בחזרה

טיול במערב ארה"ב - חסכוני וממצא

• חזרנו זה עתה מטיול של 3 שבועות במערב ארה"ב , עשינו מסלול מצויין קל ונוח, נחתנו בSF לקראת ערב בטיסה של BA משכנו את הרכב מחב' DOLLAR והיגענו למלון RED COACH MOTOR LODGE  הנמצא במרחק הליכה מכיכר יוניון ביקרנו ברציף 39 לקחנו סיור עם  RIDE THE DUCKS  הכולל סיור אמפיבי . ביקרנו במוזיאון CABLE CAR  ועלינו על הקרוניות המיוחדות לסיור ברחובותיה הססגונים של SF , למחרת גשר הזהב ומשם המשכנו ל SAUSALITO .

הגענו למונטרי לאחר סיור קניות ב GILORY PREMIUM OUTLET למלון ECONO LODGE MONTERY ,למחרת שטנו בספינה לתצפית על הליווייתנים ביקרנו באקווריום המרשים של מונטריי,למחרת נסענו ל כביש 17 מייל ונסיעה בכביש 1 המסוכן דרומה לאורך החוף הגענו לעת ערב לאחר נסיע מזרחה לכיוון פרזנו ולננו בעיירה בשם MEDERA במלון QUALITY INN  למחרת נסענו לכיוון  היוסימיטי ,בדרך עברנו  דרך שמורת עצי הסקויה ב  MARIPOSA GROVE  לאחר מיכן חזרנו למלון  ליום חופשי כאשר בנסיעה מערבה עברנו דרך HEARST CASTLE  , מאחר ובסן דימון לא היה מקום לינ הדרמנו לכיוון סן סימון וישננו במלון רמדה . למחרת נסענו ל LA  למלון VALLEY INN  בלוס אנגלס ביקרנו בשדרת הכוכבים תאטרון הסיני עשינו סיור בשכונות עם הבתים המפוארים של המפורסמים . ביקרנו בחוף ניס , ( יונברסל סטודיו לא ביקרנו כי היינו בו שנה שעברה) למחרת ביקרנו בשוק האיכרים הססגוני של העיר , כצת קניות וחזרנו למלון .

למחרת נסענו ל SD (סן דייגו) ביקרנו בספארי המפורסם שלהם , לננו במלון חדיש בפרברי העיר ב VISTA  מלון מצויין בשם HERCOR HOTEL ביקרנו בגבול ארה"ב מכסיקו וכמובן בילינו יום שלם באייוטלט הסמוך לקניות. למחרת נסענו ללס ווגס  הגענו לעת ערב לאחר ביקור באייוטלט בדרך , שהינו בלס ווגס 4 ללות התרשמנו מהיופי והעוצמה של המלונות בסטריפ לננו במלון FLAMINGO  ביקרנו בסכר הובר  ולאחר בילויים בעיר המהמרים טסנו חזרה ארצה דרך פילדלפיה.

כמה נתונים

המלונות בהם שהינו לא יקרים במיוחד כ 80 דולר בממוצע ללילה הרכב מחב' דולר עלה לי כ 300 דולר ל 17 יום ( עקב טעות שלהם כשגילו זאת היה כבר מאוחר ואני שילמתי למפרע)

סה"כ היה טיול ממצא לא לחוץ במיוחד וההנאה היתה מרובה, קניתי GPS  ב WALLMART ב 150דולר השארתי אותו אצלי ולא החזרתי לשימוש בנסיעות הבאות

תם ונשלם !! אשמח ללהעביר טיפים ומידעים שונים לגבי המסלול הזה.

• טיול במערב ארה"ב - חסכוני וממצא

היות ומעולם לא שכרתי רכב מחברת דולר, רציתי לשאול מספר שאלות:

1) איך הזמנת את הרכב?

2) האם העלות כוללת ביטוחים?  אלו?

3) איזה קטגורית רכב הזמנת?

4) איך השירות שלהם?  מה היה מצב הרכב?

תודה.

דורון, אנחנו הזמנו עד היום רק מדולר, אז אני יכולה לענות על חלק מהשאלות - 

1) איך הזמנת את הרכב? מזמינים דרך הסוכנויות בארץ. אנחנו מזמינים דרך טראבל ג'יגזו הידועים כיום כ-http://www.rentalcars.com/. נדמה לי ששלמה סיקסט גם מיצג את דולר.

2) האם העלות כוללת ביטוחים?  כן - כמו כל החברות האחרות, אותם ביטוחים בדיוק.

3) איך השירות שלהם?  מה היה מצב הרכב? 
    השירות במרכז ההזמנות ובתמיכה בדרך תמיד היה לנו בסדר גמור. בסן פרנסיסקו קיבלנו פעמיים רכבים חדשים ומאובזרים ברמות על. בניוארק קיבלנו רכב ישן יותר, עם פחות גאדג'טים ואבזור (אבל סחב בלי תקלות טיול של למעלה מארבעה חודשים).

תודה על השיתוף.

תהיתי אם מסלול מעין זה (שאיננו מעגלי) הגיוני וסביר גיאוגרפית ובמסגרת לוחות הזמנים . מבינה שכן laugh

יופי!!

מירב

נעול

בחזרה