בחזרה

עזרה בנושא אי אישור כניסה לארהב עם דרכון אירופאי

• אהלן, צריכה התייעצות.

יש לי דרכון אירופי שתמיד נכנסתי איתו לארהב לאחר הוצאת אישור esta.

פג התוקף כל שנתיים. ועכשיו לקראת הנסיעה

מילאתי ושלחתי שוב.

וקבלתי הודעה

Travel not authorized

יש למישהו הבנה / ידע מה עושים?

למי פונים?

אודה לכל שביב עזרה.

• @Galia_3587435

כבר קראתי על כמה מקרים שאנשים בעלי ESTA סורבו, הסיבה לא ברורה. אני תוהה – כיוון שאין לי ESTA ולא מכיר את הטופס שממלאים באתר השגרירות – שאולי יש סעיף שמתייחס למקום מגורים או לשהות עכשיו והממלאים רושמים מדינה אירופאית זו או אחרת. וכרגע קיים איסור על הגעה מאירופה לארה”ב. חוזר ואומר: רק הנחה סתמית שלי.

הייתי מנסה לפנות באי-מייל לשגרירות בשאלה למה הסירוב, אם מדובר בבעיה טכנית או אחרת שהם לא יכולים/רוצים לפרט.

לא נראה לי שניתן לעשות עוד משהו במקרה של סירוב מצד השגרירות.

• @Galia_3587435

שאלה מאד מעניינת.

אני גם בעל אזרחות אירופית .בדקתי לאחרונה את סטאטוס אישור הESTA  וקבלתי שהאישור בתוקף עד תפוגתו בעוד מעל לחצי שנה.

מה יהיה אז – לא ברור לי.

• האם לאחר קבלת תשובה שלילית ל ESTA ניתן לבקש שוב?

• תגובה זו נמחקה!

• @Galia_3587435@ jon909

קראתי על מקרים בהם ESTA לא מאושרת שלמי שסורב ויזה בעבר או למי ששהה בארה”ב מעבר לתקופה שאושרה לו.

אפשר להתקשר לשגרירות ולברר

• @reuben13

תודה

• @Galia_3587435

בהחלט נושא שווה בדיקה.

האם הסירוב לדרכון אירופאי במערכת הויזות האוטומטית, הוא מקרה פרטי, או שזה סירוב כולל בגלל מדיניות הקורונה.

• @reuben13

מי שאין לא דרכון אירופאי ולא מילא את הטופס באונליין אף פעם, בסך הכל מעלה השערות בלבד, כי מהכרות עם המערכת ויזה לדרכון אירופאי הסיכוי לפסילה גורפת נמוך אם כי יתכן.

קודם כל בטפסים באונליין יש לבקרים המאשרים,מידע מורחב, כיוון שאתה נדרש להציג מקום לידה, מדינת תושבות ואזרחות נוספת שיש לך למשל ישראלית. והאם כבר קיבלת בעבר ויזה לארה"ב, עם הדרכון הישראלי. והאם סורבת לכניסה עם הדרכון הישראלי וכו'.

לכן מקרה אחד אינו מעיד על הכלל.

מה שכן,אם המקרה אינו סירוב של מקרה פרטי, רקורד כניסות מהעבר, או בעיה ספציפית, אז, לחילופין יתכן שזו מדיניות הגבלה על כניסת אירופאיים לארה"ב.

בכל מקרה, הדבר מעניין וחושב, אבל הוא ניתן לבדיקה על ידי מי שיש לו דרכון אירופאי, ויכול לבצע הזמנת הויזה באונליין ומכיר את המערכת הזאת בעצמו.

בחזרה