בחזרה

ברוכים הבאים לפורום דרום אמריקה!

• HOLA לכל גולשי פורום דרום אמריקה!

שמי איתי ואני מנהל הפורום. אני דרום אמריקאי במקור (מאורגוואי האחת והיחידה) וזכיתי לטייל לאורכה לרוחבה של היבשת ולצבור הרבה חוויות וסיפורים שאשמח לשתף איתכם.

הפורום הזה נועד לכל אלו שרוצים לשאול ולהתעייץ לפני או תוך כדי הטיול וכמובן לכל אלו שכבר חזרו ונתקפים כל פעם מחדש בגעגועים עזים למקום המדהים הזה. את מוזמנים לשאול על כל נושא וסוגייה שעולים על דעתכם, וכמובן, גם לענות ולייעץ לאחרים. אני ממליץ לכם בחום להיעזר במידע הרב שנמצא בין דפי אתר למטייל – בטיפים, בכתבות, בבלוגים ובהודעות הפורום וכן באתר "עפתי" שממוקד כולו במתן מידע לתרמילאים. צאו מנקודת הנחה שכמעט לכל שאלה שיש לכם יש כנראה תשובה במקום כלשהו באתר.

כולנו יודעים שטיול בדרום אמריקה מעלה שאלות רבות מעבר ליעדי הטיול עצמם, אבל חשוב לדעת שעל חלקן תקבלו את התשובות הטובות והמקצועיות יותר בפורומים המתאימים לכך ולשם מומלץ להפנות את השאלות בנושאי בריאות, ציוד, סים חו"ל וביטוח. בנוסף, אתם מתבקשים כמובן לשמור על כללי הפורום ולכבד את שאר הגולשים.

ואם אתם נתקלים בבעיות טכניות צוות האתר ישמח לעזור בטלפון 0773334581 או באימייל http://www.lametayel.co.il/contactus.asp..

והעיקר – תעשו חיים!!

צ'או, ונתראה בפורום...
    איתי

בחזרה