בחזרה

דוח תנועה בהולנד

• קיבלתי דו``ח תנועה מהולנד בסך 28 יורו. האם למישהו יש מושג מהי הדרך הכי זולה לשלם אותו? ידוע לי שבהעברה בנקאית יש עמלה של 30 דולר. האם ניתןלשלם דרך הסוכנות שבה השכרתי את הרכב או ישירות בכרטיס אשראי?

• אין לי תשובה אבל...
    השאלה מעניינת...מה באמת עושים אם מקבלים דו''ח תנועה בחו''ל ? איך משלמים ?

• דוח תנועה בהולנד:Re
    גם אנו לצערנו התנסנו בנושא, ומכיוון שהעמלה הבנקאית היא מופרזת לחלוטין, שלחנו מזומן ובקשנו וגם קבלנו קבלה.

אנחנו אומנם קיבלנו דו''ח חניה וביררנו בתחנת המשטרה וגם בסוכנות ההשכרה ונאמר לנו כי תשלח אלינו בקשה לתשלום, ואם נרצה נשלם ואם לא אז בביקורנו הבא נאלץ לשלם במקום.

• לאמנון
    אמנון, גם אנחנו קיבלנו דו''ח חנייה בהאג, ולא שילמנו אותו. תוך כמה זמן יגיע הדו''ח לידי? האם חברת ההשכרה לא משלמת מהכרטיס אשראי שמספרו אצלה?

• לאמנון:Re
    לא יודעת על האג, אבל באיטליה קיבלתי דו''ח חניה, ואכן המחיר ירד מכרטיס האשראי שהופקד בידי חברת ההשכרה. היות והמכונית רשומה על שם חברת ההשכרה- הדו''ח בכלל הגיע אליהם לתשלום, והם שלמו אותו (מהחשבון שלי כמובן) רק לאחר שביררתי מאיפה נזל לי הכסף הזה, נזכרתי

• דוח תנועה בהולנד
    שכחתי לכתוב שהדוח הגיע אלי לישראל, חודש וחצי אחרי שחזרנו מהולנד. כך שלא היתה לי את הבחירה (הזולה) לשלם במקום. בכל אופן אנסה לבדוק דרך חברת השכרת הרכב אם תוכל לשלם במקומי ולחייב אותי בכרטיס האשראי. אני מניח שיש להם נסיון רב ואולי גם פתרון מניח את הדעת.

גם אנחנו קיבלנו דוח על מהירות (84 קמ''ש במקום 70, מעט צפונית להאג ו 40 יורו קנס) כחודשיים אחרי חזרתנו לארץ. הדוח היה ברובו בהולנדית ובהחלט לקח זמן להבין את הפרטים. אנו פתרנו את בעיית התשלום בכך ששלחנו מזומן עם ידיד שחזר להולנד. לא הייתי ממליצה לעקב את התש

נעול

בחזרה