בחזרה

שאלה דחופה על סנטוריני!

• שלום לכולם,

אנחנו זוג, מתכננים לטוס בסוף מאי לסנטוריני.

מצאנו מקום שמאוד מצא חן בעינינו בכפר PYRGOS  קרוב לחוף פריסה ביץ' (Perissa Beach) , 4 ק”מ משדה”ת .

האם לדעתכם כדאי להזמין באזור זה?

הבנתי שאויה היא מאוד יפה, אך נראה לי שמבחינתי מספיק להגיע לשם לטיול ,כמו גם למקומות המרכזיים האחרים…

וחשבנו לשכור רכב- האם מומלץ? לא קשה לנהוג שם (בגלל העליות)? 

ושאלה אחרונה לגבי הטיסה- טיסה עם שעתיים המתנה באתונה זה לא נורא, נכון? או שכדאי לחכות עוד שבוע ולהזמין טיסה ישירה? (וקצת יותר יקרה..)

תודה מראש!

• אין כאן מי שהיו בסנטוריני? yes

• אני ממש מקווה שיענה לכם מישהו שהיה לאחרונה. בינתיים אכתוב מתוך מה שאני מכיר (אבל ביקרתי לפני הרבה שנים).

המיקום שבחרתם הוא מרכזי, כמו שבטח ראיתם במפה. אני מניח שאתם באים לטייל ולא לנופש, לכן מומלץ לשכור רכב, ואז תוכלו להגיע בקלות לכל חלקי האי. הנהיגה באי קלה מאוד.

שעתיים קונקשן באתונה נשמע לי בסדר גמור.

• נסה לשאול בפורום יוון וקפריסין. אולי יוכלו לתת לך מענה שם. (נמצא תחת האופציה של “כל הפורומים”.)

• חזרתי זה עתה מביקור קצר בסנטוריני. אנחנו התמקמנו בפירה ומשם התניידנו באוטובוסים לאויה ולחופים. זול נוח וזמין.אויה יפיפייה  יום ביקור מספק.

שדה התעופה באתונה נעים ושעתיים המתנה (נטו?) לא נורא בכלל.

תהנו

• סנטוריני קטנה, כביש אחד לאורך האי ומעט כבישי רוחב. היינו שם פעמיים  האי מדהים. ממש לא חשוב איפה מתמקמים בגלל שהאי כל כך קטן. ב 4 ימים חרשנו את כל האי, כולל הפינות הנידחות ביותר. ממש לא מומלץ להתמקם באוי, מלאה תיירים ויקרה.

לגבי טיסות, אנחנו טסנו דרך אתונה, בילינו בעיר ולקחנו מעבורת להסטוריני. ההגעה מהים לסנטוריני מדהימה.

חזרה טסנו מסנטוריני לאתונה ומשם לארץ, באיגייאן.

תהנו!

נעול

בחזרה