בחזרה

אל ארץ הקרחונים, המפלים והערפילים: נורווגיה הקסומה

• אל ארץ הקרחונים, המפלים והערפילים: נורווגיה הקסומה

שירלוש חברה יקרה,

רגע לפני שהאשכול ננעל לו. כל תגובה שאגיב לא תצליח להביע כמה נהנתי מנורווגיה שלך. התמונות מדהימות וכמו שרשמת לא פעם, "עד כדי בכי". היו תמונות שפשוט נגמרו לי המילים, הפה נשאר פעור... 

התיכנון הסתבר כמוצלח ביותר (איך לא?) וגם אם סאבטקסט קצת כעסה לפעמים, אותי היא מאוד הצחיקה.

טיילתי השנה באמריקה הגדולה, התגשמות של חלום ארוך ומתוק. תוך כדי הטיול את זרקת לי בווטאסאפ את תמונות נורווגיה שלך. והן התקבלו כל פעם בקריאות התלהבות. עם כל האהבה לאמריקה ונהננו מאוד, התמונות שלך המחישו לי שלא חייבים לנדוד רחוק (ולשלם פי 3). אני אוהבת לקרוא סיפורי טיולים (ואת זה שלך עד מאוד) ונהנת גם לכתוב אותם. הכתיבה נותנת לטיול המשכיות לעוד קצת זמן. אני את שלי של אמריקה כבר גמרתי לכתוב מזמן ואת עוד המשכת לכתוב ולטפס על קרחונים. כל הכבוד!

דרך אגב, בן דוד שלי נשוי לנורווגית. ביקר שם המון. מטייל שם כל פעם שהם נוסעים לבקר את המשפחה שלה. תמיד הראה לי תמונות יפות מאוד אבל הן לא באמת מוצלחות כמו שלך. שנים אני רואה תמונות שלו והן יפות אבל בכל זאת לא הצליחו לחלחל אצלי כמו בטיול שלך. אין ספק שאת הצלחת למקם את נורווגיה במגירת החלומות שלי. 

אני ממש שמחה שהיה לכם טיול מקסים ואין ספק שהצלחת להעביר את המסר שנהנתם בו עד מאוד. שוב כל הכבוד. no

נשיבוקים

לימור

שירלי!!! לא!!! לא!!! לא!!!

לא ייתכן שאת  מפסיקה לספר על נורבגיה.
    לא ייתכן שלא נראה תמונות מופלאות  של קרחונים ופיורדים.
    כבר התרגלתי לנורבגיה שלך.. מה יהיה?

שירלי, תודה על טיול  מופלא ומרתק. על כתיבה כמו שרק את  יודעת לכתוב.
    בהחלט שישמש  שגרירה רצינית לנורבגיה ואין ספק שהיעד ימומש על ידנו בעתיד הקרוב.
    צפי פגיעה להצקות בהמשך...

שירלי,

הכל כבר נכתב, כל התשבוחות המוצדקות על האשכול הנהדר והטיול הקסום שלך כבר נאמרו. 

היה מוי כייף לטייל איתך וגם מאד מאד ממכר....כעת נותר רק לחכות לשנה הבאה.

ועד שנה הבאה מקדישה לך את הגרסה ההודית של העץ הנורבגי  

תודה רבה לכולם!! surprise

אחד הדברים היפים בפורום טיולי משפחות הוא התגובות מחממות הלב והפירגון שישנו כאן. לא מובן מאליו בעיני!!

נילי יקירתי - כאחת שכותבת גם היא אשכולות ארוכים ומושקעים - את מבינה ללבי. תודה על הכל, את נהדרת בחזרה! crying

אורנה'לה שלי - התנהלות פיננסית ואני - הם שני דברים שונים... blush אבל איכשהו באמת לא יצא יקר ואני שמחה שתרמתי ולו במעט בהנגשת החלום הזה להגיע לנורווגיה ארץ הפלאות. נשיקות crying

לטיט דארלינג - קטונתי לעומת הסופרלאטיבים שלך... באמת! את היית אחת מההשראות שלי לטיול ותרמת רבות לתכנונו (ולהליכה על הקרחון angel). מסרתי הכל לבעלי....

שנמשיך לנסוע אחת בעקבות השניה, אמן! 

רחל היקרה - המון תודה על מילותייך החמות. גם בעלי מוסר את תודתו העמוקה. עכשיו יתפנה לי זמן ואוכל לשוב לסיפור הטיול המופלא שלך לדרום אמריקה. wink

פסגות מושלגות - השם המושלם לעוד מלווה נאמנה של הטיול הזה. תודה!! yes ומה תעשי עכשיו? תכנני עוד טיול וספרי לנו עליו!

לימור חברתי המתוקה - ריגשת אותי בתגובתך! crying הלוואי הלוואי שתיסעי לטייל בקרוב בנורווגיה - הטיול הזה תפור עלייך!!!

אלון היקר - הקורא המסור, שהגיב ראשון לטיול (וכנראה יהיה גם האחרון, שנייה לפני שהאשכול ננעל angel ). מאחלת גם לך, מכל לבי, לנסוע ולטייל בארץ הקסומה הזו. אני רק מחכה שתתחיל להפגיז בשאלות...

מיקוש חמדתי - גם אני כבר כתבתי ואמרתי לך הכל, ויחד עם זאת - שולחת לך עוד נשיקות ותודות.crying

אסיים בעוד תמונה מהממת 

ובמשפט מקסים שאמר לי ילד זהב של אמא שלו (שמגיח מדי פעם כאשר אני כותבת, מסתכל על התמונות וקורא פה ושם...)

"אמא, הייתי מוכן לעשות את הטיול הזה מחדש, ולא לוותר על שום דבר! פשוט לעשות כל יום שוב, מההתחלה ועד הסוף!"

סאבטקסט: אז אני שואלת אתכם, אם זו לא הנחת הכי גדולה...?! surprise

PVYksWN.jpg

שלכם,

שירלי   

שירלינקה יקירתי,

מהר מהר הגעתי פן אפספס את שעת הנעילה וסינדרלה תהפוך לדלעת (למרות שאנחנו מאוד אוהבות דלעת, נכון? angeldevil)

קראתי כל אות וכל מילה, חקרתי כל תמונה, צחקתי אתכם, התעצבנתי אתכם, הלכתי בזהירות זהירות אחרי הקומיסרית, חיכיתי לסאבטקסט ובכל הזמן הזה אמרתי לעצמי - גם אני רוצה!!! בדיוק כזה טיול גם אני רוצה!!! 

שאפו!!!! שאפו על תכנון מדהים! שאפו על טיול מושלם!!! ושאפו על ששיתפת אותנו!!!  עכשיו נותרה רק עוד משימה אחת - להעביר את הטיול לגירסת בלוג. חובה!!! אסור בשום פנים ואופן שטיול כזה ישקע במצולות הפורום.

לכם היה טיול חלומי ולי נשאר על מה לחלום.....תודה לך, יקירתי! 

נשיבוקים, crying

עפרה

שירלי היקרה,

חבל שכבר נגמר...

כל כך כיף היה לקרוא ולראות את התמונות המדהימות.

שרשור ממכר ביותר אין ספק.

תודה ענקית ששיתפת וחלקת המון פרטים שבהחלט יעזרו לכל מי שחושב

או מפנטז על להגיע לשם והתכנון טיול שלך מדהים.

ד"ש חם לסאבטקסט blush

עפרה'לה חברתי האהובה - הלוואי, הלוואי שתסעי לטיל בנורווגיה בקיץ הקרוב בטיול דומה לשלי !! (ומצידי - בדיוק אותו דבר  angel !). 

אני מבטיחה להעביר את הטיול לבלוג. אני אמנם איטית, אך יסודית... והבטחות דואגת לקיים כפי שאת מכירה אותי.

שולחת לך נשיבוקים רבים cryingsurprisecrying

ברי היקר - איזה כיף שהיית כאן לאורך כל הדרך. תודה! מבטיחה לעמוד לרשותך כשיגיע היום לטיול שלכם בנורווגיה. yes

שולחת לכם עוד תמונה של נורווגיה - "לבכות מרוב יופי"...

msOhpUk.jpg

שלכם,

שירלי 

שירלי היקרה

אני בטוחה שכתבתי לך תודות על האשכול המדהים הזה ,

הצצתי רק כדי לראות אולי הוספת עוד תמונה ואני רואה

אין תגובה שלי. לא היה ולא יהיה שאני לך לא אודה

כי נסעתי וחזרתי ונהניתי איתך כ-3 חודשים

אהבתי את ההליכה על קרחון ניגרדסברין והתמונות משם אליפות

אהבתי את כל התמנות המהממות

מעניין שגם אתם נתקלתם בבעיית החלפת כספים כפי שאני נתקלתי באיים הלופוטים