בחזרה

מברלין לפארק אירופה

• אני מעוניינת לטייל עם בני מספר ימים בברלין ויום אחד בפארק אירופה. 1. האם יום אחד מספיק בפארק אירופה? 2. מהן אפשרויות הנסיעה ברכבת מברלין לפארק אירופה, זמן נסיעה משוער לכל כיוון ומחיר?

• מברלין לפארק אירופה:Re
    אני חושב שבאותה מידה את יכולה כבר לנסוע ליורודיסני בפאריז. פארק אירופה נמצא בקצה השני של גרמניה, תרתי משמע, ליד פרייבורג בדרום מערב המדינה. נסיעה ברכבת מהירה מברלין לפרייבורג תיקח יותר מ-6 שעות (כלומר הלך יום), והמחיר למבוגר במחלקה שניה, ללא הנחות מיוחדות

זה נכון, אבל מצד שני: 1. הכניסה לאירופה פארק, והשות בו, כולל ההשתתפות במתקנים זולה מאוד. 2. הטיול ברכבת, עובר דרך אזורים נפלאים, כמו עמק הריין 3. אירופה פארק, היא חוויה נהדרת, שיום אחד לחלוטין לא מספיק לה. מומלץ בחום (שרב כבד!)

צר לי, אבל מבלי להוריד מרמת ההנאה שאפשר להפיק מהפארק ומהנסיעה אליו, אני לא מבין מה הטעם לנסוע עד לשם (אלא אם ממש רוצים לנסוע אליו ספציפית). יש עוד הרבה מקומות באירופה שהנסיעה אליהם עוברת בנוף יפה, שהם מהנים ומעניינים, ששווים יותר מבילוי של יום אחד, אבל זה

תודה על ההארה/הערות. אם איזו עיר מרכזית אחרת קרובה לשם? זאת, כיוון שאני נוסעת עם בני הקטן לבד ואני מעדיפה טיול ''סטטי'' מבחינת בתי מלון.

איזו עיר קרובה לאן? לברלין או לפארק אירופה? פרייבורג (עיר קטנה במושגים גרמניים, אך חביבה בהחלט) היא הקרובה לפארק אירופה.

• הנהלת הפורום

חיבור לא סביר
    או ברלין או פארק אירופה איך הצלחת לחבר את שניהם יחד את אמורה לחצות את כל גרמניה לרוחב. אם את רוצה פארק אירופה- השארי בסביבתו. אם את רוצה ברלין -אז השארי בסביבתה. לא ברור לי התצריף הזה.חבל על הזמן והכסף. לשיקולך כמובן.

נעול

בחזרה