בחזרה

חופשת פסח בטבריה - כדאי? • החלטנו רק עכשיו לקחת את הילדים לחופשה קצרה בפסח וכבר לא נשארו הרבה אפשרויות למלונות. ראינו שבטבריה יש מקומות עדיין, אבל רצינו לדעת האם כדאי בכלל להגיע לטבריה בפסח? זה נכון שהעיר ממש נהייתה חרדית? זה אומר שאי אפשר למצוא מסעדות עם חמץ או חטיפים בקיוסק לילדים?

  חוץ מזה, קראתי בכתבה הזאת http://www.local.co.il/raanana/150871/Article/ שכדאי לבחור מלון עם פעילויות לילדים, אבל אני לא יודעת איזה מלון מציע הכי הרבה. יש למישהו המלצה על מלון כזה? כי בעיר עצמה נראה שאין הרבה מה לעשות.

  ולגבי מסלולי טיול – נראה לכם שזה  https://www.tiuli.com/tracks/27/%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7% 9D-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D 7%A2%D7%A8%D7%91-%D7%94%D7%9B%D7%A0%D7%A8%D7%AA מסלול טוב? המקומות האלה יעניינו ילדים? • טבריה היא פוטנציאל מבוזבז. אין בעיר הרבה מה לעשות, ורוב התיירות באזור היא מחוץ לעיר. 

  אנחנו כבר צעד מפסח, והגיוני שרוב המקומות מלאים, או סתם יקרים.

  הייתי מנסה למצוא לינה קיבוצית במחיר שפוי או מלון מטיילים זה או אחר.

  וגם קמפינג זאת אפשרות לא רעה. אפשר לעשות קמפינג עצמאי (מחוץ לשמורות הטבע) או באתרי קמפינג מוסדרים. יש כמה לא רעים בכלל.

   

  לא ציינת את גילאי הילדים, אבל אישית – לקחת ילדים לסיור בין כנסיות ואתרים דתיים אחרים – יכול קצת לשעמם אותם (אבל את מכירה אותם טוב יותר, כמובן).

  אפשרויות באזור – 

  - אגמון החולה – לשכור אופניים ולדווש (או רכב חשמלי)

  - לעשות איזה מסלול רטוב – לדוגמא הזאכי או המג׳רסה. אם הילדים גדולים יותר, או מורגלים בהליכה, אפשר גם לעשות מסלולים שדורשים הליכה ארוכה יותר – נחל אל על ברמת הגולן.

  - צוק מנרה

  - קייקים


נעול
 

בחזרה