בחזרה

להישאר עוד קצת בשפרייוואלד, ואפילו לאכול מלפפונים

• איך את עושה את זה?
    איך את תמיד מצליחה למצוא את המקומות שמצד אחד הם מחוץ למסלול השחוק ומצד שני הם אוצרים בתוכם כל כך הרבה פעילויות, תרבות ועניין?

כנראה שמה שאת לומדת כעת מאד תפור עלייך...Smile
    איזה כייף שהקיץ אני הולכת בעקבותייך...

ומכל מה שתארת, פארק המיניאטורות ביער הקסים אותי ביותר, זה בדיוק סוג המקומות שאני אוהבת לגלות בחו"ל.

• איך את עושה את זה?
    מיכל,
    אין ספק שפארק המיניאטורות תפור עלייך בול.

בשפרייוואלד ברנדי היתה לפני. רותי היתה בבסטאי ובטח גם אחרים. אני רק מדברת הרבה Laughing

אבל בסקסוניה באמת הרגשתי שיש צורך להרחיב את התחנה המקובלת של חצי היום בבסטאי. אם כבר מגיעים למקום יפה חבל לברוח כל כך מהר. זו פינה בסקסוניה. מקובל לעשות במדינה הזאת טיולי ערים: דרזדן, לייפציג, מייסן ועוד.

• התרגשתי
    זיוה-התרגשתי לקרוא שחשבת עלינו בבאוצן!! תודה רבה.אני נעזרת בחומר שאספת ובהתרשמות אישית שלכם-תמשיכי ככה!!
    תודה,סיגל

• התרגשתי
    זיוה
    הדיווח שלך מופתי ומעניין כתמיד, למרות (ואולי דווקא בזכות) הקלילות הפחות מוקפדת.
    אני תמיד אוהבת את התמונות והתיאורים שלך.
    רואים שאת משקיעה המון מחשבה בתכנון, בסינון ובבחירות ותענוג לטייל איתך.
    תודה על כל הירוק המרענן הזה,
    ממשיכה לעקוב בעניין -
    יעל

• התרגשתי
    סיגל, תודה, ושיהיה לכם בהצלחה. יהיה גם לי מעניין לעקוב אחר התכניות שלכם.

יעל, נעים לי לדעת שאת פה וכיף לקבל מילים כל כך חמות.

• זיוה כל הכבוד
    זיוה, כרגיל את נותנת בסיפורים שלך הרבה חומר למחשבה. ממש מרתק לקרוא את התיאורים שלך. אני כבר תייקתי את הקישורים ואת הטיפים שלך. האמת מאד קורץ האיזור הזה. תודה!!

• זיוה כל הכבוד
    זיוה,

אין ספק, פתחת בפניי איזור נוסף.
    תודה.

אורנה

• תודה לכולם
    אלון, אורנה - שמחה מאוד שהתרשמתם.

• תודה לך
    הי זיוה,

השלמתי את הקריאה.
    אהיה מאד לא מקורית, אבל קודמי לקחו לי כבר את כל המילים.
    תענוג גדול לטייל איתכם, כייף גדול לקרוא אותך.

תודה על כל הסיפורים והאנקדוטות שהופכות את הטיול לפיקנטי.

תודה תודה ויום טוב

ענת

• תודה לך
    ענת, תודה על חוסר המקוריות שלך (בצחוק). שמחה שטיילת איתי.

• באוצן
    זיוה שלום,סוף סוף מצאתי את פארק החבלים שליד הרצ'וב בצ'כיה והסתבר שבזמן שנהיה הוא יהיה סגור...עבודה לא פשוטה ההכנה למסלול שכזה..
    לדעתך ומנסיונך,למרות שציינת שקיצרתם בבאוצן בגלל עקיצת הצרעה-כמה זמן סביר לקחת בחשבון למבוך? ואם ממשיכים למיניאטורות? אשמח לתשובה,תודה סיגל

• תודה לך
    היי זיוה,

השלמתי את האשכול בתענוג גדול! את כבר יודעת שאני מאוד אוהבת את הכתיבה שלך ואת התיאורים המדויקים, אני מרגישה שיכולתי לנסוע בעקבותיך.

את יודעת כמה פעמים תיכננתי את האזורים האלה,גם את הסקסוניה שאותה רציתי לחבר עם הרי ההרץ ואת ברלין שאותה רציתי לחבר לאגמים..וגם את צ'כיה עם גרמניה. אפשר לטייל בגרמניה עוד ועוד

חיכיתי מאוד לסיפור שלך, את תמיד מגלה לי דברים חדשים ואני מאוד מודה לך על כך.

• מתנצלת על ריבוי הטעויות והשגיאות
    זיוה , את מכירה את מבחני העיניים שכותבים לך מילים עם היפוך אותיות, ועוד ? העין קולטת את כל המילה. לא צריך אינטליגנציה כדי להבין מה כתבת.

עכשיו , אני מבינה שמה שראיתי שם במזרח גרמניה, הוא על קצה המזלג ואני בטוחה שלו הייתי מתכננת לבד ולא בקבוצה היה לי טיול אחר.

כל החיים עוד לפנינו (?) וכאוהבת אירופה חסרת תקנה, עוד אגיע שוב.

נעול

בחזרה