בחזרה

קניית קראוון באוסטרליה

• הי, אנחנו טסים לאוסטרליה ונ''ז ל4-5 חודשים וחשבנו על לקנות קראוון. האם משתלם ? איפה כדאי לקנות ? איזה מחירים ? האם הקראוונים מגיעים בדר''כ עם ציוד (איזה)? מה מומלץ ? והאם יש מעבורת בין נ''ז לאוסטרליה ? מיכל

• קניית קראוון באוסטרליה:Re
    נתחיל עם המעבורת...לא שידוע לי ואם יש מדובר על סבל ארוך ומתמשך שלא שווה לעבור עם קראוואן או בלעדיו, אם תחשבי שטיסה אורכת כשלוש וחצי שעות כמה זמן יקח לך במעבורת ? לגבי קנית קראוון, אני הייתי ממליץ דווקא על רכב מיני ואן כגון הטויוטות או הפולסוואגן של נער

מצטרפת להמלצה של עמית לגבי הטויוטה, מציעה בחום לקנות רכב 4X4, כי רק עם רכב כזה הנגישות למקומות מסויימים מתאפשרת. אם תקנו רכב ממטיילים, אכן בדר''כ יש כבר ציוד עליו. בחלק מהרכבים יש אפשרות למילוי גז וזה בהחלט כדאי. תעשו חיים!!!!!!!

מה לגבי המחיר? למישהו יש מושג מה המחיר לקניית רכב או גיפ 4X4? מה לגבי מכירת הרכב בסוף הטיול? בכמה ערך הרכב יורד בדרך כלל? תודה רבה.

בלינק אפשר לחפש לפי חתכים רכבים משומשים למכירה, כולל 4X4, עם מחירים. עדיף לדעתי (לשטח ממש) לנדקרוזר או משהו מקביל (ניסן פטרול). רוב רכבי ה- 4X4 שראיתי באוסטרליה היו טויוטה לנדקרוזר. אלעד.
    http://www.drive.com.au/buy/used/main.asp

תודה רבה על העזרה! אבל... אם בכל זאת למישהו יש מידע/ניסיון עם קראוונים, נשמח לשמוע.

מנסיון של קודמים שיצאו לתקופה ארוכה וללא נסיון קודם בקראוונים, מומלץ לשכור קרוואן לשבועיים שלושה הראשונים ואז להבין מה בדיוק מתאים לכם ואותו לקנות. תוכלי למצוא חומר עזר בנושאי קרוונים באתר המצורף. שיהיה לכם טיול נהדר.
    השכרת קרוון באוסטרליה

נעול

בחזרה