בחזרה

כבישים סטוקהולם-אוסלו-ברגן

• התחלתי לעבור על המפה והכוונה לנסוע מסטוקהולם לאוסלו לילהמר וברגן רק לא ברור לי איך הכי כדאי לנסוע ... מסטוקהולם לאוסלו בכביש - E20 דרך אורברו ואז להתחבר ל E18 לכיוון KARLSTAD ולאוסלו ? או שישנה דרך מועדפת אחרת ? לאחר מכן מאוסלו לברגן האם נוסעים על כ

• כבישים סטוקהולם-אוסלו-ברגן:Re
    הדרך הקצרה מסטוקהולם לאוסלו היא בכביש E18. הקטע הראשון של הכביש עובר מצפון לאגם MALAREN דרך VASTERAS, ואילו כביש E18 עובר מדרום לאגם דרך ESKILSTUNA. בקטע שבין ARBOGA ו-OREBRO מתאחדים 2 הכבישים, ולאחר מכן כביש E20 פונה דרומה לכוון גטבורג וכביש E18 מערבה לא

• אוקיי ושאלה נוספת...
    היות ואני חוזר מקופנהגן ויש לי את הרכב עד הסוף.. אז המסלול צריך להראות בערך כך : סטוקהולם-אוסלו-לילהמר-אנדלסנס-ברגן-קופנהגן ? מבחינת מרחקים.. : יומיים סטוקהולם יום בדרך לאוסלו - (או ישירות לאוסלו ? ) יום באוסלו יום בלילהמר יום באנדלסנס יום בד

• אוקיי ושאלה נוספת...:Re
    יומיים בסטוקהולם בהתחלה ויומיים בקופנהאגן בסוף זה טוב. יום אחד באוסלו ויום אחד בברגן. צריך יום לנסיעה סטוקהולם-אוסלו, ויום לנסיעה מדרום נורבגיה (או צפון דנמרק) לקופנהאגן. אלה 2 ימים ארוכים של 500-600 ק''מ. אז כמה נשאר?? רק 5 ימים?? זה ממש מעט... תצטרך

• סקיצה ראשונית : אשמח לעזרה
    יציאה מהארץ ביום שלישי 29 ליולי שלישי סטוקהולם רביעי סטוקהולם חמישי לינה בדרך לאוסלו (מקום מומלץ ? ) שישי הגעה לאוסלו שבת אוסלו ראשון לילהמר שני אנדלסנס /אולסאונד שלישי לינה בדרך לברגן בפיורדים המערביים רביעי ברגן והסביבה חמישי סטאבנגר (דרום נ

• סקיצה ראשונית : אשמח לעזרה:Re
    האילוץ של שמירת שבת מסבך את הענין... קשה לי לראות מה אפשר לעשות בלילהאמר יום שלם... באוסלו זה יותר טוב, אבל גם זו עיר גדולה ויהיה קשה להתנייד ברגל אם למשל רוצים להגיע לחצי האי ביגדוי. הבעיה היא שאין לכם זמן לראות את אזור הפיורדים. זה לא רציני לנסוע מאנדל

• סקיצה ראשונית : אשמח לעזרה:Re
    דווקא יש לא מעט אתרים מעניינים באוסלו, אבל אם חייבים לוותר על משהו, אז ותר על שהיה ארוכה בה. תשקול אם לא עדיף לוותר דווקא על סטוקהולם (למרות שהיא עיר יפהפיה) בגלל הריחוק שלה, ולהשקיע יותר באיזור מערב נורבגיה. נסיעה רצופה מסטוקהולם לאוסלו תארך כ-7 שעות, ב

• מועדי טיסה
    רועי שלום. אני מתכנן טיול לנורבגיה בתאריכים שציינת. שאלתי היא, באיזו חברת תעופה אתה מתכנן לנסוע (אני מבין שהנחיתה בסטוקהולם או קופנהגן), והאם נותרו עדיין כרטיסים פנויים? תודה מראש יוגב

• לא נשארו כמעט כרטיסים.....
    בטיסה ישירה כבר לא היהי מקום רק STAND BY אנחנו הזמנו עם טיסת קישור דרך ציריך רועי

• משטוקהולם לאוסלו
    האם אין רכבת לילה?

• לא
    דבר תמוה למדי... גם בין אוסלו לקופנהאגן אין רכבות לילה... לפני 15 שנה נסעתי ברכבת כזו ועכשיו - יוק! הרכבות המהירות בין סטוקהולם ואוסלו (X2) נוסעות כ-5 שעות.

נעול

בחזרה