בחזרה

5 ימים סביב סן פרנסיסקו

• יש לי בדיוק 5 ימים בסן פרנסיסקו (החודש). אני רוצה לעשות טיול נחמד באזור ולא להשאר בעיר. הטיסה שלי עוזבת מס.פ. מחפש מסלולי טרקים נחמדים, לינה בקמפינג ומקומות יפים שאפשר להתרחץ בהם. פעם שעברה שהייתי שם לזמן קצר התרשמתי שהכל תיירותי והייתי רוצה משהו יותר

• 5 ימים סביב סן פרנסיסקו:Re
    המקום נקרא הווהסופאי (havasupai) זה קצת גבולי מבחינת המרחק - יותר מ 800 מייל, 12 וחצי שעות נסיעה, ראה מפה. אבל המקום מדהים !!!! ראה אתר מצורף. וצריך לעשות הזמנה למקום לינה. לא היינו כי לא הצלחנו לבצע הזמנה של מקום לינה - אבל הבנו ששוה את המאמץ תה
    havasupai

מפת הגעה מסאן פרנסיסקו

• לא חייבים להרחיק עד הוואסו
    צפונה לסן פרנסיסקו, במרחק של כשעה נסיעה, יש את האיזור של avenue of the giants. אמנם זהו איזור תיירותי בעקרו, אבל לא ממש כמו העיר סן פרנסיסקו - אפילו לא דומה. יש שם מסלולי טיול נחמדים, וישנו שם קמפינג ממש חביב ועם תחושה משפחתית נעימה, שיושב ממש על חופי ה-
    קמפינג מצפון לסן פרנסיסקו

כמה ימים יש לשהות בפארק? (הווסופאי)

• לנויימנים ולכולם
    לנוימנים: ראשית כל, ההודעות שלכם בפורום מעולות וברמה גבוה - המון תודה. שנית, השמורה נראית לי בדיוק מה שאני מחפש אבל היא מעט רחוקה ובנוסף אני חושש שבעונה הזאת יהיה שם חום איימים. יש לכם המלצות על דברים דומים. (אני שוקל בחיוב לשנות את הטיסה שלי ול

אראל משהו קרוב יותר לסאן פרנסיסקו הפארק הלאומי פוינט רייס - ראה לינק תחת activities תוכל לראות קמפינגים וטראקים לגבי החום - נדמה לי (אני לא בטוח) שהמינגווי כתב (וגם לא זוכר בדיוק את הניסוח) שהקיץ בסאן פרננסיסקו הוא החורף הכי חם שהוא מכיר (בכל מ
    לינק לאתר של הפארק

נעול

בחזרה