בחזרה

המלצות באזל - שלוש מסעדות ומלון אחד שווה ממש.

• אז גם אנחנו הרווחנו סופשבוע כריסמסי ומנצנץ הודות לאיזיג'ט והמחירים המופלאים. היו לנו ארבעה לילות, כולם באותו המלון בבאזל, אחה"צ אחד ביום הנחיתה ושלושה ימים מלאים - אחד לבאזל, אחד לקולמאר ואחד לפרייבורג.

המלון - חיבתי למלונות לא שיגרתיים הפיקה הפעם הצלחה מסחררת. מלון קטן ואינטימי, שממוקם בבנין בו שכן פעם בית הכלא המקומי. המיקום, במרכז העניינים, היה מושלם ונוף הקתדרלה ושוק הכריסמס שנשקף מחלון החדר (!!!) היה עוצר נשימה. מלובי המלון הפיצפון יש מעלית שיורדת היישר אל הכיכר שמתחת בה ממוקמים השוק וותחנה גדולה של חשמליות.
    יופי של ארוחת בוקר כלולה במחיר החדר וגם, כמקובל בבאזל, "כרטיס" התניידות" לחשמליות ולאוטובוסים לכל ימי השהות.

מלון בבאזל - Au Violon

מסעדות - בערב הראשון יצאנו לחפש מסעדת טאפאס שזכרתי כמוצלחת במיוחד, מהביקור הקודם בבאזל לפני שנתיים. מצאנו. היא אכן מוצלחת. מאוד. ארוחת טעימות ויין הבית, שימחו אותנו עד בלי די.שימחו כל כך עד שבערב האחרון חזרנו לשם שוב בשביל הפאייה שקרצה לנו בערב הראשון משולחנות אחרים... Smile

מסעדת טאפאס - Tapas Del Mar

בערב השני מצאנו במקרה מסעדה חביבה, על גדת הריין ממש, כמעט מתחת למלון שלושת המלכים המפורסם. ראינו שכולם אוכלים שם פונדו, והצטרפנו... פונדו בשר - נתחונים של בשרים שונים אותם "מבשלים" בסיר הפונדו המלא בציר ארומתי וטובלים במגוון רטבים. מעולה.

מסעדת פונדו - Der vierte koenig

המסעדה השלישית והאחרונה היא הבראסרי המשובח של המלון בו התאכסנו. קטן, חמוד וכנראה סופר-פופולארי כי תמיד היה מלא. אוכל טוב, עם פוזה ותג מחיר תואם כולל כל הטקס - פלטת גבינות... עגלת קינוחים...

ברסארי - Au-Violon

בכל שלוש המסעדות האלה, מומלץ להזמין מקום מראש. אפילו באותו היום, אבל מראש.

והמלצה אחרונה - בגלרייה הקטנה והמקסימה ביילר פאונדיישן, שנמצאת קפיצה קטנה מחוץ לעיר בחשמלית מס' 6, מציגה עכשיו ועד לסוף ינואר, תערוכה נפלאה של דגה. הגלריה הזו מוצלחת תמיד, ועכשיו, עם התערוכה הנפלאה הזו... עוד יותר.

גלריה ביילר פאונדיישן

אני כאן לשאלות Smile

• וקצת תמונות לטעימה

קולמאר קולמאר
    קולמאר(גודל:40.49KB)קולמאר(גודל:32.54KB)

קולמארקולמאר

• וקצת תמונות לטעימה

באזל באזל
    באזל(גודל:38.96KB)באזל(גודל:40.22KB)

באזלבאזל

• וקצת תמונות לטעימה

פרייבורג פרייבורג
    פרייבורג(גודל:37.55KB)פרייבורג(גודל:30.43KB)

פרייבורגפרייבורג

• וקצת תמונות לטעימה
    ברוכים השבים קטי! חיכיתי בסבלנות לדיווח ולעוד תמונות.

מקסים ביותר! המיקום של המלון בהחלט מנצח, מעל השוק הכי מוצלח בבאזל, בהחלט שווה!

תודה על השיתוף.

• וקצת תמונות לטעימה
    היי קטי,

ברוכה השבה,

את ממש עושה לי דה ז'וו ללפני חודשיים.

עשינו בדיוק את אותו מסלול (כולל התערוכה של דגה), רק שלך היו שווקי חג מולד מנצנצים במקום עלי שלכת ודלעות..

אני מקווה שאת ביקרת בפריבורג בשבת ולא בראשון ויכולת ליהנות מהחנויות הפתוחות. (כן, כן, עדיין לא התגברתי על חנויות פרייבורג הסגורות...)

מחכה לקרוא פרטים מלאים ולראות עוד המון תמונות!!!!

• וקצת תמונות לטעימה
    ליידי קטרין, אני כבר נואשתי מלעקוב אחרי ההתרוצצות שלך על פני הגלובוס. אני עדיין זוכרת לך (שומרת טינה, יותר נכון) את הזוהר הצפוני שבקושי ראיתי. שלא לדבר על השלכת אצל סבתא ועוד ועוד.
    בחיאת, תביא קצת תמונות של שלג לפחות ואל תתקמצני. Cool

אלונה
    נ.ב. דווקא בשביל תערוכה של דגה בקלות הייתי מוכרת כליה.

• וקצת תמונות לטעימה
    תודה!
    ריף - המלון, באמת הצלחה פנומנלית. אני מאוד מקווה שעוד ייצא לי לשוב לשם.
    מיקה - לא. פרייבורג ביום ראשון... ככה יצא. קולמאר בשישי (היום היחיד נטול הגשם שיצא לנו), באזל בשבת ופרייבורג (שהייתה ככה, בונוס לא מתוכנן. עד לרגע האחרון לא הצלחנו להחליט אם ניסע...) בראשון.
    אז כן, הכל סגור, להבדיל מבאזל, בה כל החנויות היו פתוחות גם ביום ראשון. לא נורא... כנראה שגם לשם פשוט נצטרך לחזור פעם Smile
    אלונוצ'קה - אם כבר נקודות כואבות, אז את הזוהר הצפוני גם אני בקושי ראיתי... Laughing זה לגמרי ברשימת ה"ברור שעוד נעשה שוב".
    שלג לא היה לנו הפעם, כמעט. קצת ביום הנחיתה ואח"כ הטמפרטורות עלו והגיע הגשם ששטף את מעט הלבן-לבן הזה.
    וכדי להקל על קוצר הנשימה מבטיחה לשלוח לך לוח תכנון מפורט לשנת 2013 Cool

• וקצת תמונות לטעימה
    קטרין, הרבה יותר פשוט אם תעבירי את רשימת חמשת הימים שכן תהיה בארץ ב- 2013 Cool

• המלצות באזל - שלוש מסעדות ומלון אחד שווה ממש.
    תודה על ההמלצות.

המלון כבר אבוד לפברואר. המסעדות נרשמו - אמנם פסטיבל, אבל ננסה.

• המלצות באזל - שלוש מסעדות ומלון אחד שווה ממש.
    קטי, אוהבת את הטיולים שלך, לא משנה לאן, מלונות מיוחדים שאת מוצאת, אבל אם בנוסף מצורף נואל באלזס, אז בכלל נהדר Smile

נעול

בחזרה