

רק להזהר לא לשלם מס הון-שלטון שוב.

לגבי בדיקות הקורונה לפני הטיסה –

למרות מה שכתבתי בעבר לגבי אתר ה cdc שמציין מפורשות כי ניתן לעשות בדיקות בתוך *3 ימים* מיום ההמראה, בחברת התעופה ( united) דרשו 72 שעות.

לא היתה מתעוררת בעייה לולא הטיסה המקדימה לטיסה לארץ בוטלה ולכן גם הטיסה ארצה נדחתה והבדיקות יצאו מתחום 72 השעות.

אמנם לאחר ויכוח מר תוך הסתמכות על אתר  cdc קבלו הבדיקות שלנו הארכת תוקף והכל בסדר,

אבל יש לתת את הדעת לנושא.

לא לעשות בדיקות קורונה מוקדם מדי לפני הטיסה ולהשאיר מקום לאיחורי טיסה, אבל גם לא מאוחר מדי שמא התוצאות לא תגענה בזמן.

12 שעות בשני שדות התעופה וטיסה מקדימה מסתיימות עכשיו.

• @רוני-סופר

ברוכים השבים. 

מצטערת שעשיתי לך עין הרע עם הסיבוב של כדוה”א ובסוף אתה  אולצת להסתובב יממה בטרמינלים. 

נדמה לי שמה שכתוב בנוגע לבדיקות באתר ה- CDC, מתייחס למי שנכנס לארה”ב, בטיסה לארץ הנהלים לפי משרד הבריאות הישראלי(72 שעות). 

יפה שהאמריקאים מחלו לכם ונחתתם בשלום באה”ק, בהצלחה עם היעפת!

בחזרה