בחזרה

יום אחד באמסטרדם

• אנו מטיילים שבוע הבא בהולנד משפחה עם 3 ילדים ביום שבת נגיע לאמסטרדם ברכבת ונבלה בה את כל היום . אודה להמלצתכם מהו הסדר ההגיוני של המקומות הנבחרים באמסטרדם כשברצוני להתחיל עם בית אנה פרנק(בגלל התורים..) ולהכניס את :כיכר דאם ,מאדם טיסו,אנה פרנק,שוק הפר

• יום אחד באמסטרדם:Re
    תתחיל מתחנה מרכזית לכיוון כיכר דאם שם יש את מאדם טוסו ארמון המלכה (חבל על הכסף להיכנס) אח''כ שוק הפרחים מוזיאון היינקין מומלץ את אנה פרנק אפשר אחה''צ ובערב את רח` החלונות וכיכר ליידספלין

גם בהתחשב בעובדה שאתם מסתובבים עם 3 ילדים, לא הייתי ממליצה לדחוס את כל המקומות שהזכרת ביום אחד לפעמים ההמתנה בתור לבית אנה פרנק אורך חצי יום, למדאם טוסוט עוד חצי יום (בעונה) המלצתי להתחיל את הבוקר בהליכה מכיוון התחנה המרכזית היפה לכיכר הדאם, לארמון המלוכ

גם בהתחשב בעובדה שאתם מסתובבים עם 3 ילדים, לא הייתי ממליצה לדחוס את כל המקומות שהזכרת ביום אחד לפעמים ההמתנה בתור לבית אנה פרנק אורך חצי יום, למדאם טוסוט עוד חצי יום (בעונה) המלצתי להתחיל את הבוקר בהליכה מכיוון התחנה המרכזית היפה לכיכר הדאם, לארמון המלוכ

אילנה, שלום. האם את יכולה להמליץ לי על מועדוני לילה, דיסקוטקים, קופי שופס ופאבים המתאימים לילדים? ואם לא, האם את מכירה בייבי-סיטר אמינה ואחראית באמסטרדם?

• שירותי בייבי סיטר באמסטרדם
    שירותי בייבי סיטר מהמן אפשר למצוא במלונות של 5 כוכבים בעיר. אלו בייבי סיטר דוברי אנגלית שוטפת. מועדונים, וחיי לילה אינם מתאימים במיוחד לילדים לדעתי ולו רק בשל הריח המתקתק האופף אותם. (מאידך איש הישר בעיניו יעשה). יחד עם זאת אני מסתייגת מההמלצה שהוב
    בתי מלון עם שירותי בייבי סיטר

לידעתכם חזרתי לפני שבועיים במאדם טוסו חיכיתי 10 דקות ואל תשכחו לקנות כרטיס משפחתי, באנה פרנק אחה''צ חיכיתי 7.5 דקות אז אני לא מבין את התגובה שניתנה. שייט בתעלות וותרו בלי היסוס מ ש ע מ ם.

תזכרו שאתם עם ילדים (בני כמה? זהו גם שיקול) נמאס להם והם מתעייפים די מהר. נראה לי שאתם דוחסים יותר מידי ליום אחד. מצד שני לא הייתי מקדישה לאמסטרדם יותר מיום אחד, אלא אם הילדים שלכם גדולים.השייט - הילדים משתעממים אחרי 10 דקות והשייט נמשך הרבה יותר זמן....

נעול

בחזרה