בחזרה

4 ימים ברודוס. כמה יורו ?

• בחמישי הקרוב אנחנו נוסעים לראשונה ליוון (כן יש עדיין כאלה שלא היו..) יש לנו מלון חצי פנסיון אבל עדיין אין לנו מושג כמה יורו לקחת לשלושה לילות 4 ימים. לא היינו רוצים לקחת מעט מידי וגם לא יותר מידי.. תודות לעונים

• 4 ימים ברודוס. כמה יורו ?:Re
    כאחד שהיה שם אני מתאר את רודוס כאילת ויפו ביחד 2 המקומות הכי יפים שם זה עמק הפרפרים והלינדוס ויותר מזה אין מה לחפש המחירים ברודוס יקרים מאוד מאחר שיש לכם חצי פנסיון היתי ממליץ לא לאכול במסעדות כי שם יקר מאודדדדד ואם כבר לאכול במסעדות לפחות במקומות זניחי

המון תודה. שמת לנו את הפרופורציות לעלויות. אנחנו התכוונו ליסוע עם 500 יורו. כיף לשמוע שאפשר עם פחות המשך שבת נפלאה

אתי נשמה הכל שאלה על מה יש לך להוציע כי רודוס זה מקום של נופש ואני לא מאמין שאת באה לשם לקניות כי אם באת לקניות בטוח שזה לא יספיק לך הנסיעה במונית ממש יקרה ושוב הכל יקר אבל אם את מוציאה רק על ארוחה אחת בחוץ כי יש לך שתי ארוחות במלון אז יספיקו 200 יורו ע

• לסבר לך את האוזן במחירים
    1. אם את לוקחת טיול ללינדוס זה 30 יורו לאחד 2. ערב פולקלור כנ''ל 2. האי סימי 15 יורו לאחד. 3.נסיעה במונית לכיוון אחד 6 יורו (הייתי ברודוס פאלאס). 4. לא לקנות בארוחת ערב שתייה,אתם יכולים לקנות מסופר קרוב שישית מיים בעלות של בקבוק בחדר אוכל. 5.לשבת בבת

חחח. מבטיחה ליידע... בקטנה עם עניין המצפון.. יוצאים לנופש, לא יהיה רע בטוח! תודות

• לסבר לך את האוזן במחירים:Re
    וואו!!! זה היה בהחלט ממקד! תודה על העצה עם המים, לא הייתי מעלה בדעתי. אגב, מדובר באותו מלון ואם נהנת אז נראה לי שסבבה לחלוטין. סופש נעים

נעול

בחזרה