בחזרה

אז זהו, שלג 2021/22 היה נחמד....... ועכשיו על המדוכה 2022/23 ......

• ב- 12/19 היינו בסולדן, וחשבנו מה נעשה בהמשך עונת 2020/21 - אז שהתשובה שכפי שגולם מכירים היתה ....... כלום..... מסכות וכו

ב- 4/21 הגענו לאסתר גיאורגי "חדש" (בעיני ישראלים) ... גודארי .... היה שונה ... אבל "גלשנו" אחרי שנה וחצי "הזויות" לחלוטין.

בעונת 2021/22 חזרנו "לחיות":

• מונטה רוסה באמצע 12/21
    • ואישגיל בתחילת 4/22 (המקום ממנה התחילה הקטסטרופה באירופה)......... ואפילו זכינו לשינוי במזג אויר (פה --- נמסק הגשם והתחיל החום, ובאישגיל - נפסק החום, וירד ברוב שהותנו שלג....

ועכשיו על המדוכה - עוד 8 חודשים בדיוק - אמצע 12/22

אולי - טין/ול דיזר (שנים לא גלשתי בצרפת) + אתר גבוה ב- 4/23 --- זרמט (רכבת 4 שעות מציריך...)

חג שמח, וחופשת קיץ

יונתן

• חג שמח, יונתן. 3 פעמים עשיתי את טין בדצמבר ואני מאמין שתהנה שם. עדיין מתלבט לגבי השנה הקרובה, כנראה שאבחר במאירהופן. אגב הרגע חזרתי מיום הגלישה הראשון שלי העונה בול טורן, כל מרחב 3 העמקים פתוח וגלשתי עד קורשבל 1650. פסח הפך מזמן להיות החג המועדף עלי.

• כמו שאומרים בתפוצה שלי "דער מענטש טראַכט און גאָט לאַכט" (למי שלא שולט בז'אנר: האדם מתכנן ואלוהים צוחק). השנה תכננתי שבועיים ברצף וחזרתי הביתה עם זנב בין הרגליים וברכית אחרי שבוע. עדיין, האופטימיות מובילה אותי באף. בתוכנית האומנותית מחנה אימונים בתחילת דצמבר; ינואר אוסטריה; ובאיסטר - עם הדוקטור ב EOSB של סנוהדס.

• @מ-פולני

אני מתכננת שוב קולורדו באמצע דצמבר בתקווה שיירד שלג כמו שצריך בתחילת עונת 22/23. עונת 21/22 התחילה לא טוב והסתיימה מעולה. בעמק אאוסטה היה מזעזע כל העונה לדברי המקומיים. אם יהיה בסדר עם הקורונה וענני המלחמה, אשתדל לחזור ל 3-4 חופשות בשנה- 2 ארוכות ו 2 קצרות. מתלבטת בין אאוסטה ואולי אוסטריה באיזור טירול. הארוכות ברורות- קולורדו אם אפשר יהיה והשלג יאפשר.

אם אגיע ל 15-20 ימי גלישה בעונה הבאה, אהיה מרוצה מאד.

העיקר בריאות (ואצלי גם חיזוק הברך הבעייתית. MRI, גם אם הוא פתוח, אינו "שמחה" לקלאוסטרופובים כמותי).

• אני עם הבת הקטנה (13) ושני אחיינים בפייסי ולאנדרי. די חם והבוקר התחיל בקרח רציני

• וואו , שני ליוני....זה רץ . עוד 3 חודשים העניינים ממש יתחילו להתחמם. חחחח סגרתי השנה 21/22 3 חופשות סקי ...החיים קצרים מידי

1. דצבמבר בצ'רוויניה - הכל כבר נאמר על המקום....הטוב והרע
    2. תחילת ינואר קמפיטלו סלה רונדה - ממש ממש אהבתי. אוהב את איטליה והאיטלקים. מחירים הכי תחרותיים יעני זולים , באירופה. אין שום ספק. למרות הותק הרב שלי, לא יצא לי לעשות סקי בסלה רונדה....ואני ממש ממש מצטער שלא הייתי שם לפני כן. זה יתוקן בהמשך 🙂 אתר מדהים לכל הדעות, מגוון אינסופי , תמיד תמצא צד שמש . הכל הכל טוב ונחמד שם. ממש
    3. אמצע מרץ במיירהופן עם הצעירים שלי - גם מאד אהבתי את מיירהופן , שונה ממה שזכרתי . אז סיפרו לי ששידרגו את הרכבלים. אכן כן, לא עומדים יותר מדקה אפילו לא בגונדולות שעולות להר. עיירה וסביבותיה כייפיות מאד. אוכל טוב וזול . הצימרים האוסטרים ידועים בהכנסת האורחים והמחירים התחרותיים שלהם. הכל נכון. היה ממש כיף . האתר עצמו גם ענק ואם רוצים להרחיב יש בלי סוף אתרי משנה . מומלץ ביותר. חברים, להתראות בשנה הבאה ....הזאת . דצבמר כבר כאן

בחזרה