בחזרה

לאוס אפשרי בשבוע?

• שלום לכולם. אני טס לתאילנד וישאר לי שבוע שאני אוכל כנראה לעשות את לאוס. שווה ללכת ללאוס, אף פעם לא שמעתי מה יש שם? לאוס יקרה? אני יוכל להספיק משהו בשבוע או לוותר עליה? אם מישהו יוכל לענות לי תודה מראש.

• לאוס אפשרי בשבוע?:Re
    לאוס היא מדינה גדולה שהתנועה בה איטית וקשה, ובאופן כללי אי אפשר להתרשם מלאוס בשבוע. אבל... אם יש לך אפשרות להשקיע מעט כסף בעובר מטרה זו וברצונך להתרשם מגולת הכותרת של לאוס בצפון- אזור לואנג פראבנג, אפשר לקחת טיסה ישירה מצ`אנג מאי ללואנג פראבנג, לטעום ממנה

לאוס היא מדינה מהממת ואוטנטית יחסית לתאילנד למרות שגם זה משתנה. הויזה שמקבלים ללאוס היא של 14 או 30 יום בד''כ מקבלים ויזה ל 30 יום. אני הייתי ממליץ להתמקד על איזור אחד בלאוס ובו לשהות את השבוע שלך איזור ואן ווין צפונית לבירה ואן ווין הוא איזור מהמם עם נהר

עדיף שבועיים ללאוס למרות שאפשרי גם שבוע, אני הייתי שם שבועיים ומיציתי...לאוס ממש יפה ולא יקרה בכלל...כל הכסף שם באלפים..משהו כמו עשרת אלפים קיב זה חצי שקל...תהנו!! אני ממליצה בחום על ואן ויאן-אחלה מקום

אפשר להיות בלאוס שבוע למרות שעדיף יותר. לאוס דומה באופיה לתאילנד הפרימיטיבית, בערך מה שתאילנד אולי הייתה לפני 20-30 שנה. הרבה כפרים מבתי עץ, שבטים, מעט מכוניות והרבה אנשים נחמדים (שתייר לא מדליק להם ''מנורת דולרים'' כמו שקורה יותר ויותר בתאילנד השכנה).

• לדעתי לא
    לאוס מדינה יפיפיה, שקטה, איטית ורגועה. שבוע לא מספיק לכלום - כיוון שהראיון בה הוא לא לרוץ ולראות אלה ללכת ולראות, לשבת ולחוות. אני במקומך הייתי נוסע לקמבודיה - לראות את מקדשי אנקוואט, או עוד שבוע באיים שזה לא מזיק אף פעם. תבלי י.

ממש לא שווה לך לדעתי ללכת ללאוס לשבוע אני הייתי שם שבועיים וחצי וזה בכלל לא הספיק לאוס היא ארץ מדהימה! אם יש לך שבוע תיסע לקמבודיה למקדשים. בקמבודיה הייתי שבוע וגם זה יותר מידי אין יותר מידי מה לראות שם. העיקר זה המקדשים. והם מדהימים. אם תרצה לדעת פרט

• אפשרי גם אפשרי
    היי שירי !!! כמובן שצודקים קודמנו ואפשר להיות פה שבועיים, חודש ויותר אבל זמנך קצוב לא? אז אפשר גם שבוע ובשבוע הינו מתמקדים רק בוואנג וויאנג. כי המעבר יותר נוח מתאילנד וכי תוכל לתאום פה מהכל. תוציא ויזה בבנגקוק, היא עולה 700 באט לשבועיים או 900 לחודש

• מסכים עם עצתו של אבירם.

נעול

בחזרה