בחזרה

שינוי תכנית טיול לפיליפינים

• אנו זוג בני 70 שומרי מסורת המעוניין לטייל בפיליפינים עד שבועיים להלן המסלול
    יום 1 יום שני הגעה למנילה איסוף משדה התעופה העברה למלון
    יום 2 יום שלישי טיסה לבהול בשעה 09:15 נחיתה בבוהול בשעה 10:45 יציאה לטיול לחוות הפרפרים , גבעת השוקולד, פארק של הקוף הקטן taiser, יער בילאר שייט בנהר הלובוק והעברה למלון
    יום 3 יום רביעי שייט איים בבליקאסאג העברה למלון
    יום 4 יום חמישי העברה לשדה התעופה טיסה מבוהול לבורוקאי דרך מנילה המראה בשעה 07:35 נחיתה במנילה 09:05 המראה ממנילה בשעה 11:20 נחיתה בבורוקאי בשעה 12:30 העברה למלון
    יום 5 יום שישי שייט איים בבורוקאי חזרה למלון לפני כניסת שבת
    יום 6 יום שבת בורוקאי יום חפשי (בגלל היותנו שומרי מסורת)
    יום 7 יום ראשון העברה לשדה התעופה טיסה מבורקאי לאל נידו דרך מנילה המראה בשעה 08:25 נחיתה במנילה בשעה 09:40 המראה ממנילה 10:50 נחיתה בשעה 12:10 העברה למלון
    יום 8 יום שני שייט איים A (משותף) וחזרה למלון
    יום 9 יום שלישי שייט איים C סיום השייט בשעה 14:00 נסיעה לפוארטו פרינססה (כ-5 שעות)
    יום 10 יום רביעי נסיעה לנהר התת קרקעי (כשעה וחצי) שייט בנהר התת קרקעי חזרה דרך המונגרובים וחזרה למלון בערב שייט גחליליות
    יום 11 יום חמישי העברה לשדה התעופה טיסה למנילה בשעה 07:55 נחיתה בשעה 9:30 איסוף משדה התעופה והעברה לשדה התעופה הבינלאומי להמראה לישראל בשעה 15:20
    עקב סגירת כל בתי חב"ד בפיליפינים מלבד בית חב"ד במנילה אנו נאלצים לשנות את התכנית ובמקום לשהות שבת בבורוקאי להגיע למנילה לפני כניסת השבת ולשהות במנילה כמוכן עקב פתיחת סינגפור לתיירים במקום לחזור לישראל להמשיך לסינגפור לכחמישה ימים נוספים האם יש למישהו רעיון כיצד לשנות את התכנית מבלי לשנות את כמות ימי הטיול ומבלי להוריד משהו מהמקומות שאנו מתכננים לבקר בהם סך הכל להעביר את השבת מבורוקאי למנילה

תודה מראש לכל העונים אשמח לקבל כמה שיותר תגובות

• @doitchmoti

כיוון שגם אני מתכנן פיליפינים אני מנסה לפתח את העניין.

אני גם שמתי לב שאינך רוצה הצעות לשנות ימים ומקומות.

אבל:

א. נראה לי עמוס וצפוף והרבה זמן מעברים (גם איתמר מאקספלורר חושב כמני) ולכן למרות מה שאמרת הייתי עושה אחד מהשניים - מאריך הזמן או מדלל המקומות

ב. אני לא רואה פתרון לשאלה כי בעצם אין לך ימים במנילה כדי להחליפם לטובת השבת. ככה שהמגבלות ששמת לתשובה מונעות פתרון.

לגבי סינגפור - אכן נפתחת. וגם היא על מפת התכנון שלי. ואני הולך להקדיש לה 7-8 ימים, אבל בצוק הזמנים גם חמישה יספיקו.

• @רוני-סופר בוקר טוב

האמת הינה שבתחילה חשבתי לתכנן מסלול זה לשבועיים. ואז מישהו אמר לי שמסלול כזה ניתן לבצע ב-12 ימים בלבד חבל להישאר שבת נוספת כי ממילא בשבת לא ניתן לנסוע. כאשר ראיתי את מה שהוא הציע וזו התכנית המוצגת חשבתי שלא ניתן לבצע אותה ואז שלחתי לאיתמר מאקספלורר את התכנית והוא אישר לי שהתכנית ניתנת לביצוע בתנאי שכל הדברים מוזמנים מראש וישנו בפיליפינים נציג אשר דואג לתאם את כל הדברים. התכנית אכן נבנתה מתוך קריאה שיש בתי חב"ד באל נידו, בורוקאי וסבו. בפועל התברר לי שבתי חב"ד באל נידו ובבורוקאי לא יפעלו מכיוון שצריך במקומות אלה לבנות בתי חב"ד מחדש. ההתלבטות שלי האם להוריד מהתכנית את בורוקאי ולהשאיר את אותה כמות ימים. או להאריך בשבת נוספת שזה נותן עוד 2 ימי טיול שבהם ניתן לנסוע ומכיוון שרוב המקומות שטסים מ אל צריך לעבור דרך מנילה. מכיוון שאין טיסות ישירות להשאיר את אותם מקומות כפי שמופיעים בתכנית המקורית ושני השבתות לשהות במנילה.

• יש לי שאלה נוספת במידה ובגלל השנוי אצטרך להפחית מקום מהמסלול איזה מבין שלשת האפשרויות עדיפה אפשרות א בוהול, אל נידו, פוארטו פרינססה אפשרות ב אל נידו , פוארטו פרינססה, בורוקאי אפשרות ג בוהול, אל נידו, בורוקאי בשלושת האפשרויות שבת נשהה במנילה תודה לעונים

בחזרה