בחזרה

שאלה לגביי ויזה

• יש לי ויזת תייר וגם ויזת סטודנט שלא מומשה, האם יתייחסו לזה בביקורת דרכונים ?

זה בכלל משנה שתכלס לא הייתי סטודנט בארהב בסוף ?

תודה מראש

• @DeDe

אם ישאלו, ספר את הסיבה לחוסר מימוש, אם לא ישאלו, אתה לא צריך להגיד על זה כלום, הם רואים בדיוק את ההסטוריה שלך.

• @DeDe

בעקרון ויזה זה ויזה זה ויזה וכל זמן שהיא בתוקף הכל בסדר.

רק, ואני מעלה השערה בלבד ללא ידע מוקדם, ייתכן שלויזת הסטודנט יש ''תוקף הפעלה''. ואם היא הוצאה אחרי ויזת התייר זו האחרונה כבר לא בתוקף.

הייתי שולח שאילתה במייל לשגרירות. הם עונים.

• @רוני-סופר אמר:

@DeDe

בעקרון ויזה זה ויזה זה ויזה וכל זמן שהיא בתוקף הכל בסדר.

רק, ואני מעלה השערה בלבד ללא ידע מוקדם, ייתכן שלויזת הסטודנט יש ''תוקף הפעלה''. ואם היא הוצאה אחרי ויזת התייר זו האחרונה כבר לא בתוקף.

הייתי שולח שאילתה במייל לשגרירות. הם עונים.

ואוו הויזת סטודנט נגמרת הרבה לפני הויזת תייר…

איך אני מגיע למייל של השגרירות ?@Sailor אמר:

@DeDe

אם ישאלו, ספר את הסיבה לחוסר מימוש, אם לא ישאלו, אתה לא צריך להגיד על זה כלום, הם רואים בדיוק את ההסטוריה שלך.

תודה..

• אני מחזיק כבר די הרבה שנים בכמה סוגים של ויזות במקביל ובכל פעם נכנס עם הויזה המתאימה למטרת הביקור ומעולם לא הייתה לי בעיה. במקרים בהם שתי ויזות היו על אותו דרכון ושתיהן היו בתוקף אז במקסימום קרה שפקיד ההגירה דפדף בדרכון וראה כמה ויזות ואז שאל מה מטרת הביקור ועם איזו ויזה אני נכנס היום.

לגבי מקרה ספציפי של ויזת סטודנט (j1 במקרה שלי), אצלי היא נמצאת על הדרכון החדש כך שכשנכנסתי איתה לארה"ב לא הצגתי את הדרכון הישן עם הויזה האחרת שבתוקף אבל אני בטוח שרשום להם במערכת שיש לי עוד ויזה.

אני לא בטוח איזו ויזת סטודנט יש לך ויכול להיות שאני טועה אבל קשה לי להאמין שעצם העובדה שמעולם לא השתמשת בה (או בכל ויזה אחרת שהוצאת) מבטל לך את הזכאות לאיזושהי ויזה אחרת בתוקף שקיימת אצלך.

• @DeDe אמר:

ואוו הויזת סטודנט נגמרת הרבה לפני הויזת תייר…

איך אני מגיע למייל של השגרירות ?@Sailor אמר:

@DeDe

אם ישאלו, ספר את הסיבה לחוסר מימוש, אם לא ישאלו, אתה לא צריך להגיד על זה כלום, הם רואים בדיוק את ההסטוריה שלך

התשובה של thomas757 מייתרת את הצורך בכך.

בכל מקרה – חיפוש בגוגל ייתן לך את התשובה.

• @DeDe

אני לא הייתי מסתמך על תשובה בפורום של אנשים אלמונים שזהו לא מקצועם,

תשובה מוסמכת צריך לקבל מהשגרירות או עו”ד לענייני הגירה.

כאדם לא מוסמך ובהסתמך על קריאה בעיתונות הבנתי שאין בעיה שיהיו לך כמה ויזות שונות במקביל, מה שחשוב הוא שכשאתה נכנס לארה”ב אתה תכנס על סמך הויזה הנכונה.

אם אתה תייר אז על על סמך ויזת תייר ועם אתה רוצה ללמוד אז על סמך ויזת סטודנט

בחזרה