בחזרה

האם להתחיל או לסיים בניו יורק - בסימן בדיקות קורונה

• בניגוד לדרכנו, ובהתאם לתקופה, מנסים לעשות הכל ברגע האחרון ועדין מתלבטים…

הכוונה לסוע לניו יורק עם בוסטון, קייפ קוד וניו אינגלנד, או לכיוון קנדה (המסלול הכתום של נטע דגני) אם תהיה אפשרות. סוף אוגוסט עד אמצע ספטמבר.

השאלה – מתי ניו יורק? מעדיפה לא לנהוג מייד אחרי ההגעה, אלא עם כן יש רעיון למקום יפה מאד קרוב לשדה בדרך לאולבני. יש?

מצד שני, האם נמצא מקומות לבדיקות קורונה לתירים לא בניו יורק? אם הטיסה בצהרים נצטרך להגיע לשדה בבוקר ולישון ליד.

מה אתם מציעים?

תודה רבה למנוסים

• @elidit

יש פוסטים טריים על בדיקת קורונה בניו יורק אתר זה

לפי ההוראות האחרונות של ממשלת קנדה, תיירים לא יכולים להיכנס לקנדה לפחות עד ספטמבר 2021 וזה עוד עשוי להשתנות ולהתבטל

• @elidit

אני יודע על בדיקות גם בניו יורק וגם בבוסטון.

• @elidit

היי ,

ניו יורק היא “היי לייט “ ולכן הייתי משאיר לסוף.

אפשר לנחות בניו יורק ולנסוע צפונה  ,לאחר לינה בסמוך בשדה התעופה או מעט צפונה.

לא חסרים בתי מלון מצפון לניו יורק.

כפי שנכתב כרגע יש קושי בכניסה לקנדה.

• @elidit

אני גם טרום ימי קורונה העדפתי ללון בעיר קרובה לשדה ממנו ממריאים לארץ, מספר התקלות שימנעו ממני לטוס כמו פקק תנועה בלתי צפוי נמוך יותר.

תחנות בדיקה זמינות לבדיקת PCR בד”כ נפוצות יותר בעיר גדולה, יש יותר אפשרויות בחירה.

ובאופן כללי מעדיף להשאיר את החוויה העוצמתית יותר של ניו יורק לסוף.

לכן חושב שכדאי יותר ניו יורק בסוף הטיול.

אבל השיקולים יכולים להשתנות בהתאם לשעת הנחיתה,

למשל אם הנחיתה בבוקר הייתי מעדיף לא לנהוג מרחקים ארוכים אחרי לילה לבן.

• @reuben13

Fully vaccinated foreign nationals may be allowed to enter Canada for discretionary travel on the following dates if they meet specific criteria

September 7 (intended start date): All other foreign nationals who qualify as fully vaccinated

• @aljaje

כבר קראתי זאת: תאריך מתוכנן לפתיחה לא אומר שאכן תהיה פתיחה, הכל נזיל. “עשוי להיות מורשה להיכנס לקנדה” זה משפט שלא מדבר על וודאות. ביתניים זה רק התכנון, אם מישהו מתכנן לטוס לקנדה אחרי התאריכים האלה, אני מאוד ממליץ שיעשה ביטוחי ביטול טיסות מכל סיבה ויזמין מלונות וכו’ עם אפשרות ביטול ללא קנס.

• @reuben13 אמר:

“עשוי להיות מורשה להיכנס לקנדה”

זה לא ממש הפירוש של Intended, אבל אם המשפט נכתב בסוגריים ולא כתוב במפורש, ניתן להבין שלא צריך לקפוץ. 

ואם השביתה לא תימשך יותר ממה שאמרו.

בחזרה