בחזרה

לטוס לבד לניו יורק? התייעצות

• שלום לכולם,

בן 18 לפני צבא ומעוניין כבר הרבה מאוד זמן לטוס לניו יורק. 

הפעם האחרונה בה ביקרתי בעיר הייתה לפני 7 שנים ואני כמעט לא זוכר הרבה.

רציתי לשאול האם בטוח להסתובב בעיר משהו כמו שבוע לבד? 

איפה מומלץ לקחת מלון כדי שיהיה אפשר להגיע למלון בשעות הלילה בביטחון. 

בתור אחד שבחיים לא שהה בחול לבד.

שאלה נוספת, המלצה לגבי האתר עם הדילים הכי טובים למלונות עם מחירים סופיים שכוללים את כל המיסים? 

אטרקציות מומלצות לבאים לבד? 

ואם יש כאן מישהו או מישהי שרוצים להצטרף ליום טיול או לכמה ימים אשמח שתיצרו איתי קשר (: 

מתכנן להגיע ב 08-14/08 

• @מטייל_4149532

אני מודה שבתור אמא, אם בחיים לא היית לבד בחו”ל, לא הייתי בוחרת את ניו יורק כיעד ראשון. 

היא עיר מדהימה, ואין בעיה להסתובב בה לבד, אבל היא ענקית, מציפה, אינטנסיבית, ויכולה להיות קצת מפחידה. 

בנוסף, בארה”ב בגיל 18 לא תוכל להכנס לפאבים, רופטופים, מסיבות אם זה מעניין אותך. 

ובלי קשר, במקום מלון, הייתי הולכת על אכסניה (הוסטל) שתוכל לפגוש אנשים צעירים ולטייל איתם ביחד. 

(בהנחה שיש לך ויזה והאנגלית שלך מצויינת כדי להסתדר לבד)

• @מטייל_4149532

לשאלה שלך על “האם בטוח”,

כדי לטייל לבד בחו”ל, לא משנה אם ניו יורק או כל יעד אחר אתה צריך להיות עצמאי.

עצמאי משמע שתדע להסתדר ותגיע משדה התעופה למלון, תדע להסתדר עם התחבורה בעיר, תדע למצוא מקום לאכול לרכוש כרטיסים וכו’.

אז לדעתי (וזו רק דעתי) תחילת העצמאות היא שתתחיל לתכנן את הטיול בארץ.

יש המון חומר, כולל באינטרנט, גם בעברית וגם באתר הזה

אם תתכנן את הביקור בעיר ברמה סבירה, כמובן שאתה גם יכול בשלבים שונים להתייעץ כאן בפורומים, הרי שכנראה יהיה בשבילך בטוח לבקר בניו יורק, אתה תדע להסתדר וכנראה גם שתדע ממה להמנע – כי אולי מסוכן מידי.

אם אתה לא תצליח לתכנן טיול כשאתה יושב בנוחות על הכיסא שלך מול המחשב כשיש לך את כל הזמן שבעולם – כנראה שלא בטוח בשבילך לטייל עצמאית בחו”ל.

זו דעתי, החלטה שלך מה לעשות איתה.

• @מטייל_4149532

אם יש לך בטחון כשאתה בחו"ל, יודע להסתדר עם תחבורה ציבורית וניווטים למיניהם , יודע אנגלית ולא חושש לשאול כשצריך, יודע ואוהב לטייל לבד וליהנות גם כשאין עם מי לחלוק חוויות, לך על זה לגמרי. עיר מעניינת ונעימה, בטוחה ככל עיר אחרת, פשוט לא לעשות שטויות. לגבי לינה, אופציה של אכסניה או הוסטל יכולה להיות נחמדה, אבל צריך לבדוק טוב טוב את המיקום, לפעמים ממוקמות במקומות קצת פחות נעימים. אם אתה רוצה מלון, אני חושבת שכדאי באזור של טיימס סקוור, אזור שוקק חיים. לינה לא זולה שם. אתרים להזמנת מלונות....אפשר פשוט ללכת על הבייסיק, בוקינג או הוטלס.  

• @מטייל_4149532

בעיניי לנסוע עכשיו לניו יורק זה קצת פספוס. כי אידיאלי בתור צעיר לישון באכסניה ואז להכיר אנשים ולצאת לבלות ביחד וכל הפן החברתי שגם מוריד את הפחד שלך מהלבד – אבל כל זה פחות ישים בזמן קורונה. לא נעים לישון עם אנשים זרים בחדר, והניחוש שלי שזה פוגע מאוד באווירה בהוסטלים. 

• @keves160

אני פחות אדם של הוסטלים וכאלה, יותר מלונות 3-4 כוכבים. 

ולגבי מה שהשאר רשמו כמובן שאם אסע זה יהיה עם תוכנית מסודרת. פשוט רציתי לדעת אם זה לא מפחיד לבד

אני טיפוס מעט פחדן ולדעתי הנסיעה לבד לשבוע תשחרר אותי מכל הפחדים האלה. 

חשבתי על מלון New Yorker או אחד מה pod51

• @מטייל_4149532

אני מטייל המון לבד, מכיר עוד אנשים שמטיילים לבד – כולל נשים ואצל נשים האתגר של ביטחון אישי הרבה יותר מורכב.

בגדול ניו יורק לא שונה מעיר מערבית גדולה אחרת כולל תל אביב, מבחינת ביטחון אישי אין בעיה לטייל לבד כמובן תוך הפעלה של הגיון בריא ושכל ישר.

כך שלדעתי אין סיבה לפסול על הסף טיול לבד.

בחזרה