בחזרה

רכבת מדלהי לנפאל?????

• שלום,האם יש מישהו שיכול להגיד לי פרטים, כמו:כמה זמן זה לוקח, כמה זה עולה , איפה קונים כרטיסים, ובכלל האם זה כדאי ובטוח. כל תשובה תתקבל בברכה.

• רכבת מדלהי לנפאל?????:Re
    אהלן! קודם כל אין רכבת מדלהי ישירות לנפאל. ישנם 2 דרכים להגיע לנפאל מכיוון דלהי. הדרך הפשוטה ביותר לדעתי היא לתפוס רכבת לוראנסי ומשם אוטובוס לסונלי (מעבר הגבול הדרומי בין הודו לנפאל) ומשם ניתן להמשיך לקטמנדו או לפוקרה. האופציה השנייה היא לסוע מדלהי למעבר

אהלן ותודה, האם אתה יודע להגיד לי כמה זמן זה לוקח(שעות,יום,יומיים?)

עשיתי את הדרך לפני שנתיים אז אני לא זוכר במדוייק, בגדול נסיעה מדלהי לוראנסי לוקחת יום ומוראנסי לנפאל (קטמנדו או פוקרה )לוקחת עוד יום. אפשר לישון לילה בוראנסי ולהמשיך לנפאל בבוקר או, אם אתה מגיע בזמן להמשיך ישירות לנפאל (אחרי רכבת לילה מדלהי לוראנסי). בכל

היי ערן למה לך לנסוע לורנסי אם בכוונתך לישון שם רק לילה אחד זה מיותר, ורנסי מקסימה ודרוש לה יותר מיום אחד. למה שלא תיקח רכבת מדלהי לגורקפור GURAKPUR ומשם תתפוס אוטובוס לגבול סונאולי הרבה יותר פשוט.רכבת דלהי גורקפור 12 שעות (בערך) ואוטובוס לגבול מרחק של שע

• דלהי-גורקפור
    זה בטוח יותר מ-12 שעות וגורקפור מזעזעת לדעתי... אבל-זה יותר כדאי אם אין בכוונתך לשהות בוורנאסי.

• כרטיסים לרכבת
    אני מציעה לך לקנות רק בתחנת הרכבת עצמה.כל הסיפור יקח לך יומיים-שלושה ויעלה לך לא יותר מ-30$.

• כרטיסים לרכבת:Re
    האם את מתכוונת לחזור לוראנסי בחזור מנפאל? בכל מקרה זו עיר מיוחדת במינה וחבל לפספס אותה למרות שצריך הרבה כוח נפשי כדי להתמודד איתה והמראות שלה והיא לא מומלצת כיעד ראשוני בהודו. אם כל מה שמעניין אותך זה להגיע לנפאל עדיף לך לנסוע דרך גורקפור אמנם זו עיר די מ

• לאמיצים בלבד
    יש אוטובוס , אני לא יודע כמה זמן הוא אמור לקחת אבל לחבר שלי הוא לקח 36 שעות

• כרטיסים לרכבת:Re
    היי יעל בזה שגורקפור מזעזעת אין לי ספק אני וארוסי קוראים לה בית השטן פשוט כל הדברים הכי רעים קראו לנו שם אבל זו דרך טובה ונוחה להגיע לנפאל

נעול

בחזרה